POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [06.01.2015, 20:23:37] • 安inouj軼ie

安inoujscy muzycy – mieszka鎍om – w ramach WO同!

安inoujski fina XXIII Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy tworz 鈍inouj軼ianie. To stwierdzenie nie zaskakuje, mo積a nawet powiedzie, 瞠 to bana. Ale opr鏂z sztabu i zast瘼u wolontariuszy warto zwr鏂i uwag na inicjatyw 鈍inoujskich muzyk闚. Radek Dobke og這si w豉郾ie na swoim profilu Facebook , 瞠 w najbli窺z niedziel, mi璠zy godzin 16.00, a 19.00 鈍inouj軼ianie opanuj scen Miejskiego Domu Kultury. Warto tam wtedy by!

Do inwazji na sal teatraln drog tubylcom przetrze Capoeira 安inouj軼ie. To grupa, kt鏎a prezentuje mniej znan brazylijsk szko喚 walki 陰cz帷 w sobie walk muzyk, taniec, akrobatyk i gr. Koncert b璠zie tak瞠 okazj do podziwiania naszego „eksportowego” ch鏎u. Wokali軼i Logosu to laureaci wielu presti穎wych nagr鏚 na og鏊nopolskich przegl康ach.

安inoujski koncert po陰czy klasyk bell canto z tym co – zdawa這by si –po陰czy si z ni nie da. Ale WO同 陰czy nie tylko ludzi ale i gatunki sztuki, kt鏎 wykonuj! Obok Logosu na scenie zamontuj si r闚nie… raper Siwuz 2’Sz oraz d瞠muj帷y zestaw w sk豉dzie Jammoholics - improwizacje - w sk豉dzie z (m.in.) Katarzyn Le郾iewsk, Mi這szem Brzeziskim, Przemkiem Krawczy雟kim, Patrykiem Jamrozem, Krystianem Ulaczykiem oraz Radkiem Dobke. Wykonawcy i organizatorzy zapraszaj!

廝鏚這: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udost瘼nij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodaj帷 komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Polityk prywatno軼i.

Zauwa篡貫 b陰d lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Ogl康asz 1-12 z 12

Go嗆 • Sobota [10.01.2015, 23:03:48] • [IP: 93.94.191.**]

Wpis zosta usuni皻y ze wzgl璠u na z豉manie prawa lub regulaminu serwisu przez u篡tkownika/Admin

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 23:08:13] • [IP: 92.42.117.***]

字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]... tw鎩 malutki ptasi m騜d瞠k niebawem ci ca趾owice zaschnie

Go嗆 • Pi徠ek [09.01.2015, 12:16:33] • [IP: 93.94.186.***]

190*** ty jeste burak i prawicowiec. My郵, 瞠 won z tego miasta. Pozdrawiam wolontariuszy.Tak trzyma

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 19:02:32] • [IP: 93.94.190.***]

No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om...je** Wo酥

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 18:20:10] • [IP: 92.42.112.***]

Reporter Telewizji Republika Micha Racho zosta wyrzucony z konferencji prasowej Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy w Warszawie. Prawicowy dziennikarz twierdzi, 瞠 sta這 si to tu po tym, jak zada pytanie Jurkowi Owsiakowi.Racho zapyta szefa WO同 Owsiaka o to, dlaczego jego 穎na zawiesi豉 dzia豉lno嗆 sp馧ki Mr闚ka Ca豉, a jej miejsce zaj窸a firma Jasna Sprawa w momencie, gdy s康 poprosi o dokumenty dotycz帷e powi您a Mr闚ki Ca貫j z WO同. - Dlaczego Mr闚ka Ca豉 nie wykona豉 wyroku s康u i nie udost瘼ni豉 dokumentacji? - pyta Racho. - Moja sp馧ka to moja prywatna sprawa - odpowiedzia Owsiak a goryle si陰 usun窸y dziennikarza. Pi瘯ny film w necie o chamskich praktykach WO同.

Amator • Czwartek [08.01.2015, 18:11:07] • [IP: 95.129.224.***]

Logos te jest zespo貫m amatorskim, no ale skoro nie wiesz co znaczy to poj璚ie to sk康 mo瞠sz wiedzie dlaczego tak jest. Zamiast narzeka i komentowa, 瞠 nie ma sensu, 瞠 pseudo muzycy, 瞠 jaja, to przypomnijcie sobie jaka cha豉 by豉 rok temu na koncercie z okazji wo酥'u i przyjd嬈ie na tegoroczny koncert pos逝cha, bo b璠zie warto i dopiero oce鎍ie co i jak Pozdrawiam, Amator ;)

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 16:00:06] • [IP: 164.126.86.**]

"Solaris" - poza Logosem wszystko inne amatorskie. No a kontekst WO同 te nie zach璚a do obecno軼i, bo styl nawo造wa do dobroczynno軼i, krzyk, taka jakby akwizycja zamiast spokoju w豉軼iwego prawdziwym dobroczy鎍om - zniech璚aj. I przegrany proces Owsiaka oraz dziwne manewry jego rodziny wok馧 licznych biznes闚 rozros造ch wok馧 WO同...te nag貫 zmiany firm, odmowa okazania s康owi dokument闚...hm...dziwne...

Go嗆 • Czwartek [08.01.2015, 10:41:55] • [IP: 62.69.203.***]

Frajer闚 ci u nas dostatek.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 17:35:11] • [IP: 93.94.190.***]

Ale si obro鎍a znalaz.

Solaris • 字oda [07.01.2015, 14:42:59] • [IP: 31.175.32.**]

K.Z.K jeszcze wyst徙i Warto przyj嗆 pos逝cha du瞠j dawki rock n' rolla w nowej ods這nie :) reszta artyst闚 r闚nie bardzo wysoki poziom Blanka daje Czadu. Siwy ostro daje na Bicie. Ch鏎 Logos Duma 安inouj軼ia co rusz medale zdobywaj. No i Radek 鈍ietny Muzyk i Cz這wiek orkiestra z zespo貫m poka膨 klas ! Wiec zamiast siedzie w domu przed komputerem i pisa brednie warto przyj嗆 i za篡 sporej dawki kultury.

Go嗆 • 字oda [07.01.2015, 10:05:23] • [IP: 93.94.190.***]

Po przegranym procesie Owsiaka z Matk Kurk tym bardziej nie mam 瘸dnego smaku na cokolwiek zwi您anego z WO同 i przyleg造mi firmami rodziny Owsiaka, jak po酥iesznie zlikwidowana Mr闚ka Ca豉 i w to miejsce za這穎na Jasna Sprawa, czy jak Z這ty Melon... Nawet jedyny w tym zestawie obok powa積y zesp馧 Logos nie jest w stanie mnie przyci庵n望 z wy瞠j wymienionych wzgl璠闚.

Go嗆 • Wtorek [06.01.2015, 21:27:27] • [IP: 93.94.191.**]

jaja sobie robicie..., co on maja wsp鏊nego z muzyk ? Zw豉szcza Rados豉w Dobke, pseudo instrumentalista, no ale czego mo積a si spodziewa po tej wiosce.

Ogl康asz 1-12 z 12
■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczeci雟kiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zr闚nowa穎nej mobilno軼i miejskiej do roku 2030. Mieszka鎍y naszego miasta b璠 mieli mo磧iwo嗆 zabrania g這su 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzi瘯i konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalaj帷a na postawienie roboczych hipotez dotycz帷ych cel闚 strategicznych, do p騧niejszej weryfikacji w ramach bada i ekspertyz ■ Od 1 lutego w 安inouj軼iu dzia豉 stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubieg貫go roku z prowadzenia stacji zrezygnowa豉 prywatna firma, pacjenci musieli doje盥瘸 do najbli窺zej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod 安in pojad samochody, w豉dze miasta chc zaprosi mieszka鎍闚 do podwodnego spaceru pomi璠zy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent 安inouj軼ia konsultuje dat z wykonawc tunelu ■ Na skrzy穎waniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie b璠zie ronda lecz skrzy穎wanie z sygnalizacj 鈍ietln ■ Od najbli窺zego pi徠ku, 27 stycznia wznawia dzia豉lno嗆 stacja dializ w 安inouj軼iu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana by豉 dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Le鄉iana do ulicy Matejki projektant uwzgl璠ni zatoczk dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urz璠u Miasta (budynek12). Przystanek powsta, ale nie taki jak przewidywa projekt. Mia豉 by zatoka autobusowa a wyszed przystanek przychodnikowy, kt鏎y przy okazji blokuje ruch samochod闚. Czy to przypadek, nie s康z... Konia z rz璠em wi璚 temu kto wyt逝maczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mog schowa si spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje wi璚 pytanie kto zdecydowa i zmieni na gorsze rozwi您anie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobli簑 Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k zgin掖 44 - letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 - letnia c鏎ka ■ Tragiczny wypadek wydarzy si na S3 w pobli簑 miejscowo軼i Skwierzyna w wojew鏚ztwie lubuskim na drodze prowadz帷ej do Zielonej G鏎y. W zderzeniu kampera z wojskow ci篹ar闚k ameryka雟kiej armii zgin瘭i na miejscu 44 – letni mieszkaniec 安inouj軼ia i jego 10 – letnia c鏎ka. Zdj璚ia z miejsca wypadku s wstrz御aj帷e. Wida na nich, 瞠 po kamperze kt鏎ym podr騜owa造 ofiary wypadku zosta這 jedynie podwozie. 44 – latek by znanym nie tylko w 安inouj軼iu ale tak瞠 w ca貫j Polsce mi這郾ikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygl康a na to, 瞠 zesz這roczne li軼ie b璠 nam towarzyszy przez ca陰 zim. Dop鏦i nie rozwieje ich wiatr lub nie usun wiosenne porz康ki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest li嗆mi w r騜nym stopniu rozk豉du. Zale積ie od pogody, albo wiruj unoszone podmuchami wiatru, albo, po d逝窺zych opadach, kt鏎e mamy od kilku dni, zalegaj na chodnikach, przy kraw篹nikach, na skwerach. A przecie tak niewiele trzeba, aby by這 czy軼iej, 豉dniej... ■ Sp這n掖 punkt gastronomiczny na promenadzie! 安iadkowie po瘸ru us造szeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodr帳ka W domu pa雟twa Pi徠kowskich wybuch po瘸r, kt鏎y pozbawi ich ca貫go dorobku. Z ogniem, kt鏎y wybuch rano, walczy這 7 zast瘼闚 Stra篡 Po瘸rnej, jednak po ugaszeniu zosta這 tylko pogorzelisko. Pa雟two Pi徠kowscy zdo豉li opu軼i p這n帷y dom, lecz nie zd捫yli zabra ze sob niczego - uciekli z po瘸ru w pi瘸mach. 疾by zn闚 mogli zamieszka pod w豉snym dachem, trzeba przeprowadzi gruntowny remont ca貫go domu, kupi meble i sprz皻y, kt鏎e sp這n窸y. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, pod堯g, trzeba sku tynki i po這篡 je od nowa, wymalowa, wymieni instalacj elektryczn i wiele innych rzeczy. Dlatego zosta豉 zorganizowana akcja zbierania pieni璠zy na rzecz pogorzelc闚 z Kodr帳ka, liczy si ka盥a z這t闚ka, nie b康幟y oboj皻ni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■