POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Niedziela [31.05.2009, 18:20:42] • Świnoujście

Życzenia urzędników…

Życzenia urzędników…

fot. Sławomir Ryfczyński

- Chcę aby zniknął portal iswinoujscie! – takie życzenie wypowiedział jeden z urzędników, bliski współpracownik ekipy rządzącej. Nie zdawał sobie sprawy, że dla nas takie słowa (nawet jeśli żartobliwe) to wielki komplement. Najgorsze dla mediów są pochwały od władzy.

Wszystko zaczęło się od żartów na temat tajemniczej biżuterii, którą humorystycznie nazwaliśmy „Pierścieniem Arabelli”. Każdy mógł wypowiedzieć życzenie. Z ust jednego z urzędników padł żart, który wydał się nam jednak dość szczery.

- To świetnie, że wypowiedział akurat takie życzenie – mówi jeden z reporterów, który współpracuje z naszym portalem. – To znaczy, że władzy przeszkadza iswinoujscie. Bo pokazuje prawdę!? Nie boi się trudnych tematów. I nie współpracuje z żadną z partii, czy to rządzącej, czy opozycyjnej. Za słowa uznania dziękujemy.


komentarzy: 81, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 51-75 z 81

Gość • Niedziela [31.05.2009, 23:00:33] • [IP: 95.41.168.***]

sorki z błędy

Gość • Niedziela [31.05.2009, 23:11:15] • [IP: 95.41.168.***]

Komu artykuły sie nie podobają, te niektórym sie wydaje są związane z kampanią wyborczą zapraszam do SĄDU

Gość • Niedziela [31.05.2009, 23:12:31] • [IP: 84.10.46.***]

niech zniknie pan urzednik !! haha

Raichskanzler • Niedziela [31.05.2009, 23:23:06] • [IP: 80.245.182.***]

do gościa z 21:05 "...pełnych okropnych błędów gramatycznych, ortograficznych, stylistycznych." a Raichskanzler napisałeś z błędem ŁŁŁŁŁŁŁŁEEEEEEEE ;)

Radykał • Niedziela [31.05.2009, 23:39:42] • [IP: 80.245.183.***]

:) urzędasy lewactwa i nomenklatura układów :) oto jakim czymś są:)

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 00:00:58] • [IP: 62.69.211.***]

paszli won, pokurcze moralne

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 00:56:11] • [IP: 80.54.123.***]

pokurcze moralne typu żmuras, managerowie, politrucy, SB-ki paszli won

reksio • Poniedziałek [01.06.2009, 01:04:33] • [IP: 92.42.115.***]

ale kocopol:D:D iswinoujscie stylizuje sie na pudelek.pl. artykul to toalnie bzdurna manipulacja. jak to wasz portal nie jest postronny...skoro co chwile widac wyrazny najaz na obecnego prezydenta naszego miasta. poprostu stoicie po 2giej stronie barykady:D autor musial byc strasznie zadowolony ze swojej reposty. zenada - pudelek.pl

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 07:24:04] • [IP: 83.6.168.***]

Słaby urzędnik, z małą wiedzą, zakompleksiony i chlera wie co jeszcze obawia się mediów. iswinoujscie jest mocno niezależnym, nie sponsorowanym portalem. Dlatego są tacy co obawijają sie. Mają coś do ukrycia. Najczęściej lenistwo, a dalej już tylko kłopoty.

szwedka • Poniedziałek [01.06.2009, 08:03:08] • [IP: 94.254.143.**]

a ja bym sie zaplakala - co bym zrobila bez tej strony--tego portalu-musialabym codziennie przyplywac do sw-cia-a to byloby 1000 km.-KOCHAM WAS- isw-cie --- -SZWEDKA

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:11:28] • [IP: 92.42.118.**]

Lubię portal iswinoujscie jest krytyka i pochwały wydarzenia na bierząco, w komentarzach różni piszący to świadczy o popularności tego portalu.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:23:42] • [IP: 88.156.234.***]

I taki urzedas tez powinien znalesc inna prace nie zwiazana z miastem.Bo prawdziwa cnota krytyki sie nie boi...

..... • Poniedziałek [01.06.2009, 09:25:04] • [IP: 88.156.233.***]

haaaa.pierścień Arabelli..pamiętam ten trzymający w napięciu film...

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:30:29] • [IP: 192.168.100.**]

ale manipulacja - ludzie zastanówcie sie jak łatwo wam cos zasugerowac, nawet jak jakis urzednik cos takiego powiedział to reszta to juz megalomańska interpretacja - jak od jakiegoś urzędnika usłysze, że mam ładne buty to już jest stanowisko ekipy rządzacej? i co to włąsciwie znaczy ze mi zazdroszczą bo tez by chcieli? ze ich nie stac na takie? czy ukryta aluzja, że gustu nie mam? myslenie ma przyszłość

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 09:47:59] • [IP: 217.97.193.***]

Niestety tak to jest z tym portalem - większość komentujących to młodzież, głównie gimnazjalna (o czym świadczy choćby poziom komentarzy), stąd łatwa do takich manipulacji. A autorom chyba rośnie ego kiedy czytają jaką" burzę komentarzy" wśród małolatów wywołują ich teksty. Czasem prawdziwe, czasem rzetelne, ale też masa z nich to ślepe walenie w każdą władzę, małe i duże manipulacje i małe lub większe nierzetelności w przygotowaniu tekstu. Czasem świadome, czasem nieświadome. Trochę to smutne, że portal z taką naciąganą rzetelnością i z takim poziomem komentarzy (poziom onetu albo i niżej) jest wykładnią tego co dzieje się w naszym mieście. Czyżby było z nami aż tak źle?

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 10:52:44] • [IP: 92.42.114.**]

Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

KOCHAM HEJTEROW • Poniedziałek [01.06.2009, 12:10:35] • [IP: 93.94.185.***]

GORACO POPIERAM TEGO URZEDNIKA CO TO POWIEDZIAL! USUNAC TO GOOWNO Z SIECI!! albo chociaz opcje komentarzy;)

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 12:33:06] • [IP: 92.42.117.***]

"Nie boi się trudnych tematów" - Pies uwieziony w mieszkaniu, obejrzyj film z akcji ratunkowej...! Hehehhehehhehhehehehehhehehehehe, smiech na sali...

mlody 16 • Poniedziałek [01.06.2009, 13:54:08] • [IP: 95.48.75.***]

portal musi istniec bo pokazuje co sie dzieje w swinoujsciu i co ten nasz prezydent zmur.. i jego komunistyczna partia wyprawiaja !!...jestem dosc mlody ale moj tato mowi co nasz prezydent wyprawia !! brak slow na bank gdyby byla zmiana prezydenta np... swinoujscie byloby ladniejsze alberdzi by mieli swoj dom !! itd...ale nasz prezydent woli kupic nowa skode itd...itd..itd...

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 14:20:26] • [IP: 92.42.113.***]

Czasem wypisujecie głupoty nie do końca odzwierciedlające prawdę. Ale ogólnie portal jest w porządku. Przydatny. I czasem warto poczytac co aktualnie dzieje się w naszym mieście lub okolicach. Ja jestem przeciwna usuwaniu tego portalu. Pozdrawiam.

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 16:20:04] • [IP: 217.97.199.*]

adm.lepszej reklamy to nawet Mrożek by nie wymyślił..teraz reklamy na portal się posypią..bo z nami to jest tak jak się nam czego zabrania, a jeszcze jak robi to pozal się Boże " władza"miejska to dopiero bedzie run na portal..to my własnie wprost przeciwnie.a chcieć urzednik to moze. .nie te czasy. ..rozumując tak to trzeba by było zlikwidowac wszystkie strony, blogi, pudla itd..widać ze urzednik jest dyletant jesli chodzi o konstytucję w kiosku ruchu za pare złotych mozna kupić i się dokształcić..na nauke nigdy za puzno

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 16:29:59] • [IP: 217.97.199.*]

przestancie przynudzać o tych błędach, czyja to wkoncu wina że internauci tak piszą, nauczycieli ktorzy ich uczyli i nie potrafili nauczyć języka polskiego nie szpanujcie bo top już staje się nudne, a moze by tak ci co robią błedy naqpisali w portalu kto ich uczył polskiego..byłoby ciekawie. .co??

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 18:13:11] • [IP: 80.245.185.***]

Sławek tak trzymaj !!

Mount R • Poniedziałek [01.06.2009, 18:24:38] • [IP: 80.245.189.***]

"na nauke nigdy za puzno". Dokładnie!Szczególnie ortografii

Gość • Poniedziałek [01.06.2009, 19:45:41] • [IP: 195.117.222.***]

Mniej niż zeroooooooo !

Oglądasz 51-75 z 81
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uderzył mężczyznę w głowę. 57-latek trafił do szpitala, sprawca jest nadal poszukiwany. Do poważnego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w rejonie ulicy Konstytucji 3 Maja, przed budynkami znajdującymi się przy galerii Corso w Świnoujściu. Po uderzeniu w głowę 57-letni mężczyzna trafił do szpitala. Według nieoficjalnych informacji policja poszukuje sprawcy. Jak ustalili redaktorzy iswinoujscie.pl, do zdarzenia doszło około godziny 17.00. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadkowy atak. Mężczyźni mogli się znać, a pomiędzy nimi doszło do konfliktu, który zakończył się użyciem przemocy ■