POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [05.03.2023, 14:01:40] • Świnoujście

Tlenek węgla w mieszkaniu w centrum miasta! 3 osoby w szpitalu!

Do groźnego zdarzenia doszło w bloku mieszkalnym w centrum miasta. W jednym z mieszkań przy ulicy Konstytucji 3 Maja stwierdzono obecność niebezpiecznego tlenku węgla. Na miejscu poszkodowane zostały 3 osoby, w tym jedno dziecko! Cała trójka została przetransportowana karetką do szpitala w Świnoujściu.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 2 marca po godzinie 23:00.

Właśnie wtedy do mieszkania w centrum miasta wezwano strażaków. W działaniach udział wzięły 4 wozy strażackie, 3 z PSP z JRG - 1 i 1 z Wojskowej Straży Pożarnej.

- Strażacy przy pomocy miernika dokonali pomiaru. Urządzenie wskazało obecność tlenku węgla w mieszkaniu i było to 122 ppm. Strażacy udzielili pomocy medycznej poszkodowanym i przewietrzyli mieszkanie - poinformowała straż pożarna w Świnoujściu.

Na miejsce przyjechała karetka. Dwie osoby dorosłe oraz dziecko zostały przetransportowane do szpitala w Świnoujściu.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nie Stawa Młyny czyli "biały wiatrak", jest symbolem Świnoujścia pod rządami prezydenta Żmurkiewicza, tylko umierające i uschnięte drzewa w mieście. To wymowny i smutny symbol Świnoujścia zarządzanego zbyt długo przez prezydenta Żmurkiewicza i jego zastępców Michalską i Sujkę. To, co dzieje się na ulicy Uzdrowiskowej, to nie tylko zaniedbanie - to skandal. Młode drzewa, które miały być ozdobą naszej dzielnicy nadmorskiej, umierają jedno po drugim, pozostawiając po sobie pustkę i żal. Za zieleń odpowiada Wydział Infrastruktury Zieleni Miejskiej i jego naczelnik, Jacek Antczak. Jak to możliwe, że w XXI wieku, w czasach kryzysu klimatycznego, nie potrafimy zadbać o żywe młode drzewa? ■ Mieszkaniec alarmuje: Bobry w parku Zdrojowym niszczą drzewa! Czy nie nadszedł czas na interwencję? Mieszkaniec naszego miasta postanowił przesłać zdjęcia do redakcji, które robią wrażenie. Na fotografiach widzimy drzewa w parku Zdrojowym, które zostały uszkodzone przez bobry. Jego pytanie jest proste: "Ile jeszcze drzew musi paść, aby przeniesiono te zwierzęta do parku Wolińskiego lub innego miejsca bardziej dostosowanego do ich naturalnych potrzeb?" ■