Dzięki jego szybkiej reakcji oraz odpowiedzialnej postawie kierowca Audi został ujęty, a następnie zatrzymany. Jak się okazało, 53-letni mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
Przypominamy, że prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości to przestępstwo, za które grozi między innymi:
- kara pieniężna od 5 000 zł do nawet 60 000 zł (na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej),
- zakaz prowadzenia pojazdów,
- konfiskata samochodu lub jego równowartości,
- kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Każde takie zachowanie za kierownicą to śmiertelne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Dlatego reagujmy, gdy widzimy coś niepokojącego na drodze – numer 112 może zapobiec tragedii.
Dziękujemy kierowcy za czujność i odpowiedzialną postawę! Dzięki takim reakcjom nasze drogi są bezpieczniejsze.
Komenda Miejska Policji w Świnoujściu




















Powinien dostać nagrodę ale państwo to są skąpiradła. Wszystko zgarniają dla siebie.
Ja jak wczoraj zadzwoniłam na policję że widzę kobietę z dwójką malutkich dzieci w wózku pod wpływem alkoholu nikt nie przyjechał !! Tak pracuje nasza policja Czekałam 20 minut
No, to wielu się zgorszy: jak to tak, kapować" psom"? Niestety, po 123 latach zaborów, po okupacji i upodrzędnieniu narodu w PRL taka mentalność utrzymuje się, nieufnośc do władzy, poczucie falszywej solidarności. Na szczęście nie zawsze.
brawo, pijane miernoty trzeba tępić i eliminować
Brawo. Wzór postawa. Eliminować pijaków za wszelką cenę
Brawa i wysoką nagroda dla sygnalisty za wzorową postawę obywatelską!
No i….? Zadzwonił i zero reakcji policji?
Brawo, każdy powinien reagować.
Taki kierowca to odbezpieczony pistolet w rękach pijanego.
Brawo!!
Jutro ktoś zadzwonię na niego Polska
10 lat za jazdę pod wpływem -to może wytrzeżwieją!
Brawo
Brawo, jeszcze narkotesty powinny być regularnie robione
A na imię miał Ivan czy Vladymyr
14:33- niestety, imię jego było [IP: 91.94.29.*]
Dlaczego nie reagujecie gdy jest bijatyka tylko udają ze nie widzą co z tymi ludźmi jest nie tak postawa tego pana jak najbardziej pozytywna ok !
09:08•: 88.156.233.**] trzeba więc zgłosić brak interwencji do nadrzędnej wobec swinoujskiej jednostki w Szczecinie
Narkotesty powinni robić w Świnoujściu choćby w tunelu, czy na innych ulicach nawet bocznych i tych gówniarzy badać. Przecież to trzeźwe nie jeździ po tym mieście napewno. Jeżdżą jakimiś damskimi autami i myślą że są bandyci, czy nie wiadomo kto. Śmiech na sali.
Dzieci w wózku pod wpływem alkoholu! Naprawdę świat zwariował! Ale może od babci wracały, a babcie wiadomo - rozpieszczać lubią...
Teraz obywatel musi łapać bandytów bo w policji albo są braki kadrowe albo nie ma pieniędzy na sprzęt i paliwo do radiowozów, ale na pomoc prezydentowi dejowi i leczenie jego ziomków w naszych szpitalach beż kolejki to jest, więc po co mamy płacić podatki jak sami musimy bronić swojego mienia i porządku w kraju i chodzić prywatnie do lekarzy jak system finansowania służby zdrowia działa tylko dla kolegów zza wchodniej granicy
A czy on coś złego komuś zrobił, to po co ktoś mu zniszczy życie. Błędy popełniają wszyscy kierunkowskazik też, , patologia, ,
15:56• [IP: 87.160.23.***] ciebie chyba ktos rozpieszczał, obijał po lewej stronie czaszki (gdzie w mózgu jest jakby centrum analityczne), że masz tak jednostronne skojarzenie po przeczytaniu takiego oczywistego postu
Po co zakrywać twarz?
Ujawnić narodowość!