POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [19.09.2014, 20:55:25] • Świnoujście

Kino Orange i Miejski Dom Kultury w Świnoujściu zapraszają na plenerową wystawę zdjęć z filmu „Miasto 44”

Kino Orange i Miejski Dom Kultury w Świnoujściu  zapraszają na plenerową wystawę zdjęć z filmu „Miasto 44”

fot. Organizator

Od 19 września zapraszamy na niezwykłą plenerową wystawę zdjęć z filmu „Miasto 44” w reżyserii Jana Komasy. W centralnym punkcie miasta, na odnowionym Placu Wolności, zaprezentowane zostaną wyjątkowe kadry z filmu i fotosy z planu, wraz z komentarzami jego twórców o kulisach powstawania najbardziej oczekiwanego filmu tego roku.

„Miasto 44” to zrealizowana z niespotykanym w Polsce rozmachem uniwersalna opowieść o młodości, miłości, odwadze i poświęceniu, rozgrywająca się w czasie powstania warszawskiego. Mieszkańcy i turyści odwiedzający Świnoujście będą mogli oglądać wystawę aż do 30 września. Film „Miasto 44” będzie można zobaczyć 28 i 29 września podczas dwudniowej wizyty Kina Orange w Miejskim Domu Kultury przy ul. Wojska Polskiego 1/1. Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji i zakupu biletów dostępna na www.KinoOrange.pl. Planowane jest również spotkanie z twórcami filmu.
Wszystkie filmy w Kinie Orange będą wyświetlane na panoramicznym ekranie kinowym o podstawie 7 m, który pozwoli widzom cieszyć się pełnią obrazu prezentowanych tytułów.
Aby ułatwić widzom Kina Orange zakup biletów za pomocą zaledwie kilku kliknięć na stronie www.KinoOrange.pl można zakupić bilety w przedsprzedaży na wszystkie popołudniowe oraz weekendowe seanse. Zakupiony bilet  widz otrzymuje równocześnie na swój telefon komórkowy i adres e-mail. Klienci Orange codziennie mają możliwość zakupu dwóch biletów cenie jednego. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina co najmniej 30 minut przed seansem. Dla szkół i grup zorganizowanych oferowane są specjalne zniżki. Dla rodzin, uczniów, studentów i seniorów Kino Orange przygotowało bilety ulgowe.
Repertuar i trasa na stronie www.KinoOrange.pl


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [20.09.2014, 16:39:26] • [IP: 95.129.228.***]

Polacy Domagają się Obowiązkowego Poboru Do Wojska

Gość • Sobota [20.09.2014, 01:05:02] • [IP: 92.42.114.***]

filmu nie zobaczymy, chyba ze za 4 lata w tv

Gość • Sobota [20.09.2014, 00:37:40] • [IP: 62.69.231.***]

Hurrraaaaa..., przyjechało kino!! Radość, jak kiedyś, gdy chodził po osiedlach jegomość, który ostrzył noże i nożyczki.

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zaproszenie na obchody Narodowego Dnia Zwycięstwa 8 maja 2025 r. Uroczystość rozpocznie o godz. 11.00 na Placu Słowiańskim pod pomnikiem „Bohaterom Walki o Niepodległość Rzeczpospolitej” poprzez złożenie kwiatów przez władze administracyjne i samorządowe, służby mundurowe, poczty sztandarowe, delegacje organizacji, związków, stowarzyszeń, szkół oraz mieszkańców i gości. Druga część uroczystości odbędzie się o godzinie 11.30 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu przy „Kwaterze Wiecznego Spoczynku Weteranów II Wojny Światowej” ■