POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Środa [05.11.2025, 08:16:59] • Świnoujście

Reakcja, która ma znaczenie

Reakcja, która ma znaczenie

fot. Policja

Kierowca jadący drogą S3 zauważył podejrzanie zachowującego się kierowcę Audi A4. Auto poruszało się niepewnie, zjeżdżając z pasa ruchu. Widząc to, mężczyzna nie pozostał obojętny – pojechał za Audi i powiadomił Policję.

Dzięki jego szybkiej reakcji oraz odpowiedzialnej postawie kierowca Audi został ujęty, a następnie zatrzymany. Jak się okazało, 53-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Przypominamy, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które grozi między innymi:

- kara pieniężna od 5 000 zł do nawet 60 000 zł (na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej),

- zakaz prowadzenia pojazdów,

- konfiskata samochodu lub jego równowartości,

- kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Każde takie zachowanie za kierownicą to śmiertelne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Dlatego reagujmy, gdy widzimy coś niepokojącego na drodze – numer 112 może zapobiec tragedii.

Dziękujemy kierowcy za czujność i odpowiedzialną postawę! Dzięki takim reakcjom nasze drogi są bezpieczniejsze.

Komenda Miejska Policji w Świnoujściu


komentarzy: 30, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 30

Gość • Środa [05.11.2025, 08:21:02] • [IP: 213.155.174.***]

Powinien dostać nagrodę ale państwo to są skąpiradła. Wszystko zgarniają dla siebie.

Gość • Środa [05.11.2025, 09:08:41] • [IP: 88.156.233.**]

Ja jak wczoraj zadzwoniłam na policję że widzę kobietę z dwójką malutkich dzieci w wózku pod wpływem alkoholu nikt nie przyjechał !! Tak pracuje nasza policja Czekałam 20 minut

Gość • Środa [05.11.2025, 09:23:33] • [IP: 37.30.34.**]

No, to wielu się zgorszy: jak to tak, kapować" psom"? Niestety, po 123 latach zaborów, po okupacji i upodrzędnieniu narodu w PRL taka mentalność utrzymuje się, nieufnośc do władzy, poczucie falszywej solidarności. Na szczęście nie zawsze.

Gość • Środa [05.11.2025, 09:27:49] • [IP: 178.238.252.***]

brawo, pijane miernoty trzeba tępić i eliminować

Gość • Środa [05.11.2025, 10:32:48] • [IP: 195.175.42.**]

Brawo. Wzór postawa. Eliminować pijaków za wszelką cenę

Gość • Środa [05.11.2025, 10:49:59] • [IP: 212.12.105.***]

Brawa i wysoką nagroda dla sygnalisty za wzorową postawę obywatelską!

Gość • Środa [05.11.2025, 10:50:37] • [IP: 176.221.125.***]

No i….? Zadzwonił i zero reakcji policji?

Gość • Środa [05.11.2025, 11:12:24] • [IP: 178.238.252.**]

Brawo, każdy powinien reagować.

Gość • Środa [05.11.2025, 11:52:02] • [IP: 37.30.34.**]

Taki kierowca to odbezpieczony pistolet w rękach pijanego.

Gość • Środa [05.11.2025, 11:52:16] • [IP: 172.225.188.**]

Brawo!!

Gość • Środa [05.11.2025, 11:57:53] • [IP: 66.108.230.**]

Jutro ktoś zadzwonię na niego Polska

Gość • Środa [05.11.2025, 12:08:03] • [IP: 178.238.246.***]

10 lat za jazdę pod wpływem -to może wytrzeżwieją!

Gość • Środa [05.11.2025, 12:13:06] • [IP: 94.75.64.***]

Brawo

Gość • Środa [05.11.2025, 13:02:00] • [IP: 5.173.90.***]

Brawo, jeszcze narkotesty powinny być regularnie robione

Gość • Środa [05.11.2025, 14:33:00] • [IP: 91.94.29.*]

A na imię miał Ivan czy Vladymyr

Gość • Środa [05.11.2025, 14:50:00] • [IP: 37.30.34.**]

14:33- niestety, imię jego było [IP: 91.94.29.*]

Gość • Środa [05.11.2025, 15:04:47] • [IP: 79.186.61.***]

Dlaczego nie reagujecie gdy jest bijatyka tylko udają ze nie widzą co z tymi ludźmi jest nie tak postawa tego pana jak najbardziej pozytywna ok !

Gość • Środa [05.11.2025, 15:06:33] • [IP: 185.210.36.***]

09:08•: 88.156.233.**] trzeba więc zgłosić brak interwencji do nadrzędnej wobec swinoujskiej jednostki w Szczecinie

Gość • Środa [05.11.2025, 15:35:14] • [IP: 172.226.62.*]

Narkotesty powinni robić w Świnoujściu choćby w tunelu, czy na innych ulicach nawet bocznych i tych gówniarzy badać. Przecież to trzeźwe nie jeździ po tym mieście napewno. Jeżdżą jakimiś damskimi autami i myślą że są bandyci, czy nie wiadomo kto. Śmiech na sali.

Gość • Środa [05.11.2025, 15:56:42] • [IP: 87.160.23.***]

Dzieci w wózku pod wpływem alkoholu! Naprawdę świat zwariował! Ale może od babci wracały, a babcie wiadomo - rozpieszczać lubią...

Gość • Środa [05.11.2025, 16:32:19] • [IP: 217.249.177.***]

Teraz obywatel musi łapać bandytów bo w policji albo są braki kadrowe albo nie ma pieniędzy na sprzęt i paliwo do radiowozów, ale na pomoc prezydentowi dejowi i leczenie jego ziomków w naszych szpitalach beż kolejki to jest, więc po co mamy płacić podatki jak sami musimy bronić swojego mienia i porządku w kraju i chodzić prywatnie do lekarzy jak system finansowania służby zdrowia działa tylko dla kolegów zza wchodniej granicy

Gość • Środa [05.11.2025, 18:08:41] • [IP: 91.94.29.*]

A czy on coś złego komuś zrobił, to po co ktoś mu zniszczy życie. Błędy popełniają wszyscy kierunkowskazik też, , patologia, ,

Gość • Środa [05.11.2025, 18:20:35] • [IP: 185.210.36.***]

15:56• [IP: 87.160.23.***] ciebie chyba ktos rozpieszczał, obijał po lewej stronie czaszki (gdzie w mózgu jest jakby centrum analityczne), że masz tak jednostronne skojarzenie po przeczytaniu takiego oczywistego postu

Dziwne • Środa [05.11.2025, 18:44:02] • [IP: 83.23.135.***]

Po co zakrywać twarz?

Gość • Środa [05.11.2025, 19:42:14] • [IP: 89.151.21.***]

Ujawnić narodowość!

Oglądasz 1-25 z 30
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■