POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.07.2019, 22:52:46] • Świnoujście

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

fot. Sławomir Ryfczyński

W dwóch punktach gastronomicznych rozlano śmierdzącą substancję. Znane są wcześniejsze przypadki rozlewania preparatów wydzielających niesamowity fetor, których używa się w celu odstraszania dzików. Czy jednak sprawcy tej śmierdzącej niespodzianki chodziło o dziki, czy może o chwilowe pozbycie się konkurencji?

Przy Wybrzeżu Władysława IV oraz ulicy Bema w dwóch lokalach gastronomicznych rozlano bardzo śmierdzącą substancję, która odstrasza potencjalnych klientów. Najprawdopodobniej jest to preparat przeciw dzikom.

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

fot. Sławomir Ryfczyński

Żeby pozbyć się smrodu, trzeba rozłożyć cały podest, oczyścić go i złożyć od nowa. Przez tę "akcję" lokale dzisiaj były zamknięte. To spowoduje duże straty restauratorów.

Policja powiadomiona o tym incydencie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 21:55:55] • [IP: 2.200.224.**]

Do Goscia 142- przepraszam, w jakim to jezyku napisane?

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 20:00:29] • [IP: 2.200.224.**]

Do Gosc 142- przeczytalam Twoje wypociny dwa razy i nie moge zgadnac w jakim jezyku to napisane

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 05:19:28] • [IP: 80.153.142.**]

Jakie wy chore jesteście tu. Przecież to swoje uratowali wam biznes i wy ich tak traktujecie? Przecież to ludzie z Świnoujścia. Ze macie do Niemców pretensje ? Jak to morze byc ? Niemcy więcej tu pieniędzy zostawiają że korzystanie morze normalnie i lepij tu żyć. Co wy macie na przeciwko Niemców.? Macie niemieckie firmy tu ? Macie... wyrzucają was z firm bo jesteście Polaki? Nie. .. to nie nazekajcie bo same jesteście takie same jak te Niemcy...

Gość • Piątek [26.07.2019, 10:54:21] • [IP: 5.173.145.**]

W Międzyzdrojach robi to samo.Grasuje w ten sam sposób. Myśli, że jest dzikiem ?:-)

Gość • Środa [24.07.2019, 19:52:42] • [IP: 93.242.216.***]

Typowe metody wielu Świnoujskich prywaciaży. Nie zdajecie sobie ludzie sprawy jak wielu z tych bohaterów wolnego rynku to gangsterzy i bandyci u których narkotyki to jest nic. Znane mi są przypadki pobić, usiłowań gwałtu, zastraszania i niepłacenia za pracę. Mało kto to zgłasza bo ludzie zwyczajnie się boją o siebie i swoje rodziny. Dlatego nigdy wiecej nie będę dorabiał tych bohaterów wolnego rynku.

Gość • Środa [24.07.2019, 13:38:11] • [IP: 176.221.123.***]

Biedne chłopaki z A morze las !! ale co tam reklama możne być :D znowu o nich głośno ! oby tak dalej więcej Darmowych reklam!! a na pewno takie incydenty pójdą tylko tym co zazdroszczą w pięty... a właściciele maja więcej gości auuuuu Polecam A morze Las jedzonko 1 klasa a i napić się można !! A temu co to zrobił!! Karma wraca z podwójną Siła

Gość • Środa [24.07.2019, 11:28:02] • [IP: 5.173.105.**]

szkoda, bo chcieli swoich sił sprobowac, , , ale jak widac jak sie komus kiedys zaszkodziło, , to karma wraca

Gość • Środa [24.07.2019, 11:27:20] • [IP: 77.253.132.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.07.2019, 09:02:31] • [IP: 5.173.250.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.07.2019, 08:53:38] • [IP: 176.221.123.***]

a moze tam grasowały dziki i ktos chciał je odstraszyć. ?

Gość • Środa [24.07.2019, 08:04:08] • [IP: 176.221.123.***]

kto to jest Krol S ??

Gość • Wtorek [23.07.2019, 21:49:49] • [IP: 95.40.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [23.07.2019, 18:54:06] • [IP: 5.173.128.***]

Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie albo...czy dobrze znosi twój sukces;)

Gość • Wtorek [23.07.2019, 17:22:01] • [IP: 5.173.136.**]

PREPARATOR Z RESTAURATOALETOWEJ Z ZESRAURACJI

Gość • Wtorek [23.07.2019, 17:06:56] • [IP: 80.245.188.**]

do ość • Wtorek [23.07.2019, 14:08:48] • [IP: 62.69.254.***] od ciebie zaczniemy

Gość • Wtorek [23.07.2019, 16:56:49] • [IP: 176.221.122.**]

Restaurator z drewnianej restauracji

Gość • Wtorek [23.07.2019, 16:25:56] • [IP: 176.221.113.**]

Tak to jest jak się nie chodzi na religię, do kościoła, tylko w tęczowych marszach lgbt się maszeruje. Potem są skutki.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 15:47:26] • [IP: 37.47.156.***]

Po katolicku bliżni pokropił bliźniemu restauracje, żeby uchronić o nieszczęścia.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 14:08:48] • [IP: 62.69.254.***]

ten co rozlał powinien dostać 10 lat bezwzględnej odsiadki

Gość • Wtorek [23.07.2019, 13:19:39] • [IP: 176.221.122.**]

Może były właściciel zemsty szukał na kolegach jak mi biznesy nie poszły i teraz bidę klepie

Gość • Wtorek [23.07.2019, 12:07:30] • [IP: 37.47.141.**]

Dokładnie zróbmy tak!Pyszne jedzonko, ale znajdą się Nasi biznesmeni którzy Tworzą klikę.Nie pozwólmy na to.Pamiętacie kule na plaży?Też nie pasowało.Pamiętacie tą co roczną impreze także na plaży?Znikło, bo im nic nie odpowiada tylko oni i oni.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 11:08:35] • [IP: 93.94.191.***]

Potwierdzam. W tych lokach bardzo dobre jedzenie, nad kanałem czasem ciężko o stolik. Komuś zazdrość żyć nie daje.

i • Wtorek [23.07.2019, 11:03:08] • [IP: 80.54.236.***]

Złapać takiego gagatka, wykąpać w tej substancji i puścić na miasto. Popamiętałby raz na zawsze ;/

Gość • Wtorek [23.07.2019, 10:58:51] • [IP: 164.127.29.***]

To Czytelnicy, niech każdy komuś poleci tę firmę i punkty gastronomiczne - zróbmy coś odwrotnego, czyli reklamę tym podobno najlepszym zapiekankom!

Gość • Wtorek [23.07.2019, 10:54:05] • [IP: 178.238.251.***]

Król S to bankrut, gdyby nie tata to musiałby do roboty iść. Tylko kto go zatrudni jak to nic robić nie potrafi

Oglądasz 1-25 z 54
■ Uwaga kierowcy. Zmiany na skrzyżowaniu Steyera i Daszyńskiego Dziś (poniedziałek 19 lipca 2021) w godzinach popołudniowych na skrzyżowaniu ulic Steyera i Daszyńskiego zostanie wprowadzona nowa stała organizacja ruchu. ■
■ Zachwaszczone skwery na głównych ciągach komunikacyjnych. Zieleń w mieście to bardzo ważna rzecz, nie tyko ze względów estetycznych. W naszym mieście jest dużo roślin ozdobnych posadzonych na skwerach, w donicach, gazonach i na ulicznych wysepkach. Jednak najwyraźniej od czasu nasadzenia przestano się interesować stanem tych roślin - toną w wybujałych chwastach. O sprawie poinformował mieszkaniec ■ Siedem lat temu, w czerwcu 2014 dyrektor Urzędu Morskiego w Szczecinie podpisał z Centrum Unijnych Projektów Transportowych umowę na dofinansowanie ważnej inwestycji. Same tylko prace przygotowawacze do modernizacji toru wodnego Świnoujście-Szczecin do głębokości 12,5 m prawie dwa miliardy złotych. Dopiero po ich wykonaniu ruszyły zasadnicze roboty. Na Zalewie Szczecińskim postały sztuczne wyspy, tor wodny pogłębiono do planowanej głębokości, umocnione zostały nabrzeża, powstały nowe obrotnice dla statków, połączono i udrożniono stare kanały. Wtorek, 6 lipca na wzgórzu górującym nad Zalewem Szczecińskim oficjalnie podsumowano dotychczas wykonane prace. ■ PLK zwiększają możliwości kolei w obsłudze towarowej portów Pomorza Zachodniego ■ Po wielogodzinnej dyskusji Rada Miasta przyjęła przedłożone sprawozdanie finansowe i udzieliła prezydentowi Świnoujścia absolutorium z wykonania budżetu miasta w roku 2020 ■