POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [29.03.2026, 11:12:56] • Świnoujście

Zadyma na stadionie Miejskim. Intruz przy sektorze gospodarzy i pytania o reakcję ochrony. To doprowadziło do eskalacji

Zadyma na stadionie Miejskim. Intruz przy sektorze gospodarzy i pytania o reakcję ochrony. To doprowadziło do eskalacji

fot. iswinoujscie.pl

Mecz Floty Świnoujście z Elaną Toruń zakończył się remisem 2:2, ale sportowe emocje zeszły na dalszy plan. Na stadionach od lat towarzyszą meczu emocje, przyśpiewki i zaczepki między kibicami. W Świnoujściu granica została jednak przekroczona. Zaczęło się przy ogrodzeniu kibiców Floty od zachowania jednego kibica gości, który uruchomił lawinę zdarzeń i doprowadził do otwartego starcia.

Początkowo było to napięcie i wymiana gestów oraz okrzyków między kibicami obu drużyn. W pewnym momencie kibic z gości znalazł się przy sektorze kibiców Floty, wykrzykiwał i następnie próbował zerwać z baner z płotu.

Zadyma na stadionie Miejskim. Intruz przy sektorze gospodarzy i pytania o reakcję ochrony. To doprowadziło do eskalacji

fot. iswinoujscie.pl

To był moment przełomowy. Kibice Floty zareagowali w obronie banera. Wybiegli w pogoń za sprawcą, przewrócili i zaczęli go kopać. Gdy zobaczyli swojego leżącego na murawie kibice gości natychmiast ruszyli na kibiców Floty.

Prawie całe zdarzenie było przed sektorem kibiców Floty. W trakcie starcia z ogrodzenia został zerwany baner kibiców Floty.

Zadyma na stadionie Miejskim. Intruz przy sektorze gospodarzy i pytania o reakcję ochrony. To doprowadziło do eskalacji

fot. iswinoujscie.pl

Na stadion wprowadzono oddziały prewencji policji. W tym czasie kibice gości uciekali do swojego sektora. Użyto armatki wodnej. Funkcjonariusze utworzyli kordon. Kibice Floty się wściekli że policja powinna interweniować, ale po przeciwnej stronie ponieważ to kibice gości wtargnęli przed sektor kibiców Floty. Policja użyła środków rozpylanych w kierunku kibiców Floty. To jeszcze bardziej ich rozwścieczyło.

Zadyma na stadionie Miejskim. Intruz przy sektorze gospodarzy i pytania o reakcję ochrony. To doprowadziło do eskalacji

fot. iswinoujscie.pl

Nagrania pokazują również, że po głównej fazie starcia doszło do dalszej eskalacji. Widać wyrwane elementy infrastruktury stadionu - m.in. siedziska a także osoby rzucające przedmiotami w kierunku policji. To wskazuje, że sytuacja nie zakończyła się w momencie rozdzielenia kibiców, kibice gości uciekli do swojego sektora, a zdarzenie miało jeszcze swoją dalszą, bardziej chaotyczną odsłonę.

Zadyma na stadionie Miejskim. Intruz przy sektorze gospodarzy i pytania o reakcję ochrony. To doprowadziło do eskalacji

fot. iswinoujscie.pl

Doszło do przekroczenia stref bezpieczeństwa, wtargnięcia na bieżnię i murawę oraz bezpośrednich starć fizycznych.

Na ten moment brak jest oficjalnego komunikatu policji dotyczącego liczby uczestników zajścia, ewentualnych zatrzymań czy strat materialnych. Sprawa najprawdopodobniej będzie miała dalszy ciąg - zarówno w postępowaniach służb, jak i w konsekwencjach dla organizatora spotkania.

Zadyma na stadionie Miejskim. Intruz przy sektorze gospodarzy i pytania o reakcję ochrony. To doprowadziło do eskalacji

fot. iswinoujscie.pl

Mecz zakończył się wynikiem 2:2, jednak wydarzenia na trybunach całkowicie przyćmiły sportową rywalizację.

źródło: www.iswinoujscie.pl


Zaktualizowano: Poniedziałek [30.03.2026, 08:10:54]

komentarzy: 114, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 26-50 z 114

Pazdzioch • Niedziela [29.03.2026, 13:45:12] • [IP: 91.94.30.***]

Ochrona uciekala aż się kurzyło Policja wiadomo ze Szczecina, to do naszych polecieli swoich nie ruszali, parodia

Gość • Niedziela [29.03.2026, 13:52:33] • [IP: 46.112.232.**]

Słychać wycie znakomicie sektorówki już nie zobaczycie jprdole jakie pyzdy a tak się pompowali całą zimę buhaha

Ela Elana ma po kolana. • Niedziela [29.03.2026, 14:03:12] • [IP: 89.151.23.***]

Rajtuzowe wojsko dało se po rajtach... Brawo. ... I

Gość • Niedziela [29.03.2026, 14:21:12] • [IP: 91.94.21.***]

Miał gość jaja. Okopali go w 4rech i dalej do boju. Nasi to żenada. Jak by Pogoń przyjechała to znowu by Was po mieście ganiali.

Gość • Niedziela [29.03.2026, 14:35:15] • [IP: 37.31.135.***]

Planowałem razem z wnukiem wybrać sie na mecz ale zrezygnowaliśmy. Dzisiaj rano 13 latek powiedział że szkoda ze tam nas nie było że nie zobaczył jak wyglądają kiboli ale dodał że po tym co zobaczył na zdjęciach i przeczytal chociaż jest fanem piłki nożnej nie pójdzie nigdy na żaden mecz

Gość • Niedziela [29.03.2026, 14:45:56] • [IP: 176.221.125.***]

Ryba gnije od głowy, a głowa jaka jest wszyscy wiedzą - straganowa.

Gość • Niedziela [29.03.2026, 14:57:28] • [IP: 31.175.50.**]

Dla mnie powinien być walkower dla Floty. Kara finansowa dla Elany. Zakaz wyjadow dla Elany. Co do Policji to nie rozumiem dlaczego gazem pryskają w kiboli z Floty skoro to kibole Elany przybiegli po baner. Dobrze że chociaż gość z armatki wodnej był kumaty.

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:14:39] • [IP: 176.221.125.***]

Hahahaha, kibole floty rozpieprzaja wlasny stadion, genialne. Czy ktos moglby w koncu rozwiazac ten klub? Wyskoczyli w 10 na 1 rownie bystrego kibola po czym palili wroty z podkulonymi ogonami ;D Swinoujscie wreszcie zyskuje slawe na jaka ciezko pracowali hahaha

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:16:20] • [IP: 88.218.255.**]

Same pajace wylewają tu swoje żale droga wolna ścierwa do lasu

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:17:55] • [IP: 88.218.254.**]

To kibole... Wyborcy new rockiego, obraz kraju sformatowenego przez kaczynskiego i kler glodny wladzy absolutnej. Tramp tramp, tramp... Ciekawe dlaczego orbana popiera putin tramp i nawrocki z pislamem??

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:18:20] • [IP: 176.221.124.**]

Policja to chyba trenowała polewanie woda na dyngusa. Lali wodę w górę zamiast prosto w kiboli jak wyszli nz murawę

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:22:30] • [IP: 91.150.198.**]

Do gościa 165*** Tusk z wężem go zastąpił.

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:32:52] • [IP: 91.94.0.***]

Gość  Niedziela [29.03.2026, 13:52:33]  [IP: 46.112.232.**] sektorówki to ty gnojaku na oczy nie widziałeś, najpierw spytaj sąsiada co cię zrobił jak wygląda sektorówka a jak oprawa

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:33:50] • [IP: 170.117.202.*]

słyszałem że chłopacy z Łodzi którzy teraz są najlepszymi kolegami pogoniarzy chcą wpaść na wakacje :)

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:40:12] • [IP: 78.88.63.***]

Policja porażka, sku...yny gazem w swoich zamiast w tych którzy się pierwsi rzucili, dno dno dno. Chłopaki z Flory jak zawsze Leganckie

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:42:18] • [IP: 46.205.209.***]

92.118..165- kibola,. czyli towarzysza szmaciaka masz na codzień w swoim lustrze. Chyba, że taki palant jak widzisz w lustrze nie korzysta z niego często..

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:49:29] • [IP: 31.0.36.**]

Skoro, , głowa państwa, , przyznaje się do ustawek, to czego oczekiwać??

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:56:07] • [IP: 108.41.39.***]

Ten sector dla gosci to kryminal Juz gwardia wyskoczyla panele z mrowki rozmontowali swinoujscie tanczy I je zupy darmowe

Gość • Niedziela [29.03.2026, 15:57:28] • [IP: 77.236.26.***]

Gość • Niedziela [29.03.2026, 12:48:27] • [IP: 92.118.165.***] Ale ty jebnięty jesteś

Gość • Niedziela [29.03.2026, 16:16:45] • [IP: 178.238.248.***]

Czy to prawda że" Oddział Seniorów Szybkiego Reagowania" z sekretu ochraniał mecz?

Gość • Niedziela [29.03.2026, 16:20:39] • [IP: 108.41.39.***]

Kibic na emeryturze za naszych czasow Eliana byla by wykapana w Baltyku

Gość • Niedziela [29.03.2026, 16:22:45] • [IP: 89.151.20.**]

to coś dla Nawrockiego, on lubi ustawki, kibol

Elana Ssienakolanach • Niedziela [29.03.2026, 16:23:34] • [IP: 37.248.177.***]

Szachta był z Mazanem ? xd

Gość • Niedziela [29.03.2026, 16:28:34] • [IP: 92.118.165.***]

Rydzyk to Ciebie dotykał

Gość • Niedziela [29.03.2026, 16:30:13] • [IP: 92.118.165.***]

Pan Tusk dla Ciebie prostaku

Oglądasz 26-50 z 114
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■