POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [17.06.2024, 14:57:25] • Świnoujście

Wielkie szorowanie tunelu pod Świną przed pierwszymi urodzinami - ruch wahadłowy przez trzy najbliższe noce

Wielkie szorowanie tunelu pod Świną przed pierwszymi urodzinami - ruch wahadłowy przez trzy najbliższe noce

fot. Sławomir Ryfczyński

Planowane jest ograniczenie ruchu pojazdów w tunelu – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy w dniach:

- od 17.06.2024 godz. 23 do 18.06.2024 godz. 5 (noc 17 na 18 czerwca)

- od 18.06.2024 godz. 23 do 19.06.2024 godz. 5 (noc 18 na 19 czerwca)

- od 19.06.2024 godz. 23 do 20.06.2024 godz. 5 (noc 19 na 20 czerwca)

Wprowadzenie ruchu wahadłowego związane jest z zaplanowanymi czynnościami serwisowo – konserwacyjnymi w rejonie pasa drogowego. Tuż przed pierwszą rocznicą Tunelu pod Świną (został otwarty 30 czerwca 2023 r.) umyte zostaną ściany obiektu. Niestety, w związku z tym konieczne jest uspokojenie ruchu.

Z góry przepraszamy wszystkich użytkowników za niedogodności

Kierowcy mogą korzystać również z przeprawy Warszów (promy Bielik) w sąsiedztwie dworca PKP w Świnoujściu.

Jarosław Jaz
Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych
Urząd Miasta Świnoujście


komentarzy: 32, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-32 z 32

Gość • Poniedziałek [17.06.2024, 16:18:43] • [IP: 37.47.150.**]

Otworzyli jedna nitkę do przyrostu. Brawo, bo już wszyscy powybijali przeguby po tych dziurach 👍🚗🚘🚖

Gość • Poniedziałek [17.06.2024, 16:10:23] • [IP: 46.112.64.*]

Ja chcem Grobli. Bo ja Groblin

Gość • Poniedziałek [17.06.2024, 16:09:22] • [IP: 46.112.64.*]

Po co ten tunel. Tylko GROBLA jakem GROBLIN

Gość • Poniedziałek [17.06.2024, 16:07:43] • [IP: 5.173.30.**]

Ja bym umyl szampanem sciany ile to jeszcze wytrzyma. Hamburgu bardzo zadko zamykaja w nocy a u nas co tydzien. Brawo Swinoujscie

Gość • Poniedziałek [17.06.2024, 15:33:05] • [IP: 88.218.253.**]

co z rozliczeniem finansowym?

Gość • Poniedziałek [17.06.2024, 15:20:45] • [IP: 109.40.241.**]

Ale Jaja!! Pani Prezydent...prosze w koncu poinformowac O CO TU BIEGA Z Tym Tunelem ?? Zmurek zatajal, Kawe na lawe !! Na 1sza rocznice!!... .Prawda wyjdzie na JAW !... lepiej zeby vwyszla od p. Prezydent. I jeszcze jedno: w kampanii przedwyborczej bylo obiecane MOLO. ...CZEKAMY na wiadomosc, Jakie poczynania dla budowy Mola wystartowaly ?? Mam Pani ulotke z obietnicami...i sledze, i mieszkancy sledza, Ile z tych obietnic Pani dotrzyma...Bo na razie czuje sie wpuszczony w BAMBUKO!!..Ale my mieszkancy jestesmy cierpliwi, 3, 8 lat zostaly p. Prezydent do zrealizowania obietnic. NO TO DO ROBOTY.

Gość • Poniedziałek [17.06.2024, 15:09:09] • [IP: 185.210.39.**]

A trawa będzie malowana na zielono?

Oglądasz 26-32 z 32
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■