POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.05.2026, 11:37:48] • Świnoujście

Samochód spłonął za Urzędem Miasta. Nocna akcja strażaków i policji w Świnoujściu. Zobacz film!

Samochód spłonął za Urzędem Miasta. Nocna akcja strażaków i policji w Świnoujściu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Tuż przed godziną 23:00 w sobotni wieczór strażacy zostali wezwani do pożaru samochodu osobowego. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, ogień obejmował już cały pojazd.



Do zdarzenia doszło w sobotę, 30 maja, na terenie znajdującym się za budynkiem Urzędu Miasta. Płonący samochód znajdował się w rejonie garaży, pomiędzy garażem Urzędu Miasta a budynkiem Urzędu Skarbowego.

Na miejsce natychmiast skierowano strażaków, którzy przystąpili do gaszenia pojazdu. Ogień został opanowany, jednak samochód uległ zniszczeniu. W działaniach uczestniczyli również policjanci, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia i wyjaśniają okoliczności pożaru.

Samochód spłonął za Urzędem Miasta. Nocna akcja strażaków i policji w Świnoujściu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Jak widać na zdjęciach, płomienie wydobywały się spod maski pojazdu, a nad okolicą unosiły się gęste kłęby dymu. Strażacy prowadzili działania gaśnicze w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowań, co wymagało szybkiej i skutecznej interwencji.

Redakcja iswinoujscie.pl była na miejscu zdarzenia. Pokazujemy krótką relację fotograficzną z akcji ratowniczej. W takich sytuacjach dokumentujemy pracę służb, aby pokazać mieszkańcom, jak przebiegają działania strażaków i policjantów podczas realnych interwencji.

Samochód spłonął za Urzędem Miasta. Nocna akcja strażaków i policji w Świnoujściu. Zobacz film!

fot. Sławomir Ryfczyński

Na informacje dotyczące przyczyn pożaru oraz ewentualnych strat czekamy na oficjalny komunikat służb.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Niedziela [31.05.2026, 11:47:39] • [IP: 185.220.101.**]

𝖶𝗂𝖽𝗓𝗂⻹
0;ł𝖾𝗆 𝗓 𝗈𝗄𝗇𝖺 𝖽𝗒𝗆.

Gość • Niedziela [31.05.2026, 12:55:40] • [IP: 2.106.93.**]

A przestrzegano nas przed pożarami…

Gość XXX • Niedziela [31.05.2026, 13:15:23] • [IP: 37.248.177.*]

Po gaszeniu taki samochód nadaje się tylko do kasacji. A przyczyna pożaru może być prozaiczna, poprzez zwarcie instalacji, podpalenie z zazdrości lub zemsty, oraz pogryzienie przewodów przez kunę, to zwierzątko bardzo często jest przyczyną pożarów samochodów.🐲🐲

Gość • Niedziela [31.05.2026, 13:23:13] • [IP: 31.175.26.**]

Właśnie poszło zgłoszenie do prokuratury zw.z fest kosztownym remontem um. Przypadek, że obok. ...

Gość • Niedziela [31.05.2026, 15:28:06] • [IP: 46.112.233.***]

Ktoś wie czyj to?

Gość • Niedziela [31.05.2026, 16:02:33] • [IP: 93.159.5.**]

wczoraj wieczorem ten samochod stal tam z wybitymi wszystkimi szybami, komus musial mocno przeszkadzac rejestracja ZST i klubowa flaga w srodku

Zbigniew Rybak Syn Józefa • Niedziela [31.05.2026, 17:19:44] • [IP: 176.221.124.***]

paprykarz szczeciński dostał samozapłonu.

Gość • Poniedziałek [01.06.2026, 22:36:45] • [IP: 91.94.21.**]

Łuki współczuję..

Gość • Środa [03.06.2026, 05:45:46] • [IP: 88.156.234.***]

Do Zbyszka jakby by nie Szczecin to dawno było was czarnym worku powychodzili tkz uważaj na słowa szefie

Gość • Piątek [05.06.2026, 05:59:42] • [IP: 176.221.124.***]

w ostatnich latach czesto podpalane sa samochody

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■