POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.01.2016, 17:48:45] • Świnoujście

Laserowy dręczyciel przy Wybrzeżu Władysława IV, terroryzuje chore osoby w szpitalu i oślepia kierowców!

Laserowy dręczyciel przy Wybrzeżu Władysława IV, terroryzuje chore osoby w szpitalu i oślepia kierowców!

fot. Sławomir Ryfczyński

Laserowe wskaźniki mają zasięg nawet kilku kilometrów. Zazwyczaj służą do wskazywania obiektów, czy prowadzenia wykładów, jednak w nieodpowiednich rekach, mogą stać się bardzo niebezpieczne. Od kilku dni otrzymujemy sygnały o mieszkańcu bloku przy ulicy Jana z Kolna, który oślepia jadących kierowców z okna swojego mieszkania. Policja potwierdza - zdarzenie z użyciem lasera miało miejsce, ponadto, prawdopodobnie ta sama osoba dręczy laserem chore osoby w szpitalu! Kim jest tajemniczy laserowy dręczyciel?

- Jadąc Wybrzeżem Władysława IV, jakiś gamoń oślepił mnie laserem! Wiązka padła z budynku przy ulicy Jana z Kolna. Z tego co zauważyłem, ten laserowy tłuk świeci także w statki... - informuje Czytelnik.

O sprawę oślepiania ludzi laserem, zapytaliśmy rzecznika policji w Świnoujściu. Okazało się, że prawdopodobnie ta sama osoba, która oślepia kierowców, dręczyła laserem także chore osoby w szpitalu.

- W niedzielę około godziny 21.00 personel szpitala zgłosił, że ktoś z pobliskiego budynku świeci w okna laserem. Po podjęciu interwencji policjanci rozmawiali z pielęgniarkami, jednak nie potrafiły one wskazać mieszkania, skąd dochodziło światło. Takie zachowanie kodeks wykroczeń określa jako złośliwe niepokojenie. Grozi za to grzywna do 1.500 złotych, kara ograniczenia wolności albo nagana - informuje Oficer prasowy KMP w Świnoujściu st. asp. Beata Olszewska.

Laserowy dręczyciel przy Wybrzeżu Władysława IV, terroryzuje chore osoby w szpitalu i oślepia kierowców!

fot. Sławomir Ryfczyński

Może Wy, nasi Czytelnicy, także zostaliście oślepieni? Czy wiecie z którego okna pada wiązka lasera? Dajcie nam o tym znać w komentarzu!

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 38, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-38 z 38

Gość • Wtorek [19.01.2016, 19:59:51] • [IP: 81.173.166.**]

Noi co, potwierdza sie ze Swinoujscie to miasto debili? A jeszcze sperma chca chandlowac. Wykastrowac to buractwo aby patologia sie nie legla...cwoki jedne.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 19:57:29] • [IP: 80.245.186.***]

jezeli cos takiego sie dzieje, to przeciez jedn z pielegniarek powinna odejsc w okno w ktore nie pada promien lasera i po prostu policzyc do 10 okna z gory czy w dol i zaraz bedzie wiadomo gdzie debil mieszka!to sa jakies pojeby!!

Gość • Wtorek [19.01.2016, 19:57:03] • [IP: 178.238.246.**]

To na pewno Lord Vader, ćwiczy fechtunek swoim mieczem.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 19:53:39] • [IP: 62.69.231.***]

kiedyś prawie wszyscy świecili czerwonymi laserami i jakoś nikt się nie burzył, a teraz, to jakieś to towarzystwo z d&^y wy5rane, chyba skarżypyta jest z. Nowoczesnej?

Gość • Wtorek [19.01.2016, 19:26:39] • [IP: 94.254.129.***]

UTYLIZOWAĆ, ŚMIECI UTYLIZOWAĆ. ...!

Gość • Wtorek [19.01.2016, 19:18:24] • [IP: 80.245.180.***]

Na ulicy kujawskiej też ktoś swiecil laserem.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 19:04:44] • [IP: 37.8.215.***]

To łeoekk z GP2, ostatnio bawił się pod szkołą zielonym laserem

Gość • Wtorek [19.01.2016, 18:37:52] • [IP: 62.69.231.***]

17:56:10 - Inteligencie, jak zaświecisz laserem ma kamerę, to gówno zobaczysz, bo prześwietlisz obraz...

Gość • Wtorek [19.01.2016, 18:22:39] • [IP: 77.114.95.***]

Pewnie to jakieś dziecko co dostało taki laser i nie jest pilnowane więc sobie świeci wystarczy trochę szczerych chęci i znajdziecie winowajce.

Gość • Wtorek [19.01.2016, 18:11:56] • [IP: 93.94.191.***]

gamoń

Gość • Wtorek [19.01.2016, 17:59:57] • [IP: 178.238.252.***]

Na Matejki też ktoś bawił się laserem w stronę wieżowca, stojąc blisko IV leningradu, ale to było jakiś czas temu.

Gość13 • Wtorek [19.01.2016, 17:59:26] • [IP: 89.77.87.***]

Moze Kwasna Morda?

Gość • Wtorek [19.01.2016, 17:56:10] • [IP: 46.112.126.***]

Wystarczy zainstalować w oknie kamerę, która będzie filmować dość długo, a potem niech ktoś się zabawi w przeglądnięcie tej długiej transmisji. Jest jedna trudność - prawdopodobnie żeby zorientować się, z którego okna się świeci, ta wiązka musi paść" na kamerę".

Oglądasz 26-38 z 38
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■