POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [13.10.2025, 18:27:11] • Świnoujście

Samochód wpadł do wody przy przeprawie promowej Karsibór

Samochód wpadł do wody przy przeprawie promowej Karsibór

fot. Czytelnik

Tuż przed północą z niedzieli na poniedziałek przy przeprawie promowej Karsibór w Świnoujściu po stronie Uznam, amochód osobowy, w którym znajdowały się dwie osoby, kobieta i mężczyzna, wpadł do wody.

Według wstępnych informacji, oboje zdołali wydostać się z pojazdu. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, natomiast kobieta pozostała w wodzie, gdzie potrzebowała pomocy. Policjanci, którzy pierwsi przybyli na miejsce, natychmiast wezwali straż pożarną. Strażacy pomogli wydobyć kobietę z wody i przekazali ją ratownikom medycznym.

Samochód wpadł do wody przy przeprawie promowej Karsibór

fot. Sławomir Ryfczyński

- W dniu 12.10.2025 r. o godzinie 23:57 do Dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Świnoujściu wpłynęło zgłoszenie dotyczące pomocy Policji w podjęciu osoby z wody przy nabrzeżu przy ul. Karsiborskiej w Świnoujściu. Na miejscu strażacy podjęli poszkodowaną kobietę z wody i przekazali do przybyłego na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego. W działaniach trwających do godziny 00:19 brało udział 5 strażaków w obsadzie jednego pojazdu pożarniczego - informuje st. kpt. mgr inż. Paweł Piorun, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Świnoujściu.

- Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do poszkodowanej kobiety lat 45, która wpadła samochodem do wody. Pacjentka przytomna, w stanie hipotermii, została przewieziona do szpitala
- informuje Natalia Dorochowicz rzecznik prasowy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

Samochód wpadł do wody przy przeprawie promowej Karsibór

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak ustaliliśmy, dziś na miejscu pracowali ratownicy WOPR i policjanci, którzy sprawdzali dno kanału w poszukiwaniu zatopionego pojazdu. Policja ustala także, w jakich okolicznościach doszło do tego zdarzenia i czy w samochodzie mogły znajdować się inne osoby.

Przeprawa promowa Karsibór, dawniej jedna z głównych dróg łączących wyspy Uznam i Wolin, jest obecnie wykorzystywana głównie do przewozu pojazdów technicznych i dostaw paliw. To właśnie w tym rejonie, tuż przy rampie załadunkowej, doszło do niedzielnego wypadku.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 66, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 66

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 18:46:54] • [IP: 165.85.12.*]

Jak to jest, że mimo tylu juz" wypadków". Nabrzeże nadal nie zostało zabezpieczone w żaden sposób.

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 18:48:45] • [IP: 185.234.91.***]

Który to taki bohater?

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 18:49:15] • [IP: 37.248.223.***]

Słyszałam jak koło 23:00 ulicą Kościuszki jakiś debil zapier...ał, może to ten się rozpędził aż na karsiborską 😆

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 18:49:28] • [IP: 178.238.251.**]

A znaleźli i zbadali kierowcę?

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 18:54:18] • [IP: 176.221.124.***]

frajer zostawił dziewczyne i uciekł pewnie naćpany ablo pijany dobrze że chociaż na służby zadzwonił. ...

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:22:31] • [IP: 178.238.255.***]

tam tyle aut w wodzie skończyło a jeszcze nie ma drabinki dla poszkodowanych? niech chociaż mają szansę wyjść na zewnątrz

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:36:32] • [IP: 176.221.125.**]

Od debi się nie zabezpieczy żadnymi bramkami.

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:41:06] • [IP: 5.173.200.***]

Jak to jeden samochód pożarniczy? Zawsze były przynajmniej dwa i drabina.A dziś też widziałem jeden samochód jadący na sygnale, czyżby dobrali się do dupy wyłudzaczom? Lepiej późno niż wcale.

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:44:29] • [IP: 91.94.21.**]

A gdyby tak na tej przeprawie do wody wpadła staruszka ? A to mogła być przecież akurat wasza matka ! Albo jakby tak na przeprawie promowej do wody wpadła sobie procesja ?

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:48:02] • [IP: 5.173.200.***]

251 - kierowca sam się odnalazł i się zbadał, u urologa bo miał akurat wizytę - pasi kołku?Czy chcesz wiedzieć jakie miał PSA?To idź na policję, oni wiedzą, zaspokoisz swoją ciekawość.

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:52:30] • [IP: 89.151.21.***]

Ale cep zostawił dziewczynę, dziewczyno głupia ty takiego nieudacznika wzięłaś! Wcale się nie dziwię jak będzie śmierdzące beemwu

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:52:31] • [IP: 91.94.22.**]

Łobuz kocha najmocniej 😆💪

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 19:54:34] • [IP: 46.112.82.**]

Ktoś wie kto nim jechał?? Czy to samochód? Ktoś?? Coś??

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 20:00:42] • [IP: 185.210.37.***]

Haha, policjanci zostawili kobietę w wodzie i czekali na strażaków. Kabaret.

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 20:04:43] • [IP: 37.30.40.**]

18:46 - przed debilami nie można zabezpieczac wszystkich nabrzeży, debil zawsze znajdzie sposob, by zrealizowac swoj talent debila!

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 20:20:03] • [IP: 46.112.212.***]

Co za UJ! Zostawił kobietę w wodzie i uciekł?!

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 20:20:20] • [IP: 31.0.63.**]

Prawdziwy gentleman.Kozak, przyjaciel, heros mężny człowiek dzielny człowiek odważny śmiałek waleczny rycerz
obrońca zbawca wojownik

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 20:30:54] • [IP: 46.113.13.*]

XD mundurowi zadzwonili po strażaków. Wstąp do policji mówią...

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 20:31:28] • [IP: 89.77.237.***]

Dziewczyna się topiła a policjanty czekali na straż pożarną?

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 20:33:02] • [IP: 37.30.36.***]

Chłop może w szoku był!

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 21:05:31] • [IP: 78.9.235.***]

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 18:46:54] • [IP: 165.85.12.*] Nabrzeże nie musi być zabezpieczone, a nawet lepiej że nie jest - proste, selekcja naturalna debili.

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 21:13:04] • [IP: 5.173.26.**]

Tylko Polacy potrafią zrobić coś takiego

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 21:43:47] • [IP: 88.218.253.***]

Po cholerę tam jeżdzicie, już tyle tragedii tam było.Młodzi unikajcie tego miejsca

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 21:44:10] • [IP: 176.221.125.***]

Żadne zabezpieczenia nie uchronią przed debilizmem.

Gość • Poniedziałek [13.10.2025, 21:45:52] • [IP: 185.210.36.**]

jakim trzeba być debilem żeby przypadkiem wjechać do kanału

Oglądasz 1-25 z 66
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■