iswinoujscie.pl • Niedziela [14.12.2025, 13:27:41] • Świnoujście

Planowane wyłączenie prądu przy ulicy Wybrzeże Władysława IV w Świnoujściu

Mieszkańcy i użytkownicy budynku przy ulicy Wybrzeże Władysława IV 7 w Świnoujściu muszą przygotować się na kilkugodzinne przerwy w dostawie energii elektrycznej. ENEA Operator zapowiedziała planowane wyłączenie prądu w środę, 17 grudnia.

Jak wynika z informacji przekazanej przez ENEA Operator sp. z o.o., planowane wyłączenie energii elektrycznej obejmie obszar Świnoujścia, a dokładnie nieruchomość przy ulicy Wybrzeże Władysława IV nr 7. Przerwa w dostawie prądu zaplanowana jest na środę, 17 grudnia 2025 roku, w godzinach od 08:00 do 15:00.

Wyłączenie ma charakter planowy i związane jest z pracami prowadzonymi przez operatora sieci energetycznej. ENEA Operator informuje, że tego typu prace są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz prawidłowego funkcjonowania infrastruktury elektroenergetycznej.

Mieszkańcy oraz przedsiębiorcy działający w rejonie objętym wyłączeniem powinni odpowiednio wcześniej zabezpieczyć urządzenia elektryczne i zaplanować swoje działania z uwzględnieniem czasowej przerwy w dostawie energii.

Źródło: https://www.iswinoujscie.pl/artykuly/87322/