POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Czwartek [09.08.2007, 10:10:04] • Dziwnów

Gwiazdy sportu w Dziwnowie

W Dziwnowie rozpocznie się dziś 6. festiwal Gwiazd Sportu. Do niedzieli na plaży i ulicach tej nadmorskiej miejscowości będzie można spotkać wielu znakomitych sportowców.

Mistrzowie Świata, medaliści Igrzysk Olimpijskich i wybitni sportowcy minionych lat spacerują już promenadą w Dziwnowie. Wszyscy przyjechali nad morze odsłonić repliki medali, które w pocie czoła wywalczyli na sportowych arenach. Dariusz Michalczewski już dziś zmierzy się na plaży z Pawłem Nastulą w pokazowym pojedynku herosów.

Będą także sportowcy, którzy mają już swoje repliki w alejki Gwiazd w Dziwnowie. Początek dziś w samo południe. Impreza zakończy się w niedzielę - tradycyjnym biegiem "4 Mile Jarka".


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dotyczące burz dla powiatów w czterech województwach: zachodniopomorskim, lubuskim, dolnośląskim oraz wielkopolskim. "Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 65 km/h. Lokalnie grad" ■ Za nami pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum (BBF). Omawiano przyszłość Ukrainy, jej odbudowę i rolę w systemie gospodarczym oraz energetycznym Europy. W panelach i wystąpieniach udział wzięli wybitni eksperci, politycy i przedstawiciele biznesu z Polski i Ukrainy. Pierwszy dzień 17. Baltic Business Forum: Ukraina w centrum uwagi Tegoroczna, 17. edycja Baltic Business Forum rozpoczęła się od znaczących wystąpień liderów politycznych i ekspertów, którzy wskazali jednoznacznie: przyszłość Europy Środkowo-Wschodniej kształtuje się dziś w dialogu z Ukrainą ■