POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [18.01.2016, 22:49:12] • Świnoujście

Przyszli uregulować należność? Wezwano policję i karetkę

Przyszli uregulować należność? Wezwano policję i karetkę

fot. Sławomir Ryfczyński

Sprzedawca nie wytrzymał, gdy w jego sklepie z papierosami pojawili się klienci, którzy dwa dni wcześniej „zapomnieli”, jak to określili, zapłacić za towar. Doszło do awantury i szarpaniny. Na miejsce wezwano policję.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 16.00, w jednym z punktów handlowych przy ulicy Legionów . Na miejsce wezwano policję. Powodem miał być konflikt sprzedawcy z trzema niemieckimi klientami.

- Interweniujący policjanci ustalili, że do sklepu przyszło trzech obywateli Niemiec, by uiścić opłatę za towar, za który, jak to określili, zapomnieli zapłacić dwa dni wcześniej – informuje st. asp. Beata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu. - Kiedy jednak pojawili się w sklepie, pomiędzy nimi a sprzedawcą doszło do awantury i szarpaniny. Z uwagi na pojawienie się krwi na twarzy jednego z mężczyzn, funkcjonariusze wezwali na miejsce ambulans celem opatrzenia rany. W wyniku podjętej interwencji w obecności policjantów strony porozumiały się, klienci uregulowali należność.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 73, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 73

Gość • Wtorek [19.01.2016, 09:32:33] • [IP: 81.173.166.**]

Do 186...a jacy wy polacy, jak juz to z sierpem i mlotem w rodowodzie? To dopiero barachlo i patologia ze sloma w buach.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 09:43:53] • [IP: 178.238.250.***]

Przemek wysportowany w sztukach walki jak jego teść...

Gość • Wtorek [19.01.2016, 10:03:41] • [IP: 80.245.182.**]

do mnie niemcy wchodzą i pytają o toaletę ale kiedy usłyszą, że to 1 euro kosztuje to wychodzą i szukają krzaków. Takich mamy super niemieckich klientów w Ś-ciu. aha, napiwki to daje co 3-4 niemiec.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 10:05:48] • [IP: 80.245.190.***]

Przecież Niemcy słyną z tego że na urlopie potrafią zajumać napiwki dla obsługi, kradną na każdym kroku.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 10:13:03] • [IP: 80.245.180.**]

a ilu polakow kradnie w niemcech.?

Gość • Wtorek [19.01.2016, 10:38:29] • [IP: 188.146.70.***]

b często bywam w Świnoujściu w różnych porach roku.Swój wyglad ani zachowanie nie uważam za 'lumpowate". A jednak szczególnie w lokalach, zauważam różnię w traktowaniu polaków w stosunku do innych narodowości. Zdarza się, że zamówienie prowadze po niemiecku lub angielsku, a rozliczenie w j polskim. Reakcje bywaja b zabawne, ale jest to równocześnie wymowne. I każdy wie co mam na mysli.

polska menda • Wtorek [19.01.2016, 10:54:15] • [IP: 62.69.251.***]

Szczucie szkopem zawsze działa. No i można się dowartościować

ryynio • Wtorek [19.01.2016, 10:56:25] • [IP: 83.249.0.***]

to zakompleksieni DDR-owcy przez prawdziwych niemców uwazani za swołocz :-)

Gość • Wtorek [19.01.2016, 11:01:21] • [IP: 88.156.234.**]

Rzygać się chce jak się czyta te komentarze... Mocne chamstwo w gębach...

Gość • Wtorek [19.01.2016, 11:22:51] • [IP: 109.90.146.***]

Zlodziej to zlodziej nie warzne czy polski czy niemiecki.Dostal po pysku bo mu sie nalezalo, brawo dla sprzedawcy!!

Gość • Wtorek [19.01.2016, 11:24:55] • [IP: 41.13.146.**]

co znaczy STUI ? to jest po polsku?

Gość • Wtorek [19.01.2016, 11:40:11] • [IP: 95.129.224.***]

Dziś Szydło będzie broniło rządów PiS, będzie opowiadała o dobrych zmianach. Zapraszam zwolenników do Strasburga. By manifestować poparcie dla PiS.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 11:41:12] • [IP: 81.173.166.**]

Do 182... 1 euro za toalete? Chyba ze z lodem.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 11:53:12] • [IP: 95.129.224.***]

DO [19.01.2016, 10:13:03] • [IP: 80.245.180.**] Polacy w Niemczech" NIE" kradną tylko odbierają co Niemcy zrabowali w Polsce!! haha

Gość • Wtorek [19.01.2016, 12:04:37] • [IP: 178.238.247.***]

Dlaczego nie reagował w ten sposób, gdy wcześniej brali papierosy bez zapłaty ?

ryynio • Wtorek [19.01.2016, 13:01:15] • [IP: 83.249.0.***]

STUI to po niemiecku stój, hande hoch!

ryynio • Wtorek [19.01.2016, 13:11:21] • [IP: 83.249.0.***]

uczciwi niemcy po kilku dniach wrócili żeby oddac pieniądze, specjalnie przyjechali, spalili sporo wachy, stracili czas i zamiast zrozumienia i podziekowania za uczciwą postawe zostali podrapani po twarzy do krwi, czy to aby nie własciciel tej kotki co tez tak wszystkich drapie?

Gość • Wtorek [19.01.2016, 13:24:37] • [IP: 92.42.118.**]

Przemuś ty stary obciągaczu niemieckich ogurków.Do wora z kapusiem.

koń • Wtorek [19.01.2016, 13:37:26] • [IP: 80.245.188.**]

krótka piłka, chcieli capnąć freda, a fred capnął ich. hehe pozdro

Gość • Wtorek [19.01.2016, 13:41:33] • [IP: 92.42.119.***]

złodziej to złodziej. nieważne czy Polak, czy Niemiec. Niemcy są tacy sami jak my. Wspólna granica, wspólne sąsiedztwo. ten sam typ. Obrażamy ich, znieważamy, wyśmiewamy, a jesteśmy tacy sami jak oni.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 13:50:53] • [IP: 178.238.246.**]

dobre Madafaka !! Masz juz dobra reklame na calej wyspie ! MADA FAKA !! :D :D :D

hehehe • Wtorek [19.01.2016, 14:17:26] • [IP: 62.69.203.***]

Oto polska niewdzięczność: gość z Niemiec przyszedł zapłacić za towar, który nie doliczono mu do rachunku, a polski sprzedawca zamiast mu podziękować, podbił mu oko. Chyba, że odbywała się tam jakaś szemrana transakcja zwieńczona bijatyką na tle rozliczeń.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 14:29:56] • [IP: 37.249.68.***]

[19.01.2016, 14:17:26] Jak mozesz sie wypowiadac jesli kompletnie nie wiesz o co chodzi :O cos zostalo ukradzione, sprzedawca zauwazyl i wszystko jasne

Gość • Wtorek [19.01.2016, 14:31:28] • [IP: 62.69.252.***]

ty 118 musisz być nieźle zazdrosny o chłopaka, pewnie się przypatrywales od małego jak twoja mama robi to sąsiadowi w towarzystwie twojego taty i jeszcze tych niemcow i twój lep się zamienił w sąsiadowy worek imbecylu i świat stoi otworem dla ciebie tak, że nic nie stoi na przeszkodzie byś kontynuował tradycje rodzinna...

Gość • Wtorek [19.01.2016, 14:36:12] • [IP: 37.249.68.***]

Ps. chyba nikt nie rozumie co oznacza" zapomnieli" w cudzysłowiu...

Oglądasz 26-50 z 73
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■