POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [24.06.2022, 13:30:52] • Polska

Nareszcie koniec roku szkolnego! Biedronka zaprasza rodziców z dziećmi na lody w pysznej cenie

Nareszcie koniec roku szkolnego! Biedronka zaprasza rodziców z dziećmi na lody w pysznej cenie

fot. Organizator

Chyba nie ma w Polsce ucznia, który nie czekałby na ten dzień z utęsknieniem. 24 czerwca to oficjalny koniec roku szkolnego. Z tej okazji Biedronka przygotowała dla uczniów i ich rodziców wyjątkową promocję. Tylko w dniu zakończenia szkolnych zmagań do każdego loda na patyku marki Marletto drugi, tańszy będzie darmowy w ramach oferty 1+1 gratis. To nie koniec lodowych promocji w sieci Biedronka.

Biedronka zdaje sobie sprawę, że uczniowie mają sporo obowiązków na głowie, dlatego chce docenić ich całoroczne trudy poprzez wyjątkową promocję na różnego rodzaju lody, aby każdy znalazł coś dla siebie. W dniu zakończenia roku szkolnego rodzice i ich pociechy będą mogli skorzystać z oferty lodów na patyku marki Marletto w promocji 1 + 1 gratis z kartą Moja Biedronka. Limit dzienny to cztery sztuki – udzielony rabat będzie równy wartości dwóch tańszych produktów. Jest z czego wybierać! Smakosze lodów mają do wyboru cały wachlarz smaków z oferty produktów marki Marletto m.in. waniliowe z migdałami (w opcji z białą lub ciemną czekoladą), klasyczne z polewą z ciemnej czekolady, o smaku słonego karmelu, truskawkowe, malinowe czy jagodowe z polewą z belgijskiej czekolady.

Nareszcie koniec roku szkolnego! Biedronka zaprasza rodziców z dziećmi na lody w pysznej cenie

fot. Organizator

Wielu z nas kojarzy koniec roku szkolnego m.in. ze wspólnym rodzinnym wyjściem na lody. W sieci Biedronka doceniamy ważne dla naszych klientów momenty i chcemy mieć swój wkład w ich celebrowanie. Mamy nadzieję, że wspólne wyjście na lody Marletto będzie obfitować w wiele uśmiechów i niezapomnianych chwil” - Wojciech Kozar, dyrektor handlowy w sieci Biedronka.

Lodowy tydzień w Biedronce
Fani marki Marletto mają powody do radości. Do 26 czerwca mogą skorzystać z promocji na zakup lodów i sorbetów w opakowaniach familijnych (1000 ml). Przy zakupie dwóch produktów, na jednym paragonie, zostanie udzielony rabat w wysokości 30 procent ceny tańszego z nich.

Na uwagę zasługują także rożki Marletto, które do końca tygodnia (tj. 26.06.2022 r.) zostały objęte promocją 3+1 gratis. Przy zakupie czterech produktów (na jednym paragonie) zostanie udzielony rabat w wysokości najtańszego z nich. Produkty można dowolnie mieszać. Wśród dostępnych wariantów do wyboru są m.in. smaki: słony karmel, biała czekolada z migdałami, truskawkowe, orzech włoski i czekoladowe.

Powrót Swojaków na zakończenie roku szkolnego!
Dodatkowo w dniu 24.06.2022 r. z okazji zakończenia roku szkolnego do każdego zamówienia w ramach ekspresowej dostawy BIEK w aplikacji Glovo dołączony zostanie losowo wybrany Swojak. Więcej informacji o usłudze na stronie: www.biek.pl.​

Szczegóły dotyczące produktów dostępnych w ofercie sieci Biedronka znajdują się na stronie: www.biedronka.pl.

Biuro prasowe sieci Biedronka


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Mieszkaniec: W dniu 11.09 zostawiłem torbę na parkingu przy Sky Towers, Wyspiańskiego 39, w ktòrej był m.in. iPad. Uczciwego znalazcę wynagrodzę. Proszę o kontakt: 602895099 ■ Nad ranem miejscami w centrum, na północy oraz w rejonach wschodnich prognozuje się formowanie gęstych mgieł ograniczających widzialność poziomą do 100-300 metrów ■ Przy placu zabaw na osiedlu Platan, dziecko, jadące na rowerze, potrąciło 4-letnią dziewczynkę. Na miejsce zostali wezwani ratownicy medyczni. Do potrącenia dziecka doszło 20 września około godziny 17:50 przy ulicy Malczewskiego. - Zgłoszenie dotyczyło 4-letniej dziewczynki, która miała zostać potrącona przez inne dziecko jadące na rowerze. 4-latka doznała powierzchownego urazu głowy, wraz z opiekunem pozostała na miejscu zdarzenia- poinformowała Paulina Heigel rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie. ■