iswinoujscie.pl • ¦roda [06.04.2022, 15:01:34] • ¦winouj¶cie

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” premierowo w Cinema3D!

„Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”  premierowo w Cinema3D!

fot. Organizator

7 kwietnia br. w kinach sieci Cinema3D premierowo można będzie zobaczyć „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” - najnowsze przygody ze ¦wiata Czarodziejów™, stworzonego przez J.K. Rowling. Bilety s± dostępne w kasach kin i na stronie www.cinema3d.pl.

W filmie „Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a” profesor Albus Dumbledore (Jude Law) wie, że potężny i zły czarodziej Gellert Grindelwald (Mads Mikkelsen) zamierza zawładn±ć ¶wiatem czarodziejów.

Nie mog±c powstrzymać go w pojedynkę, powierza to zadanie magizoologowi Newtowi Skamanderowi (Eddie Redmayne). Staje on na czele nieustraszonej drużyny, złożonej z czarodziejów, czarodziejek i jednego dzielnego mugolskiego piekarza. W niebezpiecznej misji natkn± się oni na znane już i nowe zwierzęta oraz stan± do walki z coraz liczniejszymi zastępami zwolenników Grindelwalda.

Ale jak długo Dumbledore będzie trzymał się z boku, skoro stawka jest tak wielka? W filmie występuje gwiazdorska obsada pod przewodem zdobywcy Oscara Eddiego Redmayne’a (Teoria wszystkiego), dwukrotnie nominowanego do Oscara Jude’a Lawa (Wzgórze nadziei, Utalentowany pan Ripley), Ezry Millera, Dana Foglera, Alison Sudol, Calluma Turnera, Jessiki Williams, Katherine Waterston i Madsa Mikkelsena. Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a zostały wyreżyserowane przez Davida Yatesa na podstawie scenariusza J.K. Rowling i Steve’a Klovesa, którzy oparli się na scenariuszu J.K. Rowling.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.cinema3d.pl.

Bilety na premierowe seanse można nabyć w kasach kin sieci Cinema3D, a już dzi¶ s± dostępne na stronie www.cinema3d.pl

Natalia Kaleta-Nguyen | PR Manager | Dział Marketingu i Sprzedaży

¬ródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/74747/