iswinoujscie.pl • Niedziela [05.04.2020, 20:25:37] • Świnoujście
Czy już zaczynamy odczuwać niedostatek? Mężczyzna ukradł z lombardu smartfona

fot. iswinoujscie.pl
Trwający zastój w funkcjonowaniu hoteli, restauracji, handlu i brak możliwości podjęcia nowej pracy sprawia, że stopniowo zaczynamy odczuwać skutki przymusowych urlopów. Kończą się oszczędności, o ile je w ogóle posiadamy, bieżące życie kosztuje, trzeba płacić rachunki. Czy bieda zaczęła doskwierać na tyle, że zaczynają się kradzieże?
W środę przed zamknięciem, do lombardu przy ulicy Bohaterów Września wszedł mężczyzna. Interesowało go kupno smartfona, więc poprosił sprzedawcę o pokazanie jednego z wystawionych modeli. Gdy smartfon znalazł się w rękach potencjalnego nabywcy, ten uciekł ze sklepu. Ukradziony telefon był wart poniżej 1000 zł.
Na miejsce przyjechała policja i wszczęła poszukiwania złodzieja, funkcjonariusze z grupy dochodzeniowej sprawdzili monitoring.