POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [05.07.2025, 08:51:18] • Wolin

Lawendowe święto w Kodrąbku: aromatyczne Dni Lawendy już w ten weekend

Lawendowe święto w Kodrąbku: aromatyczne Dni Lawendy już w ten weekend

fot. Organizator

Zapach lawendy, stoiska pełne rękodzieła, kolorowe dmuchańce i wyjątkowe atrakcje dla całej rodziny – tak zapowiadają się Dni Lawendy na Plantacji Legalnego Zioła w Kodrąbku w gminie Wolin. Wydarzenie pod honorowym patronatem Starosty Kamieńskiego potrwa od 5 do 6 lipca i przyciągnie zarówno miłośników fotografii, jak i smakoszy regionalnych przysmaków.

W najbliższą sobotę i niedzielę Plantacja Legalnego Zioła w Kodrąbku 5 zamieni się w tętniące życiem lawendowe miasteczko. W programie znalazło się mnóstwo atrakcji – od pokazów pole dance, przez wystawy rękodzielników, aż po zabawy dla najmłodszych, w tym strefę dmuchańców i piana party.

Wśród wystawców i artystów pojawią się m.in.:
Olga Dąbkiewicz, Retro Vibes ❤ Fotografia, Foto-Manka Małgosia, Gosia Dominika Worona, SzyHa Rękodzieło, Tomasz i Aneta Wróblewscy z Koniewa, Lunula Pracownia Artystyczna, PPHU "Krajna", Klaudia Z Rzeźby, Blue Moon Biżuteria, Biały Domek, Drewniany Zakątek handmade, M.JadachArt czy Winnica Binowo.

Na miejscu będzie można kupić naturalne produkty i kosmetyki lawendowe oraz spróbować regionalnych potraw serwowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich Ko-bitka z Ładzina i Sołectwo Ładzin. Na amatorów słodkości czekać będzie Lodziarnia WafLova z lodami prosto z wytwórni.

– To idealne miejsce na rodzinny relaks, zrobienie niepowtarzalnych zdjęć wśród fioletowych kwiatów i zakup wyjątkowych produktów prosto od twórców – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Dni Lawendy to także okazja, by spotkać sympatyków 8 Dywizjonu Przeciwlotniczego, zrobić pamiątkowe fotografie i po prostu cieszyć się letnią atmosferą w malowniczym zakątku powiatu kamieńskiego.

Organizatorzy zapraszają wszystkich – mieszkańców, turystów i pasjonatów natury – by odwiedzić plantację i poczuć magię lawendowego święta. Więcej szczegółów i aktualności można znaleźć w wydarzeniu w mediach społecznościowych Plantacji Legalnego Zioła.

Do zobaczenia w Kodrąbku! 🌿💜

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Sobota [05.07.2025, 10:24:17] • [IP: 185.210.36.**]

Już w ten weekend dzisiaj sobota nawet nie można tego zaplanować...

Gość • Sobota [05.07.2025, 11:31:23] • [IP: 195.128.181.***]

Świetna miejscówka szkoda że pracuje w te dni chętnie bym przetrącił parę browarów na imprezie

Gość • Sobota [05.07.2025, 12:51:27] • [IP: 91.94.22.*]

Aż się prosi aby skosztować wszystkiego co tam zaserwują. Oby pogoda dopisała tylko

Gość • Niedziela [06.07.2025, 16:03:44] • [IP: 83.20.76.***]

Warto pojechać🙃

Gość • Niedziela [06.07.2025, 19:48:48] • [IP: 5.173.202.***]

Miłego świętowania i pozdrawiam pana Dariusza Nesteruka bo pomógł mi kiedyś rozwiązać problem z zaciekami wody do wewnątrz auta.

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 08:46:48] • [IP: 37.31.132.**]

Uchwytliwy slogan reklamowy MIEJSCE BEZ OPŁAT wprowadzający w błąd. Niestety bez opłat tylko można było pospacerować po polu lawendy i skorzystać z tojtoja. Wydarzenie w pełni komercyjne nastawione na zysk, nawet za atrakcje dla dzieci trzeba było słono zaplacić. Na przyszłość niech organizator nie promuje tego wydarzenia jako MIEJSCE BEZ OPŁAT.

Aga • Poniedziałek [07.07.2025, 09:25:26] • [IP: 178.238.240.**]

Było bardzo przyjemnie. Ceny bardzo przystępne. 60 zł za zabawę dla dziecka bez limitu na dmuchańcach super oferta. Pycha oferta koła gospodyń na przykład frytki + karkówka 18 zł to naprawdę okazyjna cena. Polecam na przyszłość. I ten zapach lawendy... Nauka strzelania z łuku świetna sprawa. Pan bardzo fajnie tłumaczył co i jak.

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 12:16:26] • [IP: 37.31.154.**]

Przecudowny zapach lawendy, ale informacja że miejsce bez opłat, faktycznie może wprowadzać w błąd, bo po wejściu na teren trzeba było mocno złapać się za portfel, zwłasza jak się przyjechało z trójka dzieci, za możliwość poskakania na dmuchańcach trzeba było zapłacić prawie 200zł jak doliczymy do tego lody, napoje i jedzenie to pękła okragla sumka : (

Gość • Poniedziałek [07.07.2025, 13:50:21] • [IP: 37.248.179.*]

Super impreza, rozmaitości na stoiskach, konsumpcja pycha.Koszty bardzo niskie, np za dmuchańce dla dzieci.

Gość • Wtorek [08.07.2025, 08:59:08] • [IP: 37.31.132.**]

Co to za różnica czy było tanio czy drogo, dla jednego wydać kilkaset złoty na wiejski event będzie tanio a dla matki z 3dzieci będzie drogo. Na przyszłość informacje o wydarzeniu trzeba czytać z uwagą i zrozumieniem, i nie będzie zaskoczenia że atrakcje dla dzieci są płatne. Przecież organizator wyraźnie napisał że bez opłat jest, prąd, woda i toalety.

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■