POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Piątek [28.11.2014, 13:31:08] • Świnoujście

Sukcesy Logosu i ZSO na Olimpiadzie Matematycznej w Anklam

Sukcesy Logosu i ZSO na Olimpiadzie Matematycznej w Anklam

fot. Organizator

19 listopada uczniowie Gimnazjum i Liceum Fundacji Logos oraz uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Olimpijczyków Polskich po raz piąty wzięli udział w Olimpiadzie Matematycznej drugiego stopnia organizowanej przez Lilienthal-Gymnasium w Anklam.

Olimpiada ta stwarza możliwość skonfrontowania swoich umiejętności i wiedzy z rówieśnikami ze szkół niemieckich. W tym roku do olimpiady przystąpiło ponad 200 uczniów w różnych kategoriach wiekowych.

Sukcesy Logosu i ZSO na Olimpiadzie Matematycznej w Anklam

fot. Organizator

25 listopada w Anklam zostały uroczyście ogłoszone wyniki oraz wręczone nagrody i dyplomy dla najlepszych uczniów w swoich kategoriach. Uczniowie naszych szkół zajęli bardzo dobre i dobre miejsca:

Aleksy Bizan – Liceum Społeczne Fundacji Logos – 3 miejsce
Mateusz Koczkodaj – ZSO (gimnazjum) – 2 miejsce
Karolina Zawadzka - ZSO (gimnazjum) – 3 miejsce
Zuzanna Gajcy – Gimnazjum Logos – wyróżnienie
Przemysław Jóźwik – Gimnazjum Logos – wyróżnienie
Weronika Janicka – ZSO (gimnazjum) – wyróżnienie

Sukcesy Logosu i ZSO na Olimpiadzie Matematycznej w Anklam

fot. Organizator

Wszystkim uczniom i ich nauczycielom składamy podziękowania i gratulacje.


komentarzy: 5, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-5 z 5

Gość • Sobota [29.11.2014, 21:14:55] • [IP: 89.65.116.***]

Piękne wyniki ZSO z Witosa- gratuluję!O ile pamiętam, to w Anklam odnoszą kolejny raz taki sukces.

o,ziel.ludziki nie Putina • Sobota [29.11.2014, 10:57:57] • [IP: 109.243.252.**]

Na środkowym zdjęciu trzem osobom z czterech dziwnie świecą się oczy, ja tak myślałem, to muszą być Obcy, za wysoki był poziom, byśmy dali radę.Pytanie do władz oświatowych - ile kosztuje utrzymanie Obcych, by podwyższali poziom naszego kształcenia, a raczej złudzenie o tym poziomie?! Przecież my wszyscy za to płacimy, pani, pan, społeczeństwo płaci!

Gość • Piątek [28.11.2014, 16:29:40] • [IP: 95.129.224.**]

Brawo Hubert!!

Gość • Piątek [28.11.2014, 14:37:00] • [IP: 80.245.178.***]

Brawo Logos, jak zwykle!

Gość • Piątek [28.11.2014, 13:40:05] • [IP: 95.129.225.**]

Brawo! Gratulacje.

Oglądasz 1-5 z 5
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nowy rok szkolny 2025/2026 rozpoczęło łącznie 4330 uczniów uczęszczających do szkół, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Świnoujście. Wśród nich 323 dzieci po raz pierwszy przekroczyło próg szkoły podstawowej, rozpoczynając tym samym swoją przygodę z edukacją. Z kolei naukę w szkołach ponadpodstawowych rozpoczęło 195 uczniów. Do miejskich przedszkoli przyjęto również 255 nowych przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat. We wszystkich placówkach oświatowych podlegających pod Urząd Miasta Świnoujście pracuje 811 osób. W tym gronie znajduje się 577 nauczycieli wspierających dzieci i młodzież na każdym etapie edukacji, a także 234 pracowników obsługi i administracji, dbających o sprawne funkcjonowanie szkół i przedszkoli ■