iswinoujscie.pl • Wtorek [18.01.2022, 09:06:40] • Świnoujście

Gubimy nagminnie i nie tylko na ulicach. Co najczęściej zostawiamy w autobusach?

Gubimy nagminnie i nie tylko na ulicach. Co najczęściej zostawiamy w autobusach?

fot. iswinoujscie.pl

Czy kiedykolwiek komuś z Was zdarzyło się zostawić jakąś rzecz w autobusie miejskim? Z pewnością na to pytanie większość z nas odpowie twierdząco. Chyba każdemu zdarzyło się kiedyś w pośpiechu coś zapomnieć lub coś niepostrzeżenie wypadło nam z torebki lub plecaka. Jak się okazuje mieszkańcy Świnoujścia w Komunikacji Autobusowej najczęściej gubią rękawiczki, czapki, torby, plecaki, worki, parasolki, a nawet telefony komórkowe. Lista tych rzeczy jest jednak o wiele dłuższa. Czytajcie dalej!

Informacji w tej sprawie udzieliła nam Anna Litwiniec Kierownik ds. eksploatacyjnych w KA w Świnoujściu.

- Zazwyczaj w autobusach naszej komunikacji miejskiej zostawiane są: rękawiczki, czapki, torby, plecaki, worki, parasolki, telefony komórkowe, dowody osobiste, legitymacje, klucze, portfele.

Z informacji przekazanych przez Annę Litwiniec wynika, że pozostawione przedmioty, jeśli trafią w ręce kierowcy, po zakończeniu pracy przekazywane są do dyspozytorni zajezdni i dlatego warto zadzwonić na całodobowy nr 91 321 45 40 i sprawdzić, czy zagubiona rzecz trafiła do KA.

- Wiele rzeczy trafia do właścicieli, najszybciej wracają dokumenty, bo te można zidentyfikować albo zwrócić do organu, który te dokumenty wydał lub na policję - informuje Litwiniec.

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/73712/