POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [19.02.2014, 11:33:30] • Świnoujście

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

Kierowca seata nie wyhamował i uderzył w hyundaia

fot. Sławomir Ryfczyński

Kierowca jadący ulicą Wojska Polskiego tuż przed skrzyżowaniem z ulicą 11 listopada nie wyhamował i uderzył w jadącego przed nim hyundaia.

Do kolizji doszło przed godziną 11.00. W wyniku kolizji uszkodzony został przód seata.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Piątek [21.02.2014, 14:55:20] • [IP: 95.129.226.**]

...do właściciela samochodu... wymień na lepszy model... Samochód też!!

Gość • Piątek [21.02.2014, 12:55:15] • [IP: 91.151.139.**]

Tylko rondo jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem w mieście a nie skrzyżowania z drogą w utrzymaniu sygnalizacją świetlną. Seatem jechał wyjątkowy tępak.

Gość • Piątek [21.02.2014, 01:59:51] • [IP: 62.69.241.***]

NAJWAŻNIEJSZE JEST TO ŻE, NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO. SAMOCHÓD RZECZ NABYTA, A WY PASKUDNE KOMENTATORSKIE HIENY JESTEŚCIE GORSI OD MENDY SPOŁECZNEJ TYLKO SAMA KRYTYKA I MĄDROŚCI A SŁOMA WAM Z BUTÓW WYSTAJE. !!.

Gość • Czwartek [20.02.2014, 23:24:05] • [IP: 80.245.182.***]

No i kierowca suva dostanie mandat

Gościu • Czwartek [20.02.2014, 10:58:20] • [IP: 83.25.119.***]

Proponowałbym bym udać się kierowcy Seata do Pani Wiceprezydent po poradę jak wybrnąć z kłopotliwej sytuacji

Gość • Czwartek [20.02.2014, 07:19:39] • [IP: 80.245.176.***]

santa fe to santa fe...

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 22:13:20] • [IP: 88.156.233.***]

Dlaczego mi w moich komentarzach się sprzeczacie?! Mają być nowe ronda, które zapewniają, ułatwiają bezpieczeństwu (szczególnie podczas jazdy po jezdni), skracają ruch drogowy (które umożliwiają wygodną, szybką i bezpieczną jazdę bez sygnalizatora świetlnego) i koniec!

Gość • Środa [19.02.2014, 21:07:11] • [IP: 193.200.150.***]

111. - Czyli wychodzi, że jednak nie dobry kierowca.

Gość • Środa [19.02.2014, 20:52:19] • [IP: 213.158.222.***]

no cóż szybcy i wściekli w wersji polskiej czyli najpierw szybki a teraz wściekły

Gość • Środa [19.02.2014, 20:46:47] • [IP: 95.129.226.**]

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***] Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta. JECHAŁA KOBIETA Z DZIECKIEM!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:42:26] • [IP: 79.186.111.***]

Teraz widzę jacy" znaffcy" tu wypisują swoje uwagi. Prowadził mężczyzna a nie kobieta, dobry kierowca (znam człowieka) dużo jeździ po naszym mieście. A ulica szczególnie przy mokrej nawierzchni (a taka była) jest zdradliwa bo śliska. A prawda jest taka że najlepszy kierowca może być uczestnikiem zdarzenia drogowego. Trzeba jeździć ostrożnie!!

Gość • Środa [19.02.2014, 19:39:46] • [IP: 95.129.226.**]

Jakie ronda, ludzie... facet stał na czerwonym ona na prostej drodze centralnie wiechała mu w d..ę :)

Gość • Środa [19.02.2014, 18:01:45] • [IP: 193.200.150.***]

Gówniany kierowca, a nie gówniana ulica. Dobry jeździec, to i na szkapie pogalopuje.

Gość • Środa [19.02.2014, 17:45:22] • [IP: 80.245.179.***]

ul. Wojska Polskiego w fatalnym stanie. Szczególnie odcinek między ul. Konopnickiej i ul. Pułaskiego. Wojsko Polskie powinno wnioskować o zmianę nazwy ulicy.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:52:38] • [IP: 83.11.255.***]

To kobieta kierowała barany

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:25] • [IP: 62.69.231.***]

Gówniany samochód, że tak się złożył.

Gość • Środa [19.02.2014, 16:11:03] • [IP: 62.69.231.***]

Gość  Środa [19.02.2014, 14:28:00]  [IP: 193.110.130.***] - Są tam ronda, bo wszędzie dookoła gdzie się nie odwrócę, to same lelepety.

Gość • Środa [19.02.2014, 15:13:25] • [IP: 93.94.186.***]

na pewno baba...

Gość • Środa [19.02.2014, 14:32:10] • [IP: 95.129.226.**]

...to baba !!

Gość • Środa [19.02.2014, 14:31:51] • [IP: 37.109.81.***]

Cofanko bylo

Gość • Środa [19.02.2014, 14:28:00] • [IP: 193.110.130.***]

Do Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**] - pojedź gdzieś na zachód (np. do Niemiec czy Holandii) a zobaczysz jak dużo rond tam jest, szczególnie w mniejszych miejscowościach - nie trzeba świateł, bezpieczne, samorozładowujące korki skrzyżowanie

Gość • Środa [19.02.2014, 14:05:38] • [IP: 62.69.231.**]

Co wy z tymi rondami, małe miasto a wy wszędzie byście chcieli ronda, po ktorych i tak nie umiecie jeźdić, włączcie myślenie lepiej -to nic nie boli.

Gość • Środa [19.02.2014, 14:03:14] • [IP: 80.245.184.***]

burak ma nauczkę tylko drugiego auta szkoda...

Gość • Środa [19.02.2014, 13:36:23] • [IP: 93.154.193.***]

Rondo rondo rondo!!

Czesiek Czechosław • Środa [19.02.2014, 13:26:53] • [IP: 88.156.233.***]

Witam. Niedawno na ulicy Matejki 1D wybudowano nowoczesny sklep hipermarket" Kaufland". Najgorsze i pechowe miejsce (skrzyżowanie) to przy tym właśnie sklepie - zbieg ulic Matejki, 11 Listopada oraz Gdańska. Czekam jak się wydarzy kolejna tragedia. Ja pamiętam z dawnych czasów 2003 roku, gdy motocyklista jechał za szybko, powyżej 60 km/h, gdyż uderzył w latarnię, wywrócił się i zmarł. Byłem na jego pogrzebie. Bardzo młody chłopak. Aż się łezka w oku kręci. Dlaczego z tym miasto nic nie robi?! Moim zdaniem powinno powstać rondo. I niech Świnoujście się zastanowi, że rondo zapewnia bezpieczeństwo i wygodę (bez sygnalizacji świetlej). I więc apeluję do wszystkich mieszkańców, żeby się zastanowiło, jak i prezydent. Miłego dnia życzę i proszę bardzo się zastanowić nad tym tematem niecodziennym.

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■