POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Niedziela [09.12.2007, 15:25:01] • zachodniopomorskie

Nowy rozkład jazdy PKP od dziś

Od dziś obowiązuje nowy rozkład jazdy PKP. Pasażerowie w woj. zachodniopomorskim mogą skorzystać z 12 nowych połączeń regionalnych, a na niektórych trasach ceny biletów są niższe niż dotychczas.

Nowe pociągi kursują na trasach Runowo-Szczecinek, Szczecin-Kostrzyn, Kołobrzeg-Szczecinek, Szczecin - Stargard - Choszczno oraz Szczecin - Gryfino. W połączeniach międzyregionalnych jest nowy pociąg relacji Szczecin - Lublin, a także specjalny wakacyjny relacji Świnoujście - Zakopane.

Na niektórych trasach bilety są tańsze do 33 proc. Więcej jednak trzeba zapłacić za przejazd do Niemiec, ponieważ ceny biletów zostały tam podniesione o trzy procent.


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [09.12.2007, 20:36:09] • [IP: 88.156.234.***]

Rozkład nowy rozkład ze Ś-cia, nawet może być :), ciekawe kiedy na naszą stację zaczną przychodzić pociągi osobowe prywatnych przewoźników pasażerskich, tak jak jest teraz w Polsce.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa 8 maja 2025 r. Uroczystość rozpocznie o godz. 11.00 na Placu Słowiańskim pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej” poprzez złożenie kwiatów przez władze administracyjne i samorządowe, służby mundurowe, poczty sztandarowe, delegacje organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców i gości. Druga część uroczystości odbędzie się o godzinie 11.30 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu przy „Kwaterze Wiecznego Spoczynku Weteranów II Wojny Światowej” ■