iswinoujscie.pl • Niedziela [08.01.2012, 08:47:28] • ¦winouj¶cie

Warto zobaczyć dzi¶!

Dzi¶, w dniu finału WO¦P z orkiestr± będziemy stykać przez cały dzień w wielu miejscach. Chcemy jednak zwrócić Państwa uwagę na odbiegaj±ce nieco od ogólnopolskiego szaleństwa wydarzenie przygotowane przez młodych mieszkańców naszego miasta. Miejskiej Szopki przygotowanej przez młodzież I LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I nie należy mylić z jasełkami. ¦ledz±c przygotowania do tego wydarzenia możemy z przekonaniem go polecić wszystkim mieszkańcom.

Szopka pt „Sen o 44 wyspach” to pomysł licealistów. Grupa przygotowała swój spektakl pod kierunkiem nauczycielki – Iwony Dominiak. Przedstawienie rozpoczyna się dzi¶ o godz. 17.30 w sali teatralnej Miejskiego Domu Kultury. To dobry czas bo nie koliduje z wieczornymi atrakcjami WO¦P.

W tym momencie, młodzi aktorzy naszego „Mieszka” chc± nas zabrać w niezwykła wyprawę ¶cieżkami ¶więtej rodziny. Przy okazji popu¶cić nieco wodze wyobraĽni. My już spróbowali¶my. I, w istocie wiele pytań nasuwa się gdyby to do grodu nad ¦win± miała zawędrować Maryja z rodzin±. Kto witałby ich u bram miasta, Kto byłby Herodem, a kto aniołem. Czy równie trudno byłoby u nas o nocleg czy może oferta Interferie Medical Spa zmieniłaby tok dziejów ludzko¶ci../?/. Pytań i skojarzeń może być tyle ilu mieszkańców. A jak wyobrazili sobie miejska szopkę liceali¶ci. PrzyjdĽcie i zobaczcie. Naprawdę warto!

Dzi¶, niedziela, 8 stycznia godz. 17.30 sala teatralna MDK. A zaraz potem można już zajmować miejsca przed scen±, na której wyst±pi gwiazda wieczoru Małgorzata Ostrowska.

¬ródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/20790/