Do zdarzenia doszło dziś około godziny 16.00, w jednym z punktów handlowych przy ulicy Legionów . Na miejsce wezwano policję. Powodem miał być konflikt sprzedawcy z trzema niemieckimi klientami.
- Interweniujący policjanci ustalili, że do sklepu przyszło trzech obywateli Niemiec, by uiścić opłatę za towar, za który, jak to określili, zapomnieli zapłacić dwa dni wcześniej – informuje st. asp. Beata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu. - Kiedy jednak pojawili się w sklepie, pomiędzy nimi a sprzedawcą doszło do awantury i szarpaniny. Z uwagi na pojawienie się krwi na twarzy jednego z mężczyzn, funkcjonariusze wezwali na miejsce ambulans celem opatrzenia rany. W wyniku podjętej interwencji w obecności policjantów strony porozumiały się, klienci uregulowali należność.



















Do 186...a jacy wy polacy, jak juz to z sierpem i mlotem w rodowodzie? To dopiero barachlo i patologia ze sloma w buach.
Przemek wysportowany w sztukach walki jak jego teść...
do mnie niemcy wchodzą i pytają o toaletę ale kiedy usłyszą, że to 1 euro kosztuje to wychodzą i szukają krzaków. Takich mamy super niemieckich klientów w Ś-ciu. aha, napiwki to daje co 3-4 niemiec.
Przecież Niemcy słyną z tego że na urlopie potrafią zajumać napiwki dla obsługi, kradną na każdym kroku.
a ilu polakow kradnie w niemcech.?
b często bywam w Świnoujściu w różnych porach roku.Swój wyglad ani zachowanie nie uważam za 'lumpowate". A jednak szczególnie w lokalach, zauważam różnię w traktowaniu polaków w stosunku do innych narodowości. Zdarza się, że zamówienie prowadze po niemiecku lub angielsku, a rozliczenie w j polskim. Reakcje bywaja b zabawne, ale jest to równocześnie wymowne. I każdy wie co mam na mysli.
Szczucie szkopem zawsze działa. No i można się dowartościować
to zakompleksieni DDR-owcy przez prawdziwych niemców uwazani za swołocz :-)
Rzygać się chce jak się czyta te komentarze... Mocne chamstwo w gębach...
Zlodziej to zlodziej nie warzne czy polski czy niemiecki.Dostal po pysku bo mu sie nalezalo, brawo dla sprzedawcy!!
co znaczy STUI ? to jest po polsku?
Dziś Szydło będzie broniło rządów PiS, będzie opowiadała o dobrych zmianach. Zapraszam zwolenników do Strasburga. By manifestować poparcie dla PiS.
Do 182... 1 euro za toalete? Chyba ze z lodem.
DO [19.01.2016, 10:13:03] • [IP: 80.245.180.**] Polacy w Niemczech" NIE" kradną tylko odbierają co Niemcy zrabowali w Polsce!! haha
Dlaczego nie reagował w ten sposób, gdy wcześniej brali papierosy bez zapłaty ?
STUI to po niemiecku stój, hande hoch!
uczciwi niemcy po kilku dniach wrócili żeby oddac pieniądze, specjalnie przyjechali, spalili sporo wachy, stracili czas i zamiast zrozumienia i podziekowania za uczciwą postawe zostali podrapani po twarzy do krwi, czy to aby nie własciciel tej kotki co tez tak wszystkich drapie?
Przemuś ty stary obciągaczu niemieckich ogurków.Do wora z kapusiem.
krótka piłka, chcieli capnąć freda, a fred capnął ich. hehe pozdro
złodziej to złodziej. nieważne czy Polak, czy Niemiec. Niemcy są tacy sami jak my. Wspólna granica, wspólne sąsiedztwo. ten sam typ. Obrażamy ich, znieważamy, wyśmiewamy, a jesteśmy tacy sami jak oni.
dobre Madafaka !! Masz juz dobra reklame na calej wyspie ! MADA FAKA !! :D :D :D
Oto polska niewdzięczność: gość z Niemiec przyszedł zapłacić za towar, który nie doliczono mu do rachunku, a polski sprzedawca zamiast mu podziękować, podbił mu oko. Chyba, że odbywała się tam jakaś szemrana transakcja zwieńczona bijatyką na tle rozliczeń.
[19.01.2016, 14:17:26] Jak mozesz sie wypowiadac jesli kompletnie nie wiesz o co chodzi :O cos zostalo ukradzione, sprzedawca zauwazyl i wszystko jasne
ty 118 musisz być nieźle zazdrosny o chłopaka, pewnie się przypatrywales od małego jak twoja mama robi to sąsiadowi w towarzystwie twojego taty i jeszcze tych niemcow i twój lep się zamienił w sąsiadowy worek imbecylu i świat stoi otworem dla ciebie tak, że nic nie stoi na przeszkodzie byś kontynuował tradycje rodzinna...
Ps. chyba nikt nie rozumie co oznacza" zapomnieli" w cudzysłowiu...