iswinoujscie.pl • Sobota [21.01.2023, 09:00:15] • Świnoujście

Przedstawienie charytatywne WOŚP „Alicja w Krainie Czarów”

Przedstawienie charytatywne WOŚP „Alicja w Krainie Czarów”

fot. Organizator

LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Miejski Dom Kultury serdecznie zapraszają na przedstawienie charytatywne WOŚP pt. „Alicja w Krainie Czarów", które odbędzie się 26 stycznia 2023 roku (najbliższy czwartek) w sali teatralnej MDK w następujących godzinach:

9:00 - tylko dla młodzieży z LO im. Mieszka I, 11:00 - dla uczniów szkół podstawowych(od 4 do 8 klasy, młodszym klasom raczej nie dedykujemy spektaklu ze względu na wartką akcję i nietypowe gry językowe, bazujemy bardziej na filmie niż powieści) 12:50 - szkoły średnie i część uczniów z LO. Na te spektakle konieczne są rezerwacje.

Rezerwacji dokonuje w bibliotece liceum pod numerem 913212630 wew. 36. Miejsc jest tylko 300, prosimy o pośpiech w rezerwacji. Spektakl miejski o 18:30 nie wymaga rezerwacji, ale również obowiązuje limit miejsc.

Przed wejściami do sali teatralnej będzie stać dwoje uczniów szkoły w roli wolontariuszy z zaplombowanymi puszkami, którzy będą zbierać dobrowolne datki na WOŚP (dostępna będzie zgoda, widoczne będą numery puszek). Puszki przekazujemy do sztabu, pieniądze - jak zawsze- przeliczają pracownicy banku w samym sztabie.

Również w tym roku zbieramy na szlachetny cel - walkę z
sepsą, która odpowiada za 20% zgonów rocznych. 

Przedstawienie przygotowujemy od końca listopada, jest wiele osób występujących na scenie, są bajeczne dekoracje i piękne stroje. Zapraszamy.

Roch Rupar

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/77808/