POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Poniedziałek [11.08.2014, 16:17:39] • Świnoujście

Z cyklu: Mistrzowie Parkowania

Z cyklu: Mistrzowie Parkowania

fot. Czytelnik

Mamy kolejnego mistrza parkowania. Tym razem na ten tytuł zasłużył sobie kierowca ciemnego Land Rovera. W niedzielę swój samochód zaparkował przy skrzyżowaniu Alei Interferie z ul. Uzdrowiskową.

Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że samochód tak zaparkowany zasłania widok z lewej strony pojazdów wyjeżdżających z Alei Interferie.

Całe szczęście, że w niedzielę w tych rejonach widziana była straż miejska wystawiająca mandaty. Mamy nadzieję, że mistrz został ukarany.

źródło: www.iswinoujscie.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Środa [13.08.2014, 08:43:50] • [IP: 92.42.117.***]

Jest dużo miejsca, aż się prosi o wykonanie miejsc postojowych, bez ingerencji w naturę.

Gość • Wtorek [12.08.2014, 11:12:59] • [IP: 94.254.145.**]

Czepiacie sie, ze gosc zaparkowal sobie w lesie :p

Gość • Wtorek [12.08.2014, 11:01:49] • [IP: 88.156.232.***]

to jest las i moze tam stać!!

Gość • Wtorek [12.08.2014, 09:49:20] • [IP: 77.254.78.***]

"zasłania widok wyjeżdżającym z Plażowej" - przecież jest zakaz wjazdu na Plażową

1392 • Poniedziałek [11.08.2014, 23:23:06] • [IP: 94.254.196.***]

A komu to auto przeszkadza ? Nikomu krzywdy nie robi w niczym nie zagraża nikogo nie okrada. Wiec co? Ugniata piasek plażowy ? Źle wygląda na tle buszu ?

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 19:01:19] • [IP: 80.245.178.***]

Od poczatku lata, co weekend stoi tam /az do wejscia na plaże/ PEŁNO samochodów, na ogół takich bardzo 'wypasionych'. Jakoś nie widac straży miejskiej nigdy. Ani policji. A zresztą co to 500 zl mandatu dla niektórych - tymbardziej że mało prawdopodobna kara...No więc śmieją sie z tego. W innych krajach to jest rozwiązane pieknie. Ale przecież to Polska. Mozna sobie popisać i tyle.

Gość • Poniedziałek [11.08.2014, 18:38:58] • [IP: 62.69.231.***]

Co za problem przez to coś, przetoczyć się Krazem?

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Uwaga! Dziś (poniedziałek) w całym woj. zachodniopomorskim możliwe gwałtowne burze z gradem i porywistym wiatrem do 90 km/h. Intensywne opady deszczu mogą powodować utrudnienia i zagrożenie życia. Zachowaj ostrożność i zabezpiecz mienie ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■