POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Wtorek [11.09.2007, 18:13:15] • Świnoujście

Dziś decyzja w sprawie gazoportu

Dziś prawdopodobnie zapadnie decyzja o wpisaniu budowy falochronu gazoportu jako inwestycji finansowanej przez budżet państwa.

W tej chwili zbiera się Komisja Uzgodnieniowa Rady Ministrów. Decyzja o finansowaniu tej inwestycji ma zostać podjęta w obecności premiera Jarosława Kaczyńskiego. Będą też obecni minister finansów Zyta Gilowska oraz wiceminister gospodarki Piotr Naimski.

Falochron gazoportu ma być finansowany w całości przez budżet państwa, ponieważ procedury związane z pozyskaniem pieniędzy na tę inwestycję z Unii Europejskiej mogą opóźnić jego budowę. Krzysztof Gogol rzecznik Ministra Gospodarki zastrzega jednak, że decyzja w sprawie falochronu może zostać przesunięta. Wiele inwestycji z całej Polski czeka na dzisiejsze rozstrzygnięcie Komitetu Rady Ministrów.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w Świnoujściu odbędzie się od 25 lutego do 6 marca. Komisja lekarska będzie pracować w hotelu przy Amfiteatrze przy ulicy Chopina 30. Wezwania dotyczą m.in. mężczyzn z rocznika 2007, osób bez określonej kategorii wojskowej oraz kobiet z kwalifikacjami przydatnymi w wojsku ■