POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [14.05.2012, 18:47:38] • Świnoujście

Podziękowania za wspólnie przeżyty koncert

Podziękowania za wspólnie przeżyty koncert

fot. Marek Wilczek

Naszą notkę zapowiadającą koncert zespołu Jafia Namuel zakończyliśmy takim akapitem: „…Koncerty Jafii Namuel zawsze stoją na najwyższym poziomie a muzycy do każdego koncertu podchodzą z dbałością o każdy muzyczny detal. Tutaj każdy dźwięk jest przemyślany a koncert ma swoją ekspresję i energię...”

I tak też się stało, za co organizator dziękuje całej przybyłej publiczności. W zorganizowaniu tego niezwykłego wydarzenia, które miało miejsce w ubiegłą sobotę w Jazz Clubie Scena, chciałbym 
szczególnie podziękować osobom i firmom, które pomogły:

Michałowi Jankowskiemu – Himmel Nieruchomości Polska, firmie "Regnum" Systemy Cieplne S. C., Grzegorzowi Legowicz, Krzysztofowi Frasońskiemu, firmie ogólnobudowlanej Grozex, inż. Mariuszowi Szmigiel, Wojciechowi Bagińskiemu - Ikarus Elektronics, Łajkowi - Uznam Hardcore Crew, Oleksyk.pl, Restauracji Centrala, Drukarni NETCOM, Agencji koncertowej/Wydawnictwu Płytowemu OFFSIDE, Hurtowni artykułów szkolnych i biurowych F.H.U. ERGO, 2Face Fotografia koncertowa Marek Wilczek, swino.tv.

Zespół był zachwycony Waszym ciepłym przyjęciem  i na pewno będzie chciał w przyszłości znowu odwiedzić nasze piękne strony, a także będzie głosił  w całej Polsce jak piękna atmosfera panuje na koncertach organizowanych w Jazz Clubie Scena. Zapraszamy więc wszystkich – młodych i starych, pięknych i niebanalnych, chłopców i dziewczęta – przybywajcie na organizowane  przez nas imprezy! Będzie ich więcej i na co raz wyższym poziome!

Wszelkie info na temat zbliżających się koncertów, imprez cyklicznych jak i spontanicznych znajdziecie na Waszych ulubionych miejskich serwisach internetowych, a przede wszystkim na profilu Sceny na Facebooku: https://www.facebook.com/jazzclubscena.

Tomek Dimke
organizator koncertu


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Wtorek [15.05.2012, 14:39:50] • [IP: 94.40.11.**]

A już myślałem, że to podziękowanie za Metallice, na której udało mi się być w Warszawie i bawić z 50 tyś. ludzi - rewelacja!

Gość • Poniedziałek [14.05.2012, 23:15:17] • [IP: 195.117.222.*]

Podziękowania za wspólnie przeżyty orgazm

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Dargobądz, 18 kwietnia 2024 r. - Wczesnym rankiem o godzinie 6:14 doszło do poważnego wypadku na drodze krajowej numer 3 w miejscowości Dargobądz. Z nieustalonych dotychczas przyczyn zderzyły się dwa pojazdy dostawczy i bus. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały osoby podróżujące tymi pojazdami ■ Joanna Agatowska Prezydentem Świnoujścia w I turze! To historyczne zwycięstwo! Oczywiście musi być potwierdzone oficjalnymi danymi z PKW ale na podstawie protokołów z 27 komisji wyborczych w Świnoujściu Joanna Agatowska w mistrzowskim stylu pokonała trzech swoich konkurentów i w I turze została prezydentem Świnoujścia! ■ Ostateczne rozliczenie tunelu nie zostało jeszcze dokonane. Nastąpi po wydaniu Świadectwa Wykonania, co spodziewane jest ok. września br. Roszczenia obu stron w związku z prowadzonymi mediacjami są objęte tajemnicą mediacji - tłumaczy Jarosław Jaz Rzecznik Prasowy Prezydenta Miasta Świnoujście ■