POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [02.02.2026, 08:44:55] • Świnoujście

Ferie zimowe z OSiR Wyspiarz na sportowo

Ferie zimowe z OSiR Wyspiarz na sportowo

fot. OSiR Wyspiarz

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz" w Świnoujściu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na FERIE ZIMOWE NA SPORTOWO.

W programie m.in.:

· zajęcia sportowe i rekreacyjne

· gry zespołowe

· aktywne spędzanie czasu po okiem instruktorów

· dużo ruchu, uśmiechu i dobrej energii

· wodny tor przeszkód dostępny w dniach 6-12.02.2026
Pływalnia Uznam Arena ul. Grodzka 5
Wstęp po zakupie „Biletu Feryjnego"

OSiR "Wyspiarz"


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 18:25:23] • [IP: 15.220.65.***]

ZROBCIE NAJPIERW PORZADEK NA ULICACH ULICACH, A POTEM DAC SZANSE BEZPIECZNIE DOJSC NA IMPREZE!SKANDAL BY UL.KAPITANSKA PROWADZACA DO PRZYCHODNI BYLA JAK SZZKLANKA!!POSYPANO TROCHE PIASKU PRZED BUDYNKIEM PRZYCHODNI, ZASTAWIONO JEDNO WEJSCIE DO BUDYNKU BO NIE MIAL KTO ZADBAC O BEZPIECZENSTWO??NIE MIAL KTO POSYPAC SOLA??WYSTARCZYLO NA BIEZACO ODGARNIAC SNIE, A NIE BYLOBY LODOWISKAS!!STARY BUDYNEK SLOWIANINA IDAC DO LIDLA, W SLONCU SPADAJA SOPLE Z DACHU BY NA DOLE ZNOW ZAMARZAC!!JEST TO BUDYNEK B.WRZESNIA 51-52 ORAZ DALSZA CZESC CHODNIKA PRZED KOMISEM SAMOCHODOWYM 51 a, I O IRONIO WSPOLWLASCICIELEM JEST AGENT UBEZPIECZENIOWYDLACZEGO TROCHE DOBREJ WOLI NIE WYGRYWA Z EOZSADKIEM??LUDZIE SIE PRZEWRACAJA, LAMIA RECE, A WY MACIE WSZYSDTKO W D, , , , IE!!??

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 13:06:17] • [IP: 37.31.135.***]

11:11 - owszem, dobre to, ale miasto musi pomyśleć nad uruchomieniem stałego lodowiska, tzn.czynnego nawet od jesieni do wiosny dzięki specjalnemu chłodzeniu - takiego, jakie jest w Heringsdorfie. Mała gmina zaraz za granicą potrafi, jedna z najbogatszych w kraju, Ś-cie, nie potrafi. A nie byłaby to charytatywność, bo wstęp ileś tam by kosztował - móglby dla dzieci kosztować niewiele - i miasto by nie straciło.

118 • Poniedziałek [02.02.2026, 11:11:03] • [IP: 91.94.20.***]

Aby zrobić lodowisko między blokami, należy przygotować płaski teren (np. asfaltowe boisko), usypać bandy ze śniegu, a następnie wylewać wodę warstwami przy temperaturze poniżej zera. Warto uzyskać zgodę administratora osiedla i straży pożarnej, która może pomóc w napełnieniu tafli. Podłoże można też wyłożyć folią dla lepszego trzymania wody. Pamiętacie lodowiska między blokami ?

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 09:57:57] • [IP: 88.156.233.**]

Super jest impreza i kolejna potańcówka na plaży ;)

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 08:53:46] • [IP: 37.31.135.***]

Tu na tej stronie serwis pogodowy pokazuje temperaturę w mieście -12°, a wg WeatherOnline/ Świnoujście od kilku godzin jest -13, 3 lub -13, 4°C (od g.5 rano, a od g.4 było -13°)- WeatherOnline wg moich spostrzeżen pokazuje temperaturę wiernie. A ten wielki jak na Ś-cie mróz podtrzyma niestety w ferie przyklejenie dzieci do komputerów.

Gość • Poniedziałek [02.02.2026, 08:47:41] • [IP: 178.238.251.**]

Należało wylać dzieciom i mieszkańcom prawdziwe lodowisko, a tak nabijamy Niemcom kasę

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■