iswinoujscie.pl • Niedziela [20.11.2022, 13:26:40] • Świnoujście

Mieszkaniec: Fatalny stan dróg w Świnoujściu

Nierówne nawierzchnie, dziury, wyrwy, ubytki asfaltu - to właśnie składa się na obraz dróg w naszym mieście. Kolejni mieszkańcy, głównie kierowcy, często zwracają uwagę na ten przeciągający się problem. Właśnie otrzymaliśmy e-mail w tej sprawie.

- Droga redakcjo, jeżdżąc codziennie autem po naszym "pięknym" mieście, spotykam codziennie również dziury w jezdni które z dnia na dzień pogłębiają się i powiększają, tak szczerze to chyba raz na wiosnę widziałem PRD jak latali coś na mieście, ale to naprawdę rzadkość, pamiętam wcześniejsze lata gdzie każda wiosna i latem PRD łatało dziury i ubytki asfaltu, teraz to już naprawdę ich nie widać a przecież też za to pieniądze biorą, co się z tym dzieje to ciekawe, teraz te dziury które nie były naprawione powiększają się a już widać pierwsze przymrozki i za chwilę to nie będą dziury a wyrwy w jezdni uszkadzające auta, czy naprawdę nikomu nie chce się łatać dziur i nikt tego nie widzi? Przecież radni, UM, prezydent tego nie widzą? Co oni lewitują nad jezdnią? Dramat.

W zeszłym roku widziałem sytuację jak PRD łatało dziury na Chopina, co ciekawe naprawili dziury tylko na jednym pasie a dosłownie obok na przeciwnym pasie już nie, to jest fenomen.

Dodatkowo chciałbym wspomnieć jeszcze o ulicy Fińskiej, na odcinku nowe rondo - Orlen na Warszowie. Przy budowie tunelu i przebudowie infrastruktury tunelowcy zrobili 2 nowe odcinki ulicy, tzn odbudowali a pozostałe 2 odcinki są ze starą nawierzchnia, dziurawa, krzywa i niebezpieczna. Jakoż to jest wstyd że pierwsza droga w Polsce po zjeździe z promów że Szwecji, dziura, krzywa i połatana.

Redakcjo, wierzę w siłę Waszego portalu i widzę że wiele spraw dzięki niemu zostało zrobione, siła w Was.

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/77217/