POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Wtorek [19.07.2022, 14:05:45] • Świnoujście

Ryzykowna kolacja na Basenie Północnym

Ryzykowna kolacja na Basenie Północnym

fot. Mieszkaniec

Kierowca osobowego mercedesa najwyraźniej lubi ryzyko. Mężczyzna postanowił zjeść kolację w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Wybrał się na Basen Północny, gdzie podjechał bardzo blisko kanału. Kierowca czarnego mercedesa na niemieckich numerach rejestracyjnych znalazł się bardzo blisko wody. Zachowanie dość ryzykowne, jednak na szczęście zakończone happy endem bo nikomu nic się nie stało, a kierowca zjadł hamburgera i odjechał.

Trzeba jednak przyznać, że wykazał się sporą odwagą podjeżdżając samochodem tak blisko kanału. Jak wiadomo widok z tego na miejsca na port i przepływające statki jest idealny.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 59, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-59 z 59

Gość • Środa [20.07.2022, 10:24:43] • [IP: 37.47.212.**]

Jakie ryzyko ?? O.O gdzie ryzyko jak ma łeb na karku a nie jak te wcześniejsze gówniaki to nic się nie stanie :)

Gość • Środa [20.07.2022, 10:33:24] • [IP: 213.155.174.***]

Kierowca ma kompleksy i musi cały czas ludziom i sobie udowadniać swoją męskość. O tym świadczy drogi ale do niczego nie przydatny, niefunkcjonalny samochód czy takie zachowania jak na zdjęciu. Pewnie jeszcze ma tatuaże, bo to też jest oznaka kompleksów. Zalecam wizytę u psychologa.

Gość • Środa [20.07.2022, 11:52:42] • [IP: 176.221.122.**]

20.07.2022, 04:41:55] • [IP: 46.205.145.***] Kimże jesteś, dobry człowieku, żeś nad ranem - kiedy inni smacznie śpią - dał upust swemu oburzeniu..? Czyś może księdzem, wyrwanym nagle ze snu przyjemną, lecz przecież grzeszną bardzo polucją, czy może starozakonnym ascetą, który to - jeśli już - to tylko przez dziurkę w prześcieradle, czy po prostu pozbawionym kompletnie poczucia humoru - przepraszam za wyrażenie - moherem..? I jeszcze, żeby mój wpis miał walor edukacyjny -" mentalność" odnosi się do grupy społecznej, narodu, ale nie do głowy - która może być n.p." tęga", ale i " pusta" (jaką jest twoja, wiesz najlepiej...). Życzę miłego odespania zarwanej nocy (może w chłodnej, kościelnej ławce?)

Gość • Środa [20.07.2022, 13:14:22] • [IP: 176.221.123.**]

Wiadomo że to jedno komurkowcy nie brakuje!!

Gość • Środa [20.07.2022, 16:17:41] • [IP: 5.173.157.**]

łaaaał co za emocje...

Gość • Środa [20.07.2022, 17:58:33] • [IP: 78.10.206.**]

Emocje jak przy skrobaniu ryb.

Gość • Piątek [22.07.2022, 12:03:21] • [IP: 88.156.232.***]

Ludzie! Co za durny artykół! Już nie ma innych ciekawszych i poważniejszych tematów??!

Gość • Piątek [22.07.2022, 14:31:30] • [IP: 46.215.107.***]

Kto nie ryzykuje nie pije szampana

Gość Rybka K. • Wtorek [26.07.2022, 13:21:19] • [IP: 178.238.252.***]

Nazykaliscie ze TUNELU nie ma , obecnie prawie juz jest na ukonczeniu , ale nikt nie mowi ile to kosztowalo , ulice wojska polskiego ulice grunwaldzka , parking przy przychdni , ulica sztejera , ogrodzenie nowego cmentaza . Dlaczego nikt nie upomni sie , ze juz polrocze mija a do tej pory nie czynna F O N T A N N A na jeziorku , jedyna atrakcja mieszkancow i przyjezdnych . ..??

Oglądasz 51-59 z 59
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■