POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.03.2026, 17:01:43] • Świnoujście

Radni PiS zapraszają na spotkanie z poseł Małgorzatą Golińską

Radni PiS zapraszają na spotkanie z poseł Małgorzatą Golińską

fot. Organizator

Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie z poseł Małgorzatą Golińską. Wydarzenie odbędzie się 28 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Piłsudskiego 15.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00 i ma mieć charakter otwarty. Jak informują organizatorzy, będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy o sprawach istotnych dla mieszkańców Świnoujścia oraz o bieżących wyzwaniach regionalnych i ogólnopolskich.

Małgorzata Golińska jest posłanką Prawa i Sprawiedliwości, zasiadającą w Sejmie VIII, IX oraz obecnej X kadencji. Pochodzi ze Szczecinka i od lat angażuje się w działalność publiczną, szczególnie w obszarach związanych z ochroną środowiska i rozwojem regionu.

W przeszłości była również związana z samorządem lokalnym jako radna Rady Miasta Szczecinek. Pełniła także funkcję sekretarza stanu w resorcie odpowiedzialnym za klimat i środowisko oraz Głównego Konserwatora Przyrody.

Organizatorzy podkreślają, że spotkanie ma służyć wymianie opinii i rozmowie z mieszkańcami. Do informacji dołączono również plakat zapowiadający wydarzenie.


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Czwartek [26.03.2026, 17:52:03] • [IP: 176.221.124.**]

Mloda, szybko się chce dorwac do kotlryta

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:14:10] • [IP: 178.238.248.***]

Pani prezydent to teraz PiS

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:16:25] • [IP: 176.221.125.***]

Po co? Pis rzadzil 8 lat, mieli swoja szanse, teraz niech spadaja jak najdalej i najlepiej wezma ze soba platformersow razem z konfederacjami.

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:20:25] • [IP: 178.238.248.***]

SLDiPiS będà teraz razem konstytucje czytaç bo to przrciesz bibloteka

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:22:43] • [IP: 89.151.20.***]

Donald Tramp Donald Tramp...

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:26:20] • [IP: 79.127.147.**]

Wygląda rozsądnie, ale jej przynależność do pisu jest absolutnie kompromitująca

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:39:39] • [IP: 185.210.38.**]

Wszyscy pis-dzielce, bez wyjątku to zdrajcy Polski.

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:44:45] • [IP: 176.1.168.**]

***** ***

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:50:10] • [IP: 176.7.218.***]

xD demokracja to żart

🤣🤣🤣 • Czwartek [26.03.2026, 18:54:37] • [IP: 91.94.25.***]

Z jej preferencjami niech lepiej wstąpi do lewicy oni tam lubią zajmować się ochrona środowiska i dbaniem o swoich kolegów w regionie 🤣🤣👊

Gość • Czwartek [26.03.2026, 19:17:14] • [IP: 185.210.36.**]

mam do oddania dużo kolorowanek w sam raz na poziom intelektualny pisuarów

Gość • Czwartek [26.03.2026, 19:21:43] • [IP: 91.94.25.***]

Niech najpierw wsadzą swojego członka ze stettina za wyburzenie ogromnego majątku narodowego, najlepszej polskiej stoczni Morskiej Stoczni Remontowej S. A. To było działanie na szkodę RP, szczególnie w tak niebezpiecznych czasach, tym bardziej, że po raz pierwszy od 200 lat nie ma w naszym mieście stoczni.

Gość • Czwartek [26.03.2026, 19:24:34] • [IP: 108.41.39.***]

38 pozdrów patriotę marszałka

🇵🇱 • Czwartek [26.03.2026, 19:47:33] • [IP: 91.94.25.***]

Czwartek [26.03.2026, 18:39:39] • [IP: 185.210.38.**] Wszyscy pis-dzielce, bez wyjątku to zdrajcy Polski. Poprawiam pana żeby pan do końca życia zrozumiał kim pan jest a kim są pisowcy Polacy. Kto nazywa PiS zdrajcą dlatego Jaruzelski Kiszczak Kwaśniewski to bohaterowie narodowi a dla nas Polaków pisiorów to zdrajcy narodu polskiego i taka jest różnica pomiędzy pis-em Polakami i zdrajcami tuskowcami dziękuję panu za wywołanie się🤣🤣🤣

Gość • Czwartek [26.03.2026, 20:12:37] • [IP: 89.245.39.***]

Komentarze=stan intelektualny mieszkancow tego miasteczka

Gość • Czwartek [26.03.2026, 21:16:42] • [IP: 89.151.30.**]

Gość • Czwartek [26.03.2026, 18:39:39] • [IP: 185.210.38.**]Jurek ty stary trepie czerwony, nie spinaj się bo ci żyłka pęknie.

Gość • Czwartek [26.03.2026, 21:25:50] • [IP: 176.221.125.***]

Buahahaha, pracowników z urzędu chyba wyślą żeby publika była

Gość • Czwartek [26.03.2026, 21:34:47] • [IP: 176.221.124.**]

Tragedia nie idę

Gość • Czwartek [26.03.2026, 21:48:03] • [IP: 109.243.69.*]

pis po... to samo dno. Kto jeszcze tego nie widzi?

Gość • Czwartek [26.03.2026, 21:50:33] • [IP: 185.210.36.**]

PiS to najbardziej DEMOKRATYCZNA Partia

Gość • Czwartek [26.03.2026, 22:00:23] • [IP: 91.94.28.***]

Osiem gwiazdek

Gość • Czwartek [26.03.2026, 22:31:13] • [IP: 176.221.125.**]

Do wszystkich którzy oczekiwali że trupy stoczni po połączeniu będą wskrzeszone. Czy właściciel wszystkich stoczni czyli fundusz powołany do wzmocnienia wszystkich stoczni będących pod jego rządami cokolwiek zrobił aby ratować ograbione ze wszystkiego stocznię w regionie? Z wpisów w KRS mając fundusz w wysokości 1 mld zł i straty w większej wysokości niż kapitał własny z powodu upadłości wspólników z Niemiec doprowadził do całkowitej zapaści przemysłu stoczniowego gdzie tylko solą polityczną uratowała gryfie a MSR padła ofiarą. Jeśli to nie dociera do niektórych ludzi a jest ich dużo pomimo że stracili pracę to ich problem a jeśli ktoś myślał że rząd da miliony zł to się grubo pomylił lub nie jest myślący. Już Gryfia dostawała wielokrotnie pieniądze za poprzednich władz i wszystkie utopiła w czarnej dziurze nic nie robiąc dla wzmocnienia siebie co czyni do dzisiaj gdyż nasze akcje w momencie połączenia miały wartość ok 150 zł za akcję a dzisiaj są warte mniej niż zapis elektroniczny w Nawigatorze

Gość • Czwartek [26.03.2026, 23:16:14] • [IP: 176.221.125.***]

komu normalnemu po drodze z pisowskimi złodziejami?? Proponuję wizytę na Podkarpaciu a nie w rozsądnej części Polski...

Gość • Czwartek [26.03.2026, 23:20:02] • [IP: 176.221.124.***]

co to za karierowiczka i po co ona tu potrzebna? tu nie ma PiS-u

troll • Czwartek [26.03.2026, 23:37:51] • [IP: 15.220.64.***]

Dobrze że nie przyjedzie jakiś poseł z partii pedo -zooflii

Oglądasz 1-25 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■