iswinoujscie.pl • Poniedziałek [26.02.2024, 14:34:33] • Świnoujście

Największa impreza Techno Party na wyspach!

Największa impreza Techno Party na wyspach!

fot. Organizator

Wielkimi krokami zbliża się impreza, która będzie zupełnie inna od dotychczasowych. W sobotę 2 marca o godzinie 18:00 (bramki otwarte od 17.00), w świnoujskiej Muszli Koncertowej rozpocznie się Techno Party! Dla mieszkańców Świnoujścia zagrają artyści w Wielkiej Brytanii - Djane Anastazja oraz Dj Prozak. Nie możecie jej przegapić! Wydarzenie jest bezpłatne!

Nasze miasto musi być miastem dla wszystkich mieszkańców - mówi Joanna Agatowska liderka grupy Wspólne Wyspy, które są organizatorem imprezy - młodzieży, seniorów, rodziców z dziećmi. Chcemy pokazać, że w Świnoujściu jest miejsce dla każdej grupy odbiorców oraz że Świnoujście powinno żyć cały rok! Kandydatka na prezydenta miasta dodaje, że w mieście od wielu lat jest olbrzymie zapotrzebowania na takie imprezy, czego dowodem są prywatne wydarzenia organizowane przez świnoujską młodzież oraz indywidualne podmioty.

Joanna Agatowska zaznacza, że warto także pomyśleć aby znaleźć docelowe miejsce na taką działalność aby takie koncerty i imprezy mogły trwać do białego rana, a nie tylko do 22.

Liczba biletów na to wydarzenie jest ograniczona, więc osoby zainteresowane powinny działać szybko. Bezpłatne bilety są dostępne w czterech lokalizacjach na wyspach:

Sanatorium Energetyk, ul. Żeromskiego 4 - 7.00-22.00

Zakład fotograficzny - Sławomir Ryfczyński, u. Bohaterów Września 4/5 - 9.30-18.00

Sklep Spożywczy DUET - ul. Krzywa 1A - 6.30-20.00

Sklep "Tani Armani" - ul. Barlickiego 23 - 11.00-17.00

Po bilet także można zadzwonić pod numer telefonu: 730-935-522

Głównymi wykonawcami będą Djane Anastazja oraz Dj Prozak. Są to artyści, którzy zapewnią wieczór pełen elektronicznych dźwięków, które porwą tłum do niezapomnianej zabawy. Djane Anastazje słynie ze swojego unikalnego podejścia do muzyki techno, tworząc niepowtarzalny klimat. Z kolei Dj prozak, uznanie zdobył na całym świecie poprzez znane energetyczne sety, które rozgrzewają tłumy na wielu parkietach.

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/81537/