POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Sobota [31.01.2026, 17:48:52] • Świnoujście

Kobieta kierująca BMW uderzyła w policyjny radiowóz na Kasprowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala

Kobieta kierująca BMW uderzyła w policyjny radiowóz na Kasprowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

W środę, 28 stycznia, przed godziną 13 na ulicy Jana Kasprowicza w Świnoujściu doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW z policyjnym radiowozem. Na miejsce wezwano policję oraz zespół ratownictwa medycznego. Jeden z policjantów został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło na ulicy Jana Kasprowicza, przed wlotem ulicy Feliksa Nowowiejskiego. Jak wynika z ustaleń redakcji, policyjny radiowóz zatrzymał się przed ulicą Nowowiejskiego, natomiast jadąca za nim kierująca samochodem osobowym marki BMW nie wyhamowała i uderzyła w tył pojazdu służbowego.

Kobieta kierująca BMW uderzyła w policyjny radiowóz na Kasprowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Na miejscu pracowali policjanci, którzy wykonali dokumentację. Zadysponowana została również karetka pogotowia. Choć wizualnie uszkodzenia pojazdów nie wyglądały na poważne, jak często bywa w tego typu zdarzeniach, rzeczywisty zakres szkód może dotyczyć elementów konstrukcyjnych.

Kobieta kierująca BMW uderzyła w policyjny radiowóz na Kasprowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

Szczegóły dotyczące stanu poszkodowanego przekazała rzeczniczka Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego. W nadesłanej do redakcji odpowiedzi czytamy:

„Zespół ratownictwa medycznego został zadysponowany do zdarzenia drogowego. Na miejscu wezwania znajdował się poszkodowany mężczyzna lat 25 z urazem kręgosłupa piersiowego. Po dokonaniu niezbędnych medycznych czynności ratunkowych pacjent został przewieziony do szpitala.”

Kobieta kierująca BMW uderzyła w policyjny radiowóz na Kasprowicza. Jedna osoba trafiła do szpitala

fot. Sławomir Ryfczyński

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 58, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-58 z 58

Gość • Niedziela [01.02.2026, 19:27:09] • [IP: 80.50.138.***]

pewnie akurat jadl loda i mu wpadl do gardla caly ze az polknal z patykiem przy tak poteznym uderzeniu w tyl :)

Gość • Niedziela [01.02.2026, 19:44:21] • [IP: 31.0.63.***]

Winne miasto, bo ulica jak lodowisko.

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 01:48:29] • [IP: 46.112.228.*]

Cwaniaczek odszkodowanko mu sie marzy. Rysniety zderzak a on szpital :::))))

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 02:39:36] • [IP: 78.30.80.***]

Takie wioskowe mameje po SPZ robią szopkę ten w KM nie ma kim orać to cielaki griluje

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 09:24:42] • [IP: 46.112.230.**]

Trzymajmy kciuki i módlmy się za policjanta, aby jednak nic mu nie było.

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 11:03:54] • [IP: 88.156.235.**]

Gdyby by nie ten portal to nie wiedziałbym że tylu debili mieszka w tym naszym mieście.

Gość • Środa [04.02.2026, 00:39:55] • [IP: 37.8.215.**]

Strasznie delikatnych mamy policjantów.

Gość • Piątek [13.02.2026, 23:00:45] • [IP: 185.210.36.**]

Co wy pietdolicie widziałam to, szklanka jak ch.., brak możliwości hamowania, nie kierowała laska tylko facet. Kto pisze takie bzdury!

Oglądasz 51-58 z 58
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■