iswinoujscie.pl • Wtorek [18.08.2020, 17:03:53] • Świnoujście

Przybywa śmieci na terenie ogródków działkowych

Przybywa śmieci na terenie ogródków działkowych

fot. Czytelnik

Działki stają się wysypiskiem śmieci; nie wystarczają wielkie kontenery, bo odpady są wyrzucane gdzie popadnie. O sprawie poinformował Czytelnik.

Zdjęcia zostały zrobione na terenie Ogrodów Działkowych Granica. Widać na nich plastikowe butelki, jednorazowe talerze, folie - to wszystko są pozostałości po większej konsumpcji. Niestety, zamiast zebrać śmieci w jeden worek czy wrzucić do kontenera, niefrasobliwi "konsumenci" rozsypali je byle gdzie.
-Wieczorny obraz terenu przy działkach. Tyle w temacie Zdjęcia mówią za siebie. I pomyśleć ,że człowiek potrafi oskarżać dziki,koty za szkody wyrządzone na działkach, ale chyba jest z nich największym śmieciarzem i szkodnikiem .Wstyd! - napisał działkowicz.

Przybywa śmieci na terenie ogródków działkowych

fot. Czytelnik

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/66857/