iswinoujscie.pl • Wtorek [29.07.2014, 18:01:00] • Świnoujście

Aquapark nareszcie w Świnoujściu

Aquapark nareszcie w Świnoujściu

fot. Zdrojowa Invest

Aquapark i największe centrum konferencyjne na ponad tysiąc osób znajdą się w pięciogwiazdkowym hotelu Raddison Blu Resort. Z aquaparku korzystać będą mogli nie tylko goście hotelowi, ale również mieszkańcy Świnoujścia. Aquapark to nie tylko 25 metrowy basen z kilkoma zjeżdżalniami, basenami rekreacyjnymi, ale także ogromna strefa saun i łaźni.

- Będzie to największy tego typu kompleks w tej części Pomorza- mówił podczas wtorkowej konferencji Szymon Wróblewski Członek Zarządu Zdrojowej Invest.

Aquapark nareszcie w Świnoujściu

fot. Zdrojowa Invest

Zatrudnienie będzie mogło znaleźć ponad dwieście osób. W hotelu znajdzie się aż 340 pokoi oraz apartamentów z widokiem na morze, restauracje, bary oraz kawiarnia na samej górze budynku.

Aquapark nareszcie w Świnoujściu

fot. Zdrojowa Invest

Radisson zdecydował się właśnie na nasze miasto, między innymi ze względu na doskonałą lokalizację hotelu, centrum dzielnicy uzdrowiskowej i bliskość morza. Hotel jako jedyny w Polsce będzie budowany i zaprojektowany od podstaw zgodnie z wymaganiami certyfikacji ekologicznej (LEED).
- W hotelu będzie zastosowany szereg bardzo innowacyjnych rozwiązań pro – ekologicznych. Będzie to najlepszy i największy hotel w Świnoujściu mówił Szymon Wróblewski Członek Zarządu Zdrojowej Invest.

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/32792/