POGODA

Reklama


Fama

iswinoujscie.pl • Pi徠ek [26.08.2016, 16:44:49] • 安inouj軼ie
Wariacje Kolbergowskie – muzyczny hit FAMY 2016

fot. iswinoujscie.pl

Warto by這 wybra si w czwartkowy wiecz鏎 do hali Basenu P馧nocnego! Wsp鏊nym koncert beskidzkiej Kapeli Malisz闚 fama nawi您a豉 do swoich najlepszych tradycji ale tak瞠 do najlepszej polskiej tradycji. D德i瘯i pere貫k polskiej muzyki ludowej pobrzmiewaj w utworach naszych najwi瘯szych klasyk闚. Tym razem mazurki, oberki i kujawiaki us造szeli鄉y aran瘸cji na zesp馧 ludowy i orkiestr smyczkow. Na podstawie opracowa Oskara Kolberga koncert przygotowa Adam Klocek.czytaj

komentarzy: 1, skomentuj
iswinoujscie.pl • Pi徠ek [26.08.2016, 13:38:57] • 安inouj軼ie

„Czy tak trudno by poet?” pyta w tek軼ie jednego ze swoich najwi瘯szych przeboj闚 Jonasz Kofta. Ten wra磧iwy i utalentowany cz這wiek g喚boko wierzy, 瞠 na przek鏎 zabetonowaniu 鈍iata przez bezduszn cywilizacj poezja i uczucia utoruj sobie drog w 鈍iecie i uczyni ludzi bardziej szcz窷liwymi. I cho to karczowanie materialistycznej d簑ngli nie przychodzi poetom 豉two to Jonasz Kofta by豚y zapewne wzruszony i szcz窷liwy widz帷 na scenie MDK w 安inouj軼iu tak mas m這dych ludzi walcz帷ych o pi瘯ne 篡cie dla jego idei w cudownych tekstach zawartych. Koncert „Moja paranoja” do tekst闚 Jonasza Kofty by jednym z najwa積iejszych dotychczasowych spektakli tegorocznej Famy. Na scenie Sali teatralnej MDK zaprezentowali si uczestnicy warsztat闚 wokalnych Famy.czytaj

komentarzy: 1, skomentuj
iswinoujscie.pl • Czwartek [25.08.2016, 12:58:55] • 安inouj軼ie
Przedostatki famowskie

fot. Organizator

46. Fama GAZ-SYSTEM Terminal Sztuki dobiega ko鎍a. Przed nami przedostatni dzie festiwalu. Ale za to jaki! Dzia豉nia artystyczne w podw鏎kach przy ulicy Ho責u Pruskiego, spektakl, koncert „Wariacje Kolbergowskie” z udzia貫m Kapeli Malisz闚 oraz laureata nagrody Grammy – Adama Klocka.czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • 字oda [24.08.2016, 12:20:07] • 安inouj軼ie
Strefy otwarte Famy. Zobacz co b璠zie si dzia這 w 鈔od!

fot. Organizator

Dziesi徠y dzie 46. Famy GAZ-SYSTEM Terminal sztuki to zn闚 artystyczny maraton i zaskakuj帷e miejsca prezentacji. Sztuka zago軼i nie tylko na festiwalowych scenach, ale tak瞠 w markecie Lidl oraz w knajpce Hamaki. Dzi tak瞠 filmowa w nieodleg陰 przesz這嗆 – zobaczymy filmy, kt鏎e powsta造 podczas festiwalu. Na wszystkie wydarzenia – wst瘼 wolny! czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
Agnieszka Puszcz • Wtorek [23.08.2016, 14:19:29] • 安inouj軼ie
FAMA: WARIACJE KOLBERGOWSKIE – koncert premierowy KAPELA MALISZ紟, ORKIESTRA SMYCZKOWA UMFC, ADAM KLOCEK

fot. Organizator

Celem projektu jest tw鏎cza interpretacja polskiej muzyki tradycyjnej oraz ukazanie jej w nowym kontek軼ie muzycznym. Na repertuar wydarzenia z這膨 si mazurki, oberki i kujawiaki w aran瘸cji na zesp馧 ludowy i orkiestr smyczkow. Utwory zostan przygotowane na podstawie opracowa Oskara Kolberga.czytaj

Zaktualizowano: Wtorek [23.08.2016, 15:59:22]
komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • Wtorek [23.08.2016, 11:40:26] • 安inouj軼ie
OBUHem w paranoj. Wtorek na Famie

fot. Organizator

茳my dzie 46. Famy GAZ-SYSTEM Terminal sztuki to mi璠zy innymi koncert z piosenkami Jonasz Kofty w wykonaniu uczestnik闚 Sekcji wokalnej, wielki teatralny mecz 1050-lecia na placu Wolno軼i, spora dawka humoru oraz jeszcze wi瘯sza – muzyki. Na wszystkie wydarzenia – wst瘼 wolny!czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • Poniedzia貫k [22.08.2016, 11:19:19] • 安inouj軼ie
FAMA na poniedzia貫k!

fot. Organizator

Pi瘯na parada pod patronatem pi瘯nej Wenus, kolejne spotkania w ramach Miejsc literatury oraz go嗆 specjalny festiwalu – duet BAiKA czyli nowy projekt muzyczny za這篡ciela Heya czy Indios Bravos – Piotra Banacha. Ot, poniedzia貫k na Famie. I wszystko za darmo! czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
iswinoujscie.pl • Sobota [20.08.2016, 12:33:15] • 安inouj軼ie
Sobotni tuzin zdarze na Famie!

fot. Organizator

46. Fama GAZ-SYSTEM Terminal Sztuki na p馧metku! Ale wcale nie zwalniamy. Przed Pa雟twem tuzin artystycznych propozycji. W鈔鏚 nich koncert premierowy – „Opowie嗆 o bezsennej nocy”.czytaj

komentarzy: 0, skomentuj
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
Nekrolog

Magdalena Gnap z domu Jab這雟ka

篡豉 lat 43
Zm. 12.05.2022r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2022-05-16 o godz. 11:00
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie si dnia 16.05.2022 r. Msz pogrzebow w Ko軼iele pw. Chrystusa Kr鏊a o godz. 9:30 Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym o godz. 10:45 Rozpocz璚ie modlitwy przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 11:00


Wies豉wa Trych

篡豉 lat 88
Zm. 10.05.2022r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2022-05-17 o godz. 11:00
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie si dnia 17.05.2022 r. Msz pogrzebow w Ko軼iele pw. Chrystusa Kr鏊a o godz. 9:30 Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym o godz. 10:45 Rozpocz璚ie modlitwy przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 11:00


Miros豉w Szymczak

篡 63 lat
Zm. 11.05.2022r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2022-05-17 o godz. 13:00
w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w 安inouj軼iu. Wystawienie w kaplicy o godz. 12:45 Po wystawieniu w kaplicy uroczyste odprowadzenie na miejsce spoczynku.


Rafa Kozi雟ki

篡 lat 46
Zm. 16.05.2022r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2022-05-19 o godz. 10:00
Ceremonia Pogrzebowa odb璠zie si dnia 19.05.2022 r. o godz. 10:00 przy grobie mamy Rafa豉 na kwaterze E8-10-6 na Cmentarzu w 安inouj軼iu


Mariusz Jamro篡

篡 lat 59
Zm. 15.05.2022r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2022-05-19 o godz. 12:00
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie si dnia 19.05.2022 r. Msz pogrzebow w Ko軼iele pw. B. Micha豉 Kozala o godz. 10:30 Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym o godz. 11:45 Rozpocz璚ie modlitwy przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 12:00


Anna 安ier

篡豉 lat 54
Zm. 17.05.2022r.
Ceremonia pogrzebowa
odb璠zie si dnia 2022-05-20 o godz. 12:00
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie si dnia 20.05.2022 r. Msz pogrzebow w Ko軼iele pw. NMP Gwiazdy Morza o godz. 11:00 Wystawienie w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym o godz. 11:45 Rozpocz璚ie modlitwy przed wyprowadzeniem do grobu o godz. 12:00


HADES

Kompleksowe Us逝gi Pogrzebowe
Ul. Lutycka 2
Tel. 91 321 08 00, 695 908 908
Ca這dobowe Pogotowie Pogrzebowe
Tel. 91 321 08 00, 695 908 908
www.hades.swinoujscie.pl




Nekrolog

MARIUS

Kompleksowe Us逝gi Pogrzebowe
Ul. Gda雟ka 7
Tel. 91 321 8996, 515 594 244
Ca這dobowe Pogotowie Pogrzebowe
www.mariusup.pl




■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czym o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wy郵ij mms na numer 602 657 344
■ Planowana przerwa technologiczna dnia 23.05.2022 r. Przedsi瑿iorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w 安inouj軼iu informuje, i coroczna przerwa technologiczna w dostawie energii cieplnej na cele centralnego ogrzewania, wentylacji i ciep貫j wody u篡tkowej nast徙i dnia 23.05.2022 r. od godziny 00:00 do godziny 24:00. Przedmiotowa przerwa zwi您ana jest z konieczno軼i wykonania niezb璠nych remont闚 廝鏚豉 ciep豉 i sieci ciep這wniczych. ■ Latouche-Tr憝ille francuski niszczyciel rakietowy do zwalczania okr皻闚 podwodnych wp造n掖 do 安inouj軼ia ■ Mamy nowego milionera w 安inouj軼iu! Zagra w lotto i zgarn掖 spor kas! Du穎 szcz窷cia mia jeden z mieszka鎍闚 安inouj軼ia. W ostatnim czasie postanowi zagra w lotto. Tym razem by to bardzo dobry pomys, poniewa 鈍inouj軼ianin wygra naprawd sporo pieni璠zy. Od teraz mo瞠 m闚i o sobie milioner poniewa wygra 1,2 mln z這tych w losowaniu Eurojackpot. Losowanie odby這 si w pi徠ek, 6 maja. Szcz窷liwym punktem lotto okaza si punkt zlokalizowany przy ulicy Piastowskiej w 安inouj軼iu. Wygrana wysoko軼i 1 242 016, 00 z to tzw. wygrana III stopnia. ■ Dar M這dzie篡 w 安inouj軼iu! W dniach 10 – 12 maja w ramach Go軼innego Portu b璠ziemy go軼i jednostk szkoleniow Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. Dar M這dzie篡 zacumuje na nabrze簑 udost瘼nionym przez Fairplay Towage Polska Sp. zo.o. Sp. k., na wysoko軼i Kapitanatu Portu. W 鈔od 11 maja 瘸glowiec udost瘼ni sw鎩 pok豉d zwiedzaj帷ym – zapraszamy w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00. Wst瘼 jest bezp豉tny ■ Najwi瘯sz flag narodow jaka powiewa豉 w Polsce mogli鄉y podziwia na szczycie latarni morskiej ■ Nie 篡je Ukrainka. Morderca by na miejscu zdarzenia Do tragedii dosz這 przy osiedlu Platan. W jednym z mieszka mia這 miejsce morderstwo kobiety narodowo軼i ukrai雟kiej. Sprawca znajdowa si na miejscu zdarzenia. Opr鏂z nich by這 tam r闚nie dziecko. ■