POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [26.03.2026, 17:01:43] • Świnoujście

Radni PiS zapraszają na spotkanie z poseł Małgorzatą Golińską

Radni PiS zapraszają na spotkanie z poseł Małgorzatą Golińską

fot. Organizator

Klub radnych Prawa i Sprawiedliwości w Świnoujściu zaprasza mieszkańców na otwarte spotkanie z poseł Małgorzatą Golińską. Wydarzenie odbędzie się 28 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Piłsudskiego 15.

Spotkanie zaplanowano na godzinę 12:00 i ma mieć charakter otwarty. Jak informują organizatorzy, będzie to okazja do bezpośredniej rozmowy o sprawach istotnych dla mieszkańców Świnoujścia oraz o bieżących wyzwaniach regionalnych i ogólnopolskich.

Małgorzata Golińska jest posłanką Prawa i Sprawiedliwości, zasiadającą w Sejmie VIII, IX oraz obecnej X kadencji. Pochodzi ze Szczecinka i od lat angażuje się w działalność publiczną, szczególnie w obszarach związanych z ochroną środowiska i rozwojem regionu.

W przeszłości była również związana z samorządem lokalnym jako radna Rady Miasta Szczecinek. Pełniła także funkcję sekretarza stanu w resorcie odpowiedzialnym za klimat i środowisko oraz Głównego Konserwatora Przyrody.

Organizatorzy podkreślają, że spotkanie ma służyć wymianie opinii i rozmowie z mieszkańcami. Do informacji dołączono również plakat zapowiadający wydarzenie.


komentarzy: 52, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 52

Gość • Sobota [28.03.2026, 14:51:18] • [IP: 185.210.36.**]

Za PIS szedłem ul Konstytucji w Świnoujściu to w witrynach sklepów, restauracji i w punktach usługowych były ogłoszenia, , zatrudnię..., , Obecnie za Agatowskiej., widzę puste lokale

Gość • Piątek [27.03.2026, 22:01:01] • [IP: 88.218.252.**]

bardzo dobrze bo to komusze miasto

Gość • Piątek [27.03.2026, 21:55:19] • [IP: 79.160.152.*]

piszecie że PiS to zło, ale do PO tak się przytulają pedofile że to jest dopiero zło !

Gość • Piątek [27.03.2026, 21:48:05] • [IP: 37.31.132.**]

19:27• 46.212.160.**] no i gdzie są wyroki, prymitywie, piszący chamskie wyzwiska i szermujący oskarżeniami niepopartymi wyrokami ?!

Gość • Piątek [27.03.2026, 19:30:53] • [IP: 178.238.246.***]

A nie pamiętacie jej zachowań w sejmie wielbiciele PiSu jak była wiceministrem ?skleroza!!

Gość • Piątek [27.03.2026, 19:27:43] • [IP: 46.212.160.**]

Koleżanka Joja? Radzę pilnować butów. O rzeczach cenniejszych i gotówce nie wspomnę. Pisiorki są w potrzebie, odkąd Polacy oderwali ich złodziejskie ryje od koryta, nie ukradli nawet złamanego miliona...

Gość • Piątek [27.03.2026, 18:25:40] • [IP: 37.248.222.***]

Nie znam tej pani ale skoro Świnoujście odwiedza poseł Wieczorek, posłanka Kochan, Rzepa czy inni troglodyci 😀 to może ona powie coś ciekawego.

Gość • Piątek [27.03.2026, 14:55:41] • [IP: 79.135.163.**]

PiS to zło, nie jest stanie mądrym zrobić wodę z mózgu

Gość • Piątek [27.03.2026, 14:45:31] • [IP: 46.231.56.**]

pisiorów w naszym mieści nam nie trzeba...przez 8lat zniszczyliście Polskę i teraz znów pchacie się do koryta żeby nadal okradać...mam nadzieję że wam się nie uda...a na konusa już czas...

Gość • Piątek [27.03.2026, 14:16:14] • [IP: 178.238.246.***]

Ale piękna ! Żart brzydka jak typowy pisszczur

Gość • Piątek [27.03.2026, 14:04:46] • [IP: 185.53.147.**]

w swinoujsciu przeciesz 70 prcent to lewca

Gość • Piątek [27.03.2026, 13:53:56] • [IP: 93.159.42.***]

Czy w Swinoujściu PiS jeszcze istnieje? mam nadzieję ze nie.

Gość • Piątek [27.03.2026, 13:34:07] • [IP: 46.231.56.**]

Pani Poseł jest bardzo merytoryczną osobą. Jej argumenty mnie przekonują. Ten hejt który się wylewa z komentarzy świadczy o poziomie intelektualnym osób, które je piszą. Poza ośmioma gwiazdkami i inwektywami nie macie żadnych argumentów.

Gość • Piątek [27.03.2026, 12:36:16] • [IP: 91.94.19.***]

Czy ona wie, że wojewodzina stettinski z jej pisgrupki wyburzył ogromny majątek Morskiej Stoczni Remontowej S. A., która dla MON była ważnym przedsiębiorstwem dla obronności państwa. Teraz ten szkodnik siedzi przy prezydencie. Pomyśl kobitko i nie pojawia się tutaj !!

Gość • Piątek [27.03.2026, 11:38:18] • [IP: 31.175.28.**]

a piciu bedzie ?? i coś na ząb ??

Gość • Piątek [27.03.2026, 11:36:04] • [IP: 37.31.132.**]

, 10:49 • [IP: 82.139.46.***] on, ten 25.*** komuchem? Zacytuję go:" Jaruzelski Kiszczak Kwaśniewski to (..) dla nas Polaków pisiorów to zdrajcy narodu polskiego i taka jest różnica pomiędzy pis-em Polakami i zdrajcami tuskowcami dziękuję panu za wywołanie się".

Gość • Piątek [27.03.2026, 11:27:42] • [IP: 108.41.39.***]

125 rodzice bylo rosadni w pzpr

Gość • Piątek [27.03.2026, 10:49:58] • [IP: 82.139.46.***]

[26.03.2026, 19:47:33] • [IP: 91.94.25.*** - tabletki ci się skończyły - komuchu ?

Gość • Piątek [27.03.2026, 10:33:33] • [IP: 37.31.132.**]

7:25- jak chcesz aborcji, to sobie ją zrób, pokazała" dr" Gizela, że wbija się w serce zastrzyk z chlorku potasu.

Gość • Piątek [27.03.2026, 10:30:11] • [IP: 91.94.29.***]

pis po... to samo dno. Kto jeszcze tego nie widzi?

Gość • Piątek [27.03.2026, 09:43:44] • [IP: 176.221.110.***]

ej, a to prawda że w tych gwiazdkach to od początku chodziło o psy a nie o pis?

PeISy • Piątek [27.03.2026, 08:59:40] • [IP: 37.248.169.**]

Czy pani Golińska jest góralką pochodzącą od górali ze wzgórz Golan?

Gość • Piątek [27.03.2026, 08:54:24] • [IP: 37.31.132.**]

23:16• 176.221.125.***] No tak, po co spotykać się z Golińską, bardzo szczególną" złodziejką", która nic nie ukradła i nie miała procesu ani wyroku - najlepiej spotykac się z POlszewickimi złodziejami, z koperciarzem chroniącym się pod immunitetem, ze skazanym na 5 lat Gawłowskim, z kończącym karę 5 lat pierdla senatorem PO (KO) Piniorem...

Gość • Piątek [27.03.2026, 08:07:27] • [IP: 176.221.110.***]

Silniczki! Zanim się ze***cie to sprawdźcie czy fułek u was w szafie nie siedzi.

Gość • Piątek [27.03.2026, 07:48:46] • [IP: 37.109.165.***]

Emerytura 13 i 14 pokłosie PIS-u, godny wiek emerytalny, dziękujemy, żal że nie ma Was u władzy...

Oglądasz 1-25 z 52
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■