POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.01.2016, 12:52:32] • Świnoujście

Nocne włamanie do sklepu przy Wybrzeżu Władysława IV! Sprawcy wybili szybę i uciekli!

Nocne włamanie do sklepu przy Wybrzeżu Władysława IV! Sprawcy wybili szybę i uciekli!

fot. Kamil Zwierzchowski

Spokój mieszkańców osiedla przy Wybrzeżu Władysława IV, w nocy z poniedziałku na wtorek, zakłócił dźwięk tłuczonego szkła. Jak się okazało, sprawcy wybili szybę witrynową w sklepie z galanterią, po czym uciekli. Na miejsce został skierowany patrol ochrony oraz policjanci. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, policjanci rozmawiali z pracownikiem żeglugi na temat włamania.

Szyba została wybita około 2:00 w nocy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, potężny huk z jakim została wybita, mógł odstraszyć włamywaczy, ponieważ prawdopodobnie ze sklepu nic nie zniknęło.

Na wystawie znajdowały się skórzane kurtki o łącznej wartości nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Nocne włamanie do sklepu przy Wybrzeżu Władysława IV! Sprawcy wybili szybę i uciekli!

fot. Kamil Zwierzchowski

Na miejsce został wysłany patrol policji oraz patrol ochrony.

Policjanci rozmawiali z osobami które mogły zauważyć coś podejrzanego w obrębie sklepu.

Nocne włamanie do sklepu przy Wybrzeżu Władysława IV! Sprawcy wybili szybę i uciekli!

fot. Kamil Zwierzchowski

Po godzinie 3:00, na miejsce został skierowany nieoznaczony samochód policji wraz z funkcjonariuszem, który pilnował sklepu.

Pytanie odnośnie szczegółów zdarzenia, zadaliśmy oficerowi prasowemu KMP w Świnoujściu.

- Minionej nocy zostaliśmy powiadomieni o wybiciu szyby witryny w jednym ze sklepów przy ulicy Wybrzeże Władysława IV. Niezwłocznie po tym zdarzeniu interweniujący policjanci penetrowali pobliskie ulice oraz rozpytywali świadków. Dotarliśmy do właściciela sklepu, którego poinformowaliśmy o uszkodzonej szybie. Do czasu jego przybycia policjanci zabezpieczali miejsca zdarzenia, by nie doszło do kradzieży towaru ze sklepu. Na miejsce zdarzenia została skierowana także grupa dochodzeniowo-śledcza - informuje Oficer prasowy KMP w Świnoujściu st. asp. Beata Olszewska.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 31, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-31 z 31

Gość • Wtorek [19.01.2016, 21:09:25] • [IP: 46.169.106.**]

Stasiu na prezydenta :)

Gość • Wtorek [19.01.2016, 22:21:08] • [IP: 95.129.228.**]

Za ochronę trzeba zapłacić policja robi to za darmo

Gość • Wtorek [19.01.2016, 23:48:33] • [IP: 109.241.63.***]

A co ze sprawą kłusujących policjantów? ??

Gość • Środa [20.01.2016, 07:40:20] • [IP: 37.47.180.***]

Młode kity się odzywają co unikali wojska, policji żeby w dupe nie dostać, a teraz żal dupe ściska ze trzeba na mrozie albo na kasie zapie...

Gość • Środa [20.01.2016, 14:36:55] • [IP: 80.245.191.***]

no ale chociaż był Policjant w nieoznakowanym i wysłali ekipę dochodzeniową ostatnio Policja robi wszystko jak należy i podchodzą do człowieka jak do człowieka oby tak dalej panowie Policjanci

Gość • Środa [20.01.2016, 18:12:28] • [IP: 37.152.19.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Oglądasz 26-31 z 31
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■