iswinoujscie.pl • Sobota [15.03.2014, 21:37:17] • Świnoujście

Mogło dojść do tragedii. Dziecko przewożone na tylnym bagażniku roweru spadło

Mogło dojść do tragedii. Dziecko przewożone na tylnym bagażniku roweru spadło

fot. Czytelnik

Na naszą skrzynkę mailową kontakt@iswinoujscie.pl Czytelnik przesłał zdjęcie wyjątkowo groźnego zdarzenia do którego doszło wczorajszego popołudnia przy ulicy Matejki.- Przejeżdżając ulicą Matejki zauważyłem jak dziecko spada z roweru, najprawdopodobniej było przewożone na tylnym bagażniku, z boku wyglądało to naprawdę groźnie. Na szczęście dziecku prawdopodobnie nic poważnego się nie stało, ale mogło dojść do tragedii- pisze Czytelnik.

- Chłopiec nie był w żaden sposób zabezpieczony, przecież jest to kompletny brak wyobraźni, żeby tak narażać dziecko na niebezpieczeństwo- pisze Czytelnik.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wolno przewozić na rowerze tylko w specjalnych siodełkach (fotelikach). Nie wolno przewozić pasażerów na ramie, czy bagażniku.

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/30775/