iswinoujscie.pl • Wtorek [06.05.2025, 14:50:36] • Świnoujście

Od 15 maja z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów bezpośrednio autobusem do Międzyzdrojów i Świnoujścia!

Od 15 maja z Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów bezpośrednio autobusem do Międzyzdrojów i Świnoujścia!

fot. Organizator

Z inicjatywy Portu Lotniczy Szczecin- Goleniów przy zaangażowaniu władz Miasta Świnoujście oraz Miasta Międzyzdroje wraz z przewoźnikiem PKS Szczecin już od 15 maja uruchomione zostaje długo wyczekiwane połączenie autobusowe pomiędzy zachodniopomorskim portem lotniczym, a nadmorskimi kurortami Świnoujście i Międzyzdroje. Tak jak w przypadku już realizowanych bezpośrednich połączeń autobusowych pomiędzy lotniskiem, a centrum Szczecina tak i tu przyjazdy i odjazdy z/do portu lotniczego będą skorelowane ze WSZYSTKIMI połączeniami lotniczymi.

Na wyżej wymienionej trasie obowiązywać będą następujące przystanki:

ŚWINOUJŚCIE Port
ŚWINOUJŚCIE Uzdrowiskowa – Promenada
ŚWINOUJŚCIE 11 listopada – Dworzec UBB
MIĘDZYZDROJE Dworzec PKP
MIĘDZYZDROJE Niepodległości (muzeum)
PORT LOTNICZY SZCZECIN-GOLENIÓW

Ceny biletów/ czas przejazdu:
trasa Ceny biletów Czas przejazdu
Port Lotniczy Szczecin-Goleniów – Międzyzdroje 35zł 1h
Port Lotniczy Szczecin-Goleniów – Świnoujście 39zł 1h45 min

Rezerwacja biletów oraz szczegółowy rozkład dostępne na: www.pks.szczecin.pl/transfery-na-lotnisko/

Do obsługi linii Port Lotniczy Szczecin-Goleniów – Międzyzdroje – Świnoujście przewoźnik PKS Szczecin skieruje najnowsze, ergonomiczne i bogato wyposażone pojazdy marki Mercedes.

Busy te posiadają wygodne, regulowane fotele wraz z podłokietnikami, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa oraz gniazda USB, które znacząco ułatwiają pasażerom korzystanie z urządzeń elektronicznych w czasie podróży z/na lotnisko.

Port Lotniczy Szczecin - Goleniów im. NSZZ Solidarność

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/85404/