POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [25.08.2013, 13:35:02] • Świnoujście

Miłosny wieczór w "Scenie"

Miłosny wieczór w "Scenie"

fot. Marta Konczalska

Niezwykłą formułę wieczornego spotkania w festiwalowym klubie, zaproponowała gospodyni sobotniego wieczoru w „Scenie” – Ola z „Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn”. Wokalistka ogłosiła, że tematem przewodnim wieczoru będzie miłość.

Każdy, kto przyszedł w sobotni wieczór do „Sceny”, liczył na dwa koncerty – jeden zespołu „Krem”, drugi zespołu „Divines”. Jak się okazało, koncertów było znacznie więcej, a to za sprawą Oli – wokalistki znanej już nam grupy „Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą”. Po koncercie dwuosobowego bandu „Divines”, zapraszano wszystkich chętnych do swoich własnych występów. Zmieniło to całkowicie nastrój panujący w klubie.

Miłosny wieczór w "Scenie"

fot. Marta Konczalska

- Niezależnie od tego jak pojmujemy miłość i chcemy ją wyrazić.. Możemy o niej opowiadać, śpiewać, powiedzieć wiersz- zachęcała i już wkrótce zebrała całą listę chętnych do zabrania publicznie głosu na temat tego, najpiękniejszego uczucia.

Miłosny wieczór w "Scenie"

fot. Marta Konczalska

Odważni, którzy zdecydowali się wyjawić publiczności swoje przygody z miłością rzeczywiście niejednokrotnie szokowali formą miłosnych wyznań. Znaleźli się i tacy, dla których uczucie to kojarzyło się z niezbyt wyszukaną formą opisu doznań seksualnych. Pozostali jednak bywali na swój sposób romantyczni.

Na okoliczność miłosnego wieczoru błyskawicznie zorganizowało się kilka składów muzycznych. Trudno powiedzieć jaka będzie przyszłość w ten sposób stworzonych grup wokalno-instrumentalnych ale kto wie, być może estradowy żart okaże się początkiem poważnej kariery. Tak już nieraz w przeszłości Famy bywało więc być może zdarzy się po raz kolejny.

Miłosny wieczór w "Scenie"

fot. Marta Konczalska

Co ciekawe. O miłości wcale nie chętniej i wcale nie z większym przejęciem mówiły panie niż panowie. Ale emocje wśród płci pięknej także były spore. Nie mówiąc już o rozpalonej męskiej części widowni gdy na scenie pojawiła się taka choćby gorąca formacja jak zespół „greczynki”. Jesteśmy za tym, by dziewczyny jeszcze powtórzyły swój występ na tegorocznej Famie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 4, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-4 z 4

Gość • Niedziela [25.08.2013, 22:40:45] • [IP: 62.69.254.***]

Musiałbym odejść od komputera i (o zgrozo) wyjść z domu. Na samą myśl o tym robi mi się słabo :P

Gość • Niedziela [25.08.2013, 22:28:44] • [IP: 62.69.254.***]

I oto chodzi Broda.

Gość • Niedziela [25.08.2013, 21:59:48] • [IP: 93.94.190.***]

A o tym, że chyba pierwszy raz w historii centralowej Sceny goście przy barku tłukli się po ryjach w ten" miłosny" wieczór to już redaktor nie napisał, bo go już nie było... ale takie są fakty, a i studencka brać nieźle rzucała mięsem ze sceny... Takie czasy, taka" kultura" studencka.

Gość • Niedziela [25.08.2013, 16:17:30] • [IP: 62.69.254.***]

Gdzie jest krzyż?

Oglądasz 1-4 z 4
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■