POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [01.06.2026, 21:46:17] • Szczecin

Narkotyki ukryte w lodówce. Wywiadowcy zabezpieczyli amfetaminę i mefedron

Narkotyki ukryte w lodówce. Wywiadowcy zabezpieczyli amfetaminę i mefedron

fot. Policja

Policjanci Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zabezpieczyli środki odurzające. W mieszkaniu jednego z mieszkańców funkcjonariusze ujawnili niemal 40 gramów amfetaminy oraz mefedron.

Funkcjonariusze, dzięki wcześniejszej pracy operacyjnej, uzyskali informacje wskazujące, że pod jednym z adresów na terenie Szczecina może dochodzić do rozprowadzania środków odurzających. Policjanci zweryfikowali posiadane ustalenia.

Podczas interwencji mundurowi rozpytali przebywającego w mieszkaniu 45-letniego mężczyznę na okoliczność posiadania narkotyków. Mężczyzna początkowo zachowywał się nerwowo, a po chwili przyznał, że zabronione substancje znajdują się w lodówce.

W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli 18 woreczków strunowych z białym proszkiem. Wstępne badania wykazały, że była to amfetamina o łącznej wadze blisko 40 gramów. Dodatkowo ujawniono dwa woreczki z mefedronem.

Zabezpieczone substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom laboratoryjnym, a mężczyzna odpowie teraz za posiadanie środków odurzających.

ZKS KMP


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Poniedziałek [01.06.2026, 21:52:23] • [IP: 78.30.82.**]

A wóda, śpirt i inne napoje wyskokowe to nie są środkami odurzającymi, masa osób po spożyciu alkoholu dostaje małpiego rozumu.🐲🐲🐲

Gość • Wtorek [02.06.2026, 05:07:19] • [IP: 192.42.116.**]

O, to to. . .

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Gang na elektrycznych hulajnogach i brawurowy skok na jubilera. Kilka minut wystarczyło, by zorganizowana grupa włamywaczy splądrowała sklep jubilerski znajdujący się w kompleksie handlowym w budynku Kauflandu w Świnoujściu. Zamaskowani sprawcy sforsowali zabezpieczenia, rozbili szybę, witryny i uciekli na hulajnogach elektrycznych. Policja analizuje monitoringi z całej okolicy. W nocy z soboty na niedzielę doszło do jednego z najpoważniejszych włamań w Świnoujściu w ostatnich latach. Celem przestępców był sklep jubilerski znajdujący się w pasażu handlowym w markecie Kaufland. Według informacji, do których dotarła redakcja, sprawcy działali wyjątkowo sprawnie i byli bardzo dobrze przygotowani. Do obiektu dostali się pasażu handlowego. Po sforsowaniu zabezpieczeń przedostali się do wnętrza, a następnie przy użyciu młotów wybili szybę sklepu jubilerskiego. Cała akcja miała trwać zaledwie kilka minut. W tym czasie złodzieje opróżnili sklep z biżuterii i błyskawicznie opuścili miejsce zdarzenia. Nieoficjalnie mówi się o stratach sięgających nawet 1,5 miliona złotych, jednak na obecnym etapie śledztwa kwota ta nie została oficjalnie potwierdzona. Z informacji uzyskanych przez redakcję wynika, że sprawcy uciekli na hulajnogach elektrycznych ■