POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [29.01.2026, 13:02:48] • Świnoujście

Nocne utrudnienia w tunelu. Będzie ruch wahadłowy

Nocne utrudnienia w tunelu. Będzie ruch wahadłowy

fot. BIK UM Świnoujście

Kierowcy i pasażerowie muszą przygotować się na nocne utrudnienia w tunelu. W nocy z piątku na sobotę, z 30 na 31 stycznia 2026 roku, planowane są ograniczenia w ruchu związane z pracami technicznymi.

Od godziny 22:00 do 5:00 w tunelu zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Jak informuje zarządca, powodem są prace iniekcyjne w przestrzeni jezdni. Prace realizowane są na wniosek Generalnego Wykonawcy.

Prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w tym czasie w pogotowiu.

W związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem.


Beata Olszewska
Inspektor
Biuro Informacji i Konsultacji Społecznych
Urząd Miasta Świnoujście


komentarzy: 24, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-24 z 24

Gość • Piątek [30.01.2026, 20:06:19] • [IP: 2.106.93.**]

Do:36 No i…? Jakie wnioski końcowe?

Gość • Piątek [30.01.2026, 17:53:17] • [IP: 185.210.36.***]

12:28] • [IP: 2.106.93.**] zawsze znajdzie się Judasz jak ten 2.106.93.**], który będzie wyliczał każdy grosz milcząc o ofiarach tej wojny, o agresji. Ew.Jana 12:Judasz Iskariota, jeden z uczniów Jego, ten, który miał Go wydać [na widok uczczenia Jezusa drogim olejkiem]: 5 «Czemu to nie sprzedano tego olejku za trzysta denarów i nie rozdano ich ubogim?» 6 Powiedział zaś to nie dlatego, jakoby dbał o biednych, ale ponieważ był złodziejem, i mając trzos wykradał to, co składano. ••••• Jezus odpowiedział tak, że można to ująć innymi słowami: jeśli się zaniedba rzeczy wyższe, to i wartości biologiczne nie wystarczą. A Ukraina jasne, że jest skorumpowana - Rosja też - zsowietyzowana mentalnie - Rosja też, to nawet wzorzec zsowietyzowania jak z Sevres, ale mimo to giną na Ukrainie ludzie niewinni, a agresja Rosji niczym nie jest usprawiedliwiona.

Gość • Piątek [30.01.2026, 17:42:47] • [IP: 185.210.36.**]

Przecieka ?...

Gość • Piątek [30.01.2026, 12:28:54] • [IP: 2.106.93.**]

Do:135 To prawda. Całe szxzęście że sobie luksusowy kurort narciarski zdążyli w tych trudnych latach wojny wybudować. Przynajmniej mają teraz gdzie pojechać, odpocząć od huku bomb i zrelaksować w spa. Biedny naród, naprawdę.

Gość • Piątek [30.01.2026, 12:24:40] • [IP: 2.106.93.**]

Do:93 ale o co ci chodzi? 🤔😂

Gość • Piątek [30.01.2026, 11:06:16] • [IP: 2.106.93.**]

Do:134 Były tylko promy, było źle. Dodali ci rurę - jeszcze gorzej.

Gość • Piątek [30.01.2026, 10:50:52] • [IP: 37.31.135.***]

18:35 • [IP: 176.221.125.** i 9:32 •IP: 2.106.93.**] kilka tysięcy zabitych dzieci ukraińskich to dla niego upadlina, setki tysięcy kobiet, ludzi starszych, zwykłych ludzi. Efekt wiernego odlewu mózgu pod wpływem niewyłączonego internetu z kremlowskim światłem w światłowodach...

Gość • Piątek [30.01.2026, 09:32:37] • [IP: 2.106.93.**]

Do:135 Prymitywizm pibił rekord w tym wpisie. Wyłącz tv i włącz myślenie. Jak pelikan łykasz wszystko 😂

Gość • Piątek [30.01.2026, 09:13:23] • [IP: 31.175.14.*]

Artykuł w tej sprawie to jak z tym oszołomem co pisał na forum :A gdzie byli rodzice czy jakoś tam

Gość • Piątek [30.01.2026, 03:59:20] • [IP: 94.254.134.*]

To jest porażka dla ludzi pracujących na nocną zmianę najczęściej zamykany tunel w Polsce

Gość • Czwartek [29.01.2026, 23:17:59] • [IP: 37.31.135.***]

18:35• 176.221.125.**] ten, kto nie akceptuje twoich idoli zgromadzonych na Kremlu przy padlinie zbrodniarza Lenina w mauzoleum...

Gość • Czwartek [29.01.2026, 22:38:40] • [IP: 185.210.36.**]

A ja mam pytanie odnośnie tablicy informacyjnej przy wjeździe do tunelu od strony UZNAM. Rok temu została ściągnięta przez jakieś duże auto, do tej pory się nie pojawiła. Czyżby nieudacznicy w UM nie potrafili takiej rzeczy ogarnąć w rok czasu?

Gość • Czwartek [29.01.2026, 21:35:38] • [IP: 91.94.5.***]

Jak wróci Mimzy to dopiero bedzie zabawa 🥳

Gość • Czwartek [29.01.2026, 18:35:31] • [IP: 176.221.125.**]

Kto się tak troszczy o okupantów z upadliny?

Gość • Czwartek [29.01.2026, 18:11:06] • [IP: 185.220.100.***]

Przestańmy udawać, że nie wiadomo, że ten tunel to totalna porażka i powinien zostać zamknięty, zanim stanie się katastrofą budowlaną. A wszystko dlatego, że Gumolep i Betniara na złość panu Możejce przepychnęli inną technologią, niż jedyna sensowna przy świnoujskich warunkach geologicznych: metoda zatapianych segmentów.

Gość • Czwartek [29.01.2026, 17:32:11] • [IP: 104.28.130.***]

Kto jezdzi mniej niż 50 w tunelu ten gapa

Gość • Czwartek [29.01.2026, 17:30:21] • [IP: 80.50.253.***]

Najgorzej gdy mówią o ruchu wahadłowym a potem się okazuje, że o 23.00 tunel jest całkowicie zamknięty, a żegluga poprzeczna nic o tym nie wie

Gość • Czwartek [29.01.2026, 16:43:26] • [IP: 185.210.36.***]

Szkoda, że nie piszecie o jakosci odsniezenia w miescie. W sytuacji po lodowym deszczu i sniegu dosc dobrze to wykonano, ale czas płynie i warto cos poprawic. Najwyraźniej miasto oszczędza. A obecny stan grozi wypadkami. Np wzdluz Woj.Polskiego odśnieżono tylko droge rowerową, którą teraz chodzą piesi zagrazając rowerzystom i sobie, a chodnik wzdluz tej ulicy, 15 metrów dalej NIE jest odśnieżony. Niektore odcinki w miescie są wyłączone z odśnieżania, np.droga dla kilkuset uczniow Szkoly Morskiej wiodąca pod S3, przez tunelik - stamtąd można wrócic na noszach! (W ogóle Warszow jest zaniedbany!) A w tej szkole są Ukraincy i Polacy lat ponizej 18, u ktorych złamanie kończyny to poczatek epopei, bo w dziurze Ście City nie ma możliwości skladania małoletnich, a Ukraincy mają opiekunów prawnych, czasem daleko stąd, więc ci nauczyciele muszą ich ściągać dla podjęcia decyzji.

Gość • Czwartek [29.01.2026, 15:53:00] • [IP: 37.209.154.**]

Znowu cieknie

Gość • Czwartek [29.01.2026, 15:11:34] • [IP: 2.106.93.**]

Zatykać dziury będą, czy konserwować pas drogowy?

Gość XXX • Czwartek [29.01.2026, 13:58:12] • [IP: 78.30.79.***]

No to teraz wiem, dlaczego czarni nie chcą wyświęcić tunelu? Obawiają się że to podczas wyświęcania może napór wody runąć im na głowy, a wtedy i święty Boże im nic nie pomoże. Amen

Gość • Czwartek [29.01.2026, 13:47:41] • [IP: 95.91.215.***]

Do IP : 132 ty nie oglądaj dziur tylko patrz przed siebie.

Gość • Czwartek [29.01.2026, 13:24:53] • [IP: 91.94.81.**]

Aha

Gość • Czwartek [29.01.2026, 13:12:00] • [IP: 37.31.132.**]

Szczerze mówiąc kiedy widzę nieszczelności przejeżdżając tym tunelem , mam wątpliwości czy nie wrócimy do przeprawy promowej. Zatykanie dziur to też nie jest stały zabieg na szczelność.

Oglądasz 1-24 z 24
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■