Świnoujska Organizacja Turystyczna • Wtorek [10.08.2010, 12:19:44] • Świnoujście
Pokażą Świnoujście w „Dwójce”

fot. Ania Starosta
Fort Gerharda, latarnia morska, promy miejskie, przejazd dorożką, promenada, plaża i falochron z „Wiatrakiem” – to wszystko i nie tylko zobaczą widzowie „dwójki” Telewizji Polskiej w programie Polska na śniadanie.
Ekipa telewizyjna w miniony czwartek przez 11 godzin nagrywała program. Reporterzy byli zachwyceni Świnoujściem. W każdym z wymienionych miejsc mieli okazję porozmawiać z turystami tłumie oblegającymi fort, latarnię czy plażę a także z ciekawymi ludźmi, dzięki którym atrakcje można pokazać w innym świetle.
- Zależało nam właśnie na tym, aby o urokach waszego miasta opowiadali niesamowici ludzie z fortu, latarnik który odkrywał tajniki swojej pracy, kapitan promu czy dorożkarz rozprawiający o zabytkach i uroczych uliczkach miasta – mówią dziennikarze.

fot. Ania Starosta
Na razie niestety nie byli w stanie podać konkretnej daty emisji programu. Jak tylko będzie ona ustalona, przekażemy ją.
- Świnoujście pokażemy widzom programu „Pytanie na śniadanie”, gdzie są prezentowane polskie miejscowości, jakie zwiedzamy z przedstawicielami Lokalnych Organizacji Turystycznych. To dobry czas antenowy. Oglądalność jest bardzo duża. Później program będzie też transmitowany na TV Polonii. Dla miasta to świetna promocja – przyznają reporterzy.
Anna Starosta
Świnoujska Organizacja Turystyczna
bąbelek
dziura to Świnoujscie mieszkam tam 27 lat szkoda slow wole miedzyzdroje
BĘDĘ OGLADAL ALE ZA 2 TYGODNIE PO RAZ CHYBA 20 TAM SIE WYBIERAM I JUZ SIE NIE MOGE DOCZEKAC!! KOCHAM SWINOUJSCIE!!
fajnie
Jak na razie to tylko Ustronie Morskie nawet w nocy pokazują tam jest super balety na całego zabawa zaczyna się od 22-gej a u nas o 22- wczasowicze spać kurort to kurort ha ha dziura.
Miasto się promuje i bardzo dobrze. Pokażmy się z dobrej strony, piękne miasto jeszcze uzdrowisko i kurort.
ale jest Pepsi;P
Coli już nie ma ;]
PIĘKNE, BARDZO PIĘKNE MIASTO Świnoujście!Wiele ciekawych miejsc, cudowna plaża/mimo chwilowej coli/, wiele atrakcji-każdy dopasuje je do swoich wymagań, jeśli się postara.Przecudna panorama z lotu helikopterm, z latarni morskiej lub z wieży przy ul.Paderewskiego...Warto zareklamować nasze miasto !
milion za wytrucie komarów gosc wzial a te jak tna tak tna. chcialbym tez dostac milion za wykonanie zadania publicznego i nastepnie wywiazac sie z niego po czesci - a reszta do kieszonki.
super najfajniejsze miasto nad Polskim morzem
Fajnie jakby pokazali panoramę miasta z mostu.
fajnie fajnie
mam nadzieje, ze nie chwalili sie foliobusami.
ssuper!!wielkie brawa!
fajnie bardzo ale... niech wytrują te ohydne komary !!
Kiedyś w Świnoujściu był kręcony program Para w Polskę i na znak swojej wizyty w naszym sorry moim mieście na Wiatraku (Stawa Młyny) zamontowali taką chorągiewkę z ich programu logiem. Gdzie ona jest-ta chorągiewka?
Jutro, TVN Turbo, 19:00" Pojechany łikend".
"Na razie niestety nie byli w stanie podać konkretnej daty emisji programu. Jak tylko będzie ona ustalona, przekażemy ją. " - WTEDY
kiedy będą pokazywać ??