POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [21.09.2025, 12:24:03] • Świnoujście

Kolejny numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Miasta Świnoujście” już dostępny

Kolejny numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Miasta Świnoujście” już dostępny

fot. Urząd Miasta Świnoujście

W czwartek, 18 września, do rąk mieszkańców trafił kolejny, bezpłatny numer miejskiego czasopisma – „Biuletyn Informacyjny Gminy Miasta Świnoujście”. To już trzecie wydanie periodyku, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród świnoujścian.

„Biuletyn Informacyjny Urzędu Miasta Świnoujście” powstał z myślą o zapewnieniu wszystkim mieszkańcom – także tym, którzy nie korzystają z Internetu, mediów społecznościowych czy urządzeń mobilnych – równego dostępu do informacji. W każdym numerze znajdują się najważniejsze wiadomości o działaniach samorządu, inwestycjach, wydarzeniach, a także informacje praktyczne oraz relacje z lokalnych inicjatyw.

W najnowszym wydaniu czytelnicy znajdą m.in. informacje o sprawdzaniu jakości wody w naszym mieście, szczegóły dotyczące nowej inwestycji za 50 mln zł przy ul. Karsiborskiej, przygotowań PEC-u do sezonu zimowego, a także rozmowę z popularnymi braćmi bliźniakami z Jeleniej Góry – Bolesławem i Mieczysławem Osipikami, którzy niedawno odwiedzili nasze miasto i zdradzili receptę na lepszą jakość życia. W numerze zamieszczono także kronikarskie wycinki dotyczące powojennych wydarzeń w Świnoujściu oraz wiele innych ciekawych materiałów.

Biuletyn dostępny jest m.in. w punktach usługowych, instytucjach miejskich, urzędach, placówkach kultury oraz w wybranych miejscach, które odwiedzają mieszkańcy. Wersja elektroniczna wydania została również opublikowana na stronie internetowej miasta.

Zapraszamy do lektury!


Beata Olszewska
Inspektor
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych
Urząd Miasta Świnoujście


komentarzy: 11, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-11 z 11

Gość • Wtorek [23.09.2025, 12:59:12] • [IP: 88.218.252.***]

22.09.2025, 11:14:20]  O 50% wyższy od typowego widza TVN.

Gość • Poniedziałek [22.09.2025, 11:14:20] • [IP: 91.94.27.***]

30***Fanatyk sakiewicza?? Jaki poziom IQ??

Gość • Niedziela [21.09.2025, 23:54:22] • [IP: 88.218.255.***]

na kołłątaja 7abc chyba zapomnieli ;p

Gość • Niedziela [21.09.2025, 23:53:14] • [IP: 77.65.89.**]

Przecież to organ propagandowy kierowniczki. Ile tego jeszcze będzie za nasze pieniądze ja się pytam??

Gość • Niedziela [21.09.2025, 22:15:26] • [IP: 31.0.42.***]

Pchli Jarmark nie odbywa sie jak pisza w owej gazecie w sobotnie poranki ale w niedzielne poranki.

Gość • Niedziela [21.09.2025, 21:55:41] • [IP: 104.28.129.**]

Dramat…

Gość • Niedziela [21.09.2025, 19:17:32] • [IP: 89.151.30.**]

Świnoujście promuje ścieżki rowerowe w tvnie, he he ciekawe ile tam jest prawdy i rzetelności. Oglądalność tego ścieku cały czas spada w dół.

Gość • Niedziela [21.09.2025, 17:50:42] • [IP: 176.221.125.**]

Np takie miasto jak stołeczne Kraków czy inne wielkie jak na nasze warunki gdyż w Chinach powiatowe mają wiele milionów mieszkańców, zafundowali na koszt mieszkańców własne tv i to nie tylko jeden kanał ale więcej. Takich miast z własną gazeta jest więcej a zatem czas na pytanie o ekologię. Gdzie wyrzucamy takowa gazetę po użyciu? Z tym że jak kiedyś była przymusowa służba wojskowa to jedna z gazet wydawanych dla wojska była popularna jako i tu zasłona milczenia opada a do tego świetnie nadawała się do czyszczenia okien w koszarach. Ile kosztuje ten luksus a nie byłoby łatwiej i taniej mieć kanał informacyjny w sieci wewnętrznej już i tak ulotki sieci zagranicznych zasypują budynki a do tego obciążają kosztami klientów gdyż nic za darmo.

Gość • Niedziela [21.09.2025, 17:28:59] • [IP: 178.238.246.***]

Towarzysze Miasta Łączcie się. Nowy Organ Lewicy Agatowskiej - NOLA

Gość • Niedziela [21.09.2025, 15:31:28] • [IP: 178.238.248.***]

PZPR bis !

Gość • Niedziela [21.09.2025, 14:01:07] • [IP: 46.7.172.***]

organ paryjny. ... czyli zmieniło sie tyle aby wszystko pozostało jak było

Oglądasz 1-11 z 11
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■