POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [22.07.2019, 22:52:46] • Świnoujście

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

fot. Sławomir Ryfczyński

W dwóch punktach gastronomicznych rozlano śmierdzącą substancję. Znane są wcześniejsze przypadki rozlewania preparatów wydzielających niesamowity fetor, których używa się w celu odstraszania dzików. Czy jednak sprawcy tej śmierdzącej niespodzianki chodziło o dziki, czy może o chwilowe pozbycie się konkurencji?

Przy Wybrzeżu Władysława IV oraz ulicy Bema w dwóch lokalach gastronomicznych rozlano bardzo śmierdzącą substancję, która odstrasza potencjalnych klientów. Najprawdopodobniej jest to preparat przeciw dzikom.

Dwa punkty gastronomiczne wyłączone z funkcjonowania - ktoś potraktował je cuchnącą cieczą

fot. Sławomir Ryfczyński

Żeby pozbyć się smrodu, trzeba rozłożyć cały podest, oczyścić go i złożyć od nowa. Przez tę "akcję" lokale dzisiaj były zamknięte. To spowoduje duże straty restauratorów.

Policja powiadomiona o tym incydencie.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 54, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 54

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 21:55:55] • [IP: 2.200.224.**]

Do Goscia 142- przepraszam, w jakim to jezyku napisane?

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 20:00:29] • [IP: 2.200.224.**]

Do Gosc 142- przeczytalam Twoje wypociny dwa razy i nie moge zgadnac w jakim jezyku to napisane

Gość • Poniedziałek [29.07.2019, 05:19:28] • [IP: 80.153.142.**]

Jakie wy chore jesteście tu. Przecież to swoje uratowali wam biznes i wy ich tak traktujecie? Przecież to ludzie z Świnoujścia. Ze macie do Niemców pretensje ? Jak to morze byc ? Niemcy więcej tu pieniędzy zostawiają że korzystanie morze normalnie i lepij tu żyć. Co wy macie na przeciwko Niemców.? Macie niemieckie firmy tu ? Macie... wyrzucają was z firm bo jesteście Polaki? Nie. .. to nie nazekajcie bo same jesteście takie same jak te Niemcy...

Gość • Piątek [26.07.2019, 10:54:21] • [IP: 5.173.145.**]

W Międzyzdrojach robi to samo.Grasuje w ten sam sposób. Myśli, że jest dzikiem ?:-)

Gość • Środa [24.07.2019, 19:52:42] • [IP: 93.242.216.***]

Typowe metody wielu Świnoujskich prywaciaży. Nie zdajecie sobie ludzie sprawy jak wielu z tych bohaterów wolnego rynku to gangsterzy i bandyci u których narkotyki to jest nic. Znane mi są przypadki pobić, usiłowań gwałtu, zastraszania i niepłacenia za pracę. Mało kto to zgłasza bo ludzie zwyczajnie się boją o siebie i swoje rodziny. Dlatego nigdy wiecej nie będę dorabiał tych bohaterów wolnego rynku.

Gość • Środa [24.07.2019, 13:38:11] • [IP: 176.221.123.***]

Biedne chłopaki z A morze las !! ale co tam reklama możne być :D znowu o nich głośno ! oby tak dalej więcej Darmowych reklam!! a na pewno takie incydenty pójdą tylko tym co zazdroszczą w pięty... a właściciele maja więcej gości auuuuu Polecam A morze Las jedzonko 1 klasa a i napić się można !! A temu co to zrobił!! Karma wraca z podwójną Siła

Gość • Środa [24.07.2019, 11:28:02] • [IP: 5.173.105.**]

szkoda, bo chcieli swoich sił sprobowac, , , ale jak widac jak sie komus kiedys zaszkodziło, , to karma wraca

Gość • Środa [24.07.2019, 11:27:20] • [IP: 77.253.132.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.07.2019, 09:02:31] • [IP: 5.173.250.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [24.07.2019, 08:53:38] • [IP: 176.221.123.***]

a moze tam grasowały dziki i ktos chciał je odstraszyć. ?

Gość • Środa [24.07.2019, 08:04:08] • [IP: 176.221.123.***]

kto to jest Krol S ??

Gość • Wtorek [23.07.2019, 21:49:49] • [IP: 95.40.150.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [23.07.2019, 18:54:06] • [IP: 5.173.128.***]

Prawdziwego przyjaciela poznaje się w biedzie albo...czy dobrze znosi twój sukces;)

Gość • Wtorek [23.07.2019, 17:22:01] • [IP: 5.173.136.**]

PREPARATOR Z RESTAURATOALETOWEJ Z ZESRAURACJI

Gość • Wtorek [23.07.2019, 17:06:56] • [IP: 80.245.188.**]

do ość • Wtorek [23.07.2019, 14:08:48] • [IP: 62.69.254.***] od ciebie zaczniemy

Gość • Wtorek [23.07.2019, 16:56:49] • [IP: 176.221.122.**]

Restaurator z drewnianej restauracji

Gość • Wtorek [23.07.2019, 16:25:56] • [IP: 176.221.113.**]

Tak to jest jak się nie chodzi na religię, do kościoła, tylko w tęczowych marszach lgbt się maszeruje. Potem są skutki.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 15:47:26] • [IP: 37.47.156.***]

Po katolicku bliżni pokropił bliźniemu restauracje, żeby uchronić o nieszczęścia.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 14:08:48] • [IP: 62.69.254.***]

ten co rozlał powinien dostać 10 lat bezwzględnej odsiadki

Gość • Wtorek [23.07.2019, 13:19:39] • [IP: 176.221.122.**]

Może były właściciel zemsty szukał na kolegach jak mi biznesy nie poszły i teraz bidę klepie

Gość • Wtorek [23.07.2019, 12:07:30] • [IP: 37.47.141.**]

Dokładnie zróbmy tak!Pyszne jedzonko, ale znajdą się Nasi biznesmeni którzy Tworzą klikę.Nie pozwólmy na to.Pamiętacie kule na plaży?Też nie pasowało.Pamiętacie tą co roczną impreze także na plaży?Znikło, bo im nic nie odpowiada tylko oni i oni.

Gość • Wtorek [23.07.2019, 11:08:35] • [IP: 93.94.191.***]

Potwierdzam. W tych lokach bardzo dobre jedzenie, nad kanałem czasem ciężko o stolik. Komuś zazdrość żyć nie daje.

i • Wtorek [23.07.2019, 11:03:08] • [IP: 80.54.236.***]

Złapać takiego gagatka, wykąpać w tej substancji i puścić na miasto. Popamiętałby raz na zawsze ;/

Gość • Wtorek [23.07.2019, 10:58:51] • [IP: 164.127.29.***]

To Czytelnicy, niech każdy komuś poleci tę firmę i punkty gastronomiczne - zróbmy coś odwrotnego, czyli reklamę tym podobno najlepszym zapiekankom!

Gość • Wtorek [23.07.2019, 10:54:05] • [IP: 178.238.251.***]

Król S to bankrut, gdyby nie tata to musiałby do roboty iść. Tylko kto go zatrudni jak to nic robić nie potrafi

Oglądasz 1-25 z 54
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Stowarzyszenie Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego opracowuje plan zrównoważonej mobilności miejskiej do roku 2030. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zabrania głosu 6 lutego od godziny 17:00 do 20:00 w MDK. Zainteresowanych zapraszamy! Dzięki konsultacjom zostanie przygotowana diagnoza - uzyskanie zwrotnej informacji o oczekiwaniach, potrzebach, obawach, preferencjach, pozwalająca na postawienie roboczych hipotez dotyczących celów strategicznych, do późniejszej weryfikacji w ramach badań i ekspertyz ■ Od 1 lutego w Świnoujściu działa stacja dializ. Po tym, jak pod koniec ubiegłego roku z prowadzenia stacji zrezygnowała prywatna firma, pacjenci musieli dojeżdżać do najbliższej jednostki w Szczecinie ■ Zanim w tunelu pod Świną pojadą samochody, władze miasta chcą zaprosić mieszkańców do podwodnego spaceru pomiędzy wyspami. Nie znamy jeszcze terminu tej przechadzki. Prezydent Świnoujścia konsultuje datę z wykonawcą tunelu ■ Na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Nowokarsiborskiej nie będzie ronda lecz skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną ■ Od najbliższego piątku, 27 stycznia wznawia działalność stacja dializ w Świnoujściu ■ Kiedy 8 lat temu przygotowywana była dokumentacja projektowa przebudowy ulicy Wojska Polskiego na odcinku od ulicy Leśmiana do ulicy Matejki projektant uwzględnił zatoczkę dla przystanku autobusowego przy ul. Wojska Polskiego vis’a vis Urzędu Miasta (budynek12). Przystanek powstał, ale nie taki jak przewidywał projekt. Miała być zatoka autobusowa a wyszedł przystanek przychodnikowy, który przy okazji blokuje ruch samochodów. Czy to przypadek, nie sądzę... Konia z rzędem więc temu kto wytłumaczy dlaczego w tak newralgicznym miejscu autobusy miejskie nie mogą schować się spokojnie w zatoczce przy jezdni. Powstaje więc pytanie kto zdecydował i zmienił na gorsze rozwiązanie ■ Dramatyczny wypadek na S3 w pobliżu Skwierzyny. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką zginął 44 - letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 - letnia córka ■ Tragiczny wypadek wydarzył się na S3 w pobliżu miejscowości Skwierzyna w województwie lubuskim na drodze prowadzącej do Zielonej Góry. W zderzeniu kampera z wojskową ciężarówką amerykańskiej armii zginęli na miejscu 44 – letni mieszkaniec Świnoujścia i jego 10 – letnia córka. Zdjęcia z miejsca wypadku są wstrząsające. Widać na nich, że po kamperze którym podróżowały ofiary wypadku zostało jedynie podwozie. 44 – latek był znanym nie tylko w Świnoujściu ale także w całej Polsce miłośnikiem i pasjonatem caravaningu ■ Wygląda na to, że zeszłoroczne liście będą nam towarzyszyć przez całą zimę. Dopóki nie rozwieje ich wiatr lub nie usuną wiosenne porządki. Miasto, w bardzo wielu punktach pokryte jest liśćmi w różnym stopniu rozkładu. Zależnie od pogody, albo wirują unoszone podmuchami wiatru, albo, po dłuższych opadach, które mamy od kilku dni, zalegają na chodnikach, przy krawężnikach, na skwerach. A przecież tak niewiele trzeba, aby było czyściej, ładniej... ■ Spłonął punkt gastronomiczny na promenadzie! Świadkowie pożaru usłyszeli huk. Zobacz film! ■ Na pomoc pogorzelcom z Kodrąbka W domu państwa Piątkowskich wybuchł pożar, który pozbawił ich całego dorobku. Z ogniem, który wybuchł rano, walczyło 7 zastępów Straży Pożarnej, jednak po ugaszeniu zostało tylko pogorzelisko. Państwo Piątkowscy zdołali opuścić płonący dom, lecz nie zdążyli zabrać ze sobą niczego - uciekli z pożaru w piżamach. Żeby znów mogli zamieszkać pod własnym dachem, trzeba przeprowadzić gruntowny remont całego domu, kupić meble i sprzęty, które spłonęły. Konieczna jest wymiana wszystkich drzwi, okien, podłóg, trzeba skuć tynki i położyć je od nowa, wymalować, wymienić instalację elektryczną i wiele innych rzeczy. Dlatego została zorganizowana akcja zbierania pieniędzy na rzecz pogorzelców z Kodrąbka, liczy się każda złotówka, nie bądźmy obojętni wobec tej tragedii. https://zrzutka.pl/jmufu4 ■