POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [30.10.2024, 23:29:48] • Świnoujście

Wypadek na Matejki – 25-latek który jechał na hulajnodze trafił do szpitala

Wypadek na Matejki – 25-latek który jechał na hulajnodze trafił do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

Niebezpieczne zdarzenie na ulicy Matejki zakończyło się interwencją pogotowia ratunkowego i przewiezieniem rannego mężczyzny do szpitala. Roztrzaskana hulajnoga leżąca na pasach i stojący w pobliżu pojazd na niemieckich numerach rejestracyjnych wskazują na poważne zdarzenie.

Natalia Dorochowicz, Rzecznik Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie, podała szczegóły interwencji. „Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do zdarzenia komunikacyjnego. Na miejscu wezwania znajdował się poszkodowany mężczyzna, lat 25, z urazem kończyny dolnej i kończyny górnej. Pacjent przytomny, w stanie stabilnym, po dokonaniu niezbędnych czynności ratunkowych został przewieziony do szpitala” – poinformowała rzecznik.

Wypadek na Matejki – 25-latek który jechał na hulajnodze trafił do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

Do wypadku doszło w piątek 25 października, przed godziną 16:00.

- W dniu 25 października 2024 roku, około godziny 15:42 policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym przy ulicy Jana Matejki w Świnoujściu, w którym udział brał kierujący hulajnogą elektryczną oraz kierujący pojazdem marki Mitsubishi. Kierujący hulajnogą elektryczną nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi osobowemu. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. 25-latek został ukarany mandatem karnym w związku z popełnieniem wykroczenia z artykułu 86§1 Kodeksu Wykroczeń informuje - informuje st. sierż. Kamil Zwierzchowski Oficer Prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Świnoujściu.

Wypadek na Matejki – 25-latek który jechał na hulajnodze trafił do szpitala

fot. iswinoujscie.pl

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Czwartek [31.10.2024, 16:20:40]

komentarzy: 40, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-40 z 40

Gość • Czwartek [31.10.2024, 12:30:08] • [IP: 31.60.87.***]

Nazbierał sobie pułk by z tego sformotowali, brawo !! Który czyżbyś żłobek miałby bronić??, , które mają toyoty hcr jakie chcesz i to wszystko 1 44 dowodni na pliku video który porwali rolnik szuka żony ktory jest wbrew brzoanka która jest na danych teleadresowych atol 6 dalej 5 a nie 6 to srednio ok 8 to po co sen 2 czyli gangster bo śpiewają że nieogladał 7 lat czyli gotówki trzeba no to jak sto procent to niezła suma 400.000.000.00.i szach mata adam m wysłac na AA ośrodek z majowego. Bo dorwał się 2011 do 28 i znalazł się winny. Powodzenia w różowej Hiszpani. Filmami ha ha

Gość • Czwartek [31.10.2024, 12:48:49] • [IP: 176.221.125.**]

HULAJNOGA TO ZABAWKA SODOMITÓW. LUDZIE TEGO NIE UŻYWAJĄ !! POLACY NA ROWERY !!

Gość • Czwartek [31.10.2024, 12:58:34] • [IP: 46.231.59.**]

Karma ?

• Czwartek [31.10.2024, 13:14:20] • [IP: 46.112.0.*]

Ktoś wie kto to

Gość • Czwartek [31.10.2024, 14:04:59] • [IP: 31.60.87.***]

Motorola 6 w 1000%

Gość • Czwartek [31.10.2024, 14:23:44] • [IP: 31.60.87.***]

Czy popek powstał w Świnoujście? Wydaje mi się że boy ma sluchawki na uszach czy pobral sie w pko bądź BGŻ i czy ma jak prawo wskazuje swój pierwszy numer telefonu bądź drugi.

Gość • Czwartek [31.10.2024, 17:34:26] • [IP: 46.112.0.*]

Powinno się zakazać jazdy samochodami. Wszyscy na hulajnogi Wiadomo BMW

Gość • Czwartek [31.10.2024, 19:13:13] • [IP: 37.248.219.**]

Hulajnogi to shit.To gówno trzeba ładować więc jest nieekologiczne. Krawężniki to zagrożenie. Mięśnie wiotczeją. Jedno gówno.

Gość • Czwartek [31.10.2024, 19:47:56] • [IP: 78.10.228.**]

Krótki wpis - instynkt samozachowawczy zanika. w zasadzie to powinno wystarczyć. Gdybyśmy wszyscy się nim kierowali to wszelkie przepisy byłyby zbędne. Ale mózg zastępujemy słuchaniem wypocin mędrków na mediach społecznościowych i zapominamy o zwykłym, zdrowym rozsądku. Pod wpływem wirtualnego świata wydaje się niektórym, że są nieśmiertelni.

Gość • Czwartek [31.10.2024, 19:51:45] • [IP: 37.109.163.***]

88 218 255 Facet czytaj ze zrozumieniem.Kierujacy hulajnoga wjechal itd.Wychowanie pisowskie calkowicie odebralo Ci rozum.Co ma tu do rzeczy rasa panow.Przelam sie, wyrzuc z siebie kompleksy, jedz do Niemiec i poczuj sie panem.Chyba, ze brak Ci odwagi i dlatego u siebie graz gieroja

Gość • Czwartek [31.10.2024, 23:41:09] • [IP: 37.31.132.***]

, 10:39:34] • [IP: 88.218.255.**] to jest prawda, niejeden raz widziałem Niemców chyba nieznających naszego kodeksu drogowego, ze przed przejsciem, przejazdem należy zachowac szczegolną ostrożność i ustąpic np.pieszemu zamierzajacemu przejśc przez pasy. 19:51:45] a ty sie lecz, jeśli spostrzezenie o lekceważacym przepisy stylu jazdy Niemców, czeste doswiadczenie swinoujscian widzisz w barwach politycznych.

Gość • Piątek [01.11.2024, 06:42:52] • [IP: 37.248.168.**]

31.10.2024, 19:51:45]•[IP:37.109.163.***] Ale z CB.jest prosty komuszy łeb... Co ma PiS do tego wypadku, albo inne upodobania polityczne ? Trzeba ostro karać, pieszych rowerzystów i tych jeżdżących na hulajnogach. Powinien być taki sam taryfikator mandatów jak dla kierowców I może wtedy by dotarło, że trzeba myśleć jak się uczestniczy w ruchu drogowym To myślenie jest klucz do normalnego życia itd...

Gość • Piątek [01.11.2024, 09:14:19] • [IP: 164.127.227.**]

Nie ma co sie uzalac, gosc zapamieta chyba ze nie zawsze ma pierszenstwo jadac chulajnoga a tak na marginesie niech przejdzie sie na cmentarz i zobaczy ilu tam jest ludzi co mieli pierwszenstwo

Gość • Sobota [02.11.2024, 05:02:41] • [IP: 5.173.222.*]

Hujalnogi pozabierać debilom, matołom. Albo przepisy drogowe zmienić, żeby mniej niedorozwiniętych nie stwarzało zagrożenia przede wszystkim na chodniku, co jedzie szybciej niż rowerem i prawie w ludzi wjedzie głupek. Niech zginie i i te hulajdupy pójdą w diabły. A nie jeden z drugim zaprojektował chińskie pewnie ustrojstwo, co się odpala z aplikacji szajsofona

Gość • Niedziela [03.11.2024, 11:11:32] • [IP: 37.8.215.***]

• [IP: 164.127.227.**] nic dodać nic ująć w punkt

Oglądasz 26-40 z 40
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■