iswinoujscie.pl • Środa [21.02.2024, 11:49:27] • Świnoujście

Zapraszamy na wystawę edukacyjną wraz z warsztatami dla najmłodszych!

Zapraszamy na wystawę edukacyjną wraz z warsztatami dla najmłodszych!

fot. Organizator

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników, entuzjastów, a także tych, którzy dopiero chcą odkryć fascynujący świat pająków na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższą sobotę, 24 lutego 2024 roku. "SpiderShow" to wyjątkowa wystawa edukacyjna połączona z warsztatami dla najmłodszych, która zmieni Wasze podejście do tych niesamowitych stworzeń.

Świnoujście nadciągamy! Sobota 24.02.24 - kto będzie z nami?! 🤩 🔥SpiderShow🔥 Wydarzenie, które zmieni Wasze podejście do pająków🥳 Zapraszamy Was serdecznie na wystawę edukacyjną wraz z warsztatami dla najmłodszych! Żywe okazy ptaszników i skakunów! 😍🤩 Będą konkursy, nagrody, ciekawostki, zastrzyk wiedzy dla ciekawskich 🫶🥳 🔥Oferta SpiderBoxow dostępna na miejscu 🫶 Osoby z fobia info: ‼️‼️Osobiście zapraszam każdego kto boryka się z arachnofobia na przełamanie leku z najsłodszym pająkiem na świecie który przybija 5 i tańczy 🥹 Pomogę Ci w tym! Razem damy radę 💪 Świnoujście, Grunwaldzka 45A Przedszkole Encepence Od 12 do 15/16 możliwe ze zostaniemy dłużej 😏 Wstęp : 15zl Dzieci do 7 lat wchodzą za darmo 🤩🫶 Zapraszamy!

Miejsce i czas, którego nie można przegapić!
Wydarzenie odbędzie się w Świnoujściu, przy ulicy Grunwaldzkiej 45A, w przedszkolu Encepence. Otwarcie rozpocznie się w sobotę o godzinie 12:00 i potrwa do około 15:00-16:00, chociaż istnieje duża szansa, że zabawa potrwa nawet dłużej.

Co Was czeka?
Przygotujcie się na spotkanie z żywymi okazami ptaszników i skakunów, które z pewnością zachwycą nie tylko najmłodszych uczestników. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby z bliska zobaczyć te fascynujące stworzenia, a także dowiedzieć się o nich wielu interesujących informacji.

Atrakcje dla wszystkich
W ramach wydarzenia przewidziane są różnorodne konkursy z nagrodami, ciekawostki oraz zastrzyk wiedzy dla wszystkich ciekawskich. To doskonała okazja, by poszerzyć swoje horyzonty i spojrzeć na pająki z zupełnie innej perspektywy.

Specjalna oferta SpiderBox

Dla zainteresowanych przewidziana jest również specjalna oferta SpiderBoxów, dostępna na miejscu. To wyjątkowa okazja, aby zabrać kawałek tej fascynującej wystawy do własnego domu.

Wsparcie dla osób z arachnofobią
Osoby, które borykają się z arachnofobią, są szczególnie zaproszone. Organizatorzy przygotowali specjalne atrakcje mające na celu przełamanie lęku przed pająkami, w tym możliwość spotkania z "najsłodszym pająkiem na świecie", który przybija piątkę i tańczy. To wyjątkowa okazja, aby pod okiem specjalistów stawić czoła swoim obawom.

Informacje praktyczne
Wstęp na wydarzenie dzieci do 7 roku życia mogą uczestniczyć za darmo. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną, poszerzyć wiedzę i pokonać swoje lęki.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby odkryć tajemniczy świat pająków i zmienić swoje podejście do nich. Świnoujście, Grunwaldzka 45A, przedszkole Encepence - tam będziemy czekać z otwartymi ramionami. Do zobaczenia w sobotę!

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/81493/