POGODA

Reklama


Wydarzenia

Polskie Radio Szczecin • Czwartek [19.02.2015, 15:13:34] • Szczecin

Marynarze w stałej łączności z rodzinami. Na statkach będzie internet

Sieć ma działać nawet na środku oceanu. Na statkach Polskiej Żeglugi Morskiej trwa montaż urządzeń umożliwiających łączność.

To bardzo ważna zmiana dla załóg, które teraz podczas rejsów zyskają lepszy kontakt ze stałym lądem, wyjaśnia kapitan masowca "Szczecin", Waldemar Szreder.

- To jest duża, bardzo fajna rzecz dla marynarzy. To większa łączność z rodzinami, szybsza łączność z armatorem i szybsza wymiana wiadomości - wyjaśnia Szreder.

Urządzenia, które umożliwiają łączność z siecią technicy będą montować na statkach sukcesywnie, podczas wizyt jednostek w stoczniach.

- To jest połączenie satelitarne. Miesięcznie trzeba za to płacić 20 dolarów - mówi kapitan "Szczecina".

Na masowcu "Szczecin" montaż niezbędnych urządzeń już się rozpoczął. Do odbioru sygnału potrzebny jest między innymi specjalny maszt. Do Polskiej Żeglugi Morskiej należy 65 statków.


2015-02-19, 08:07
Autor: Grzegorz Gibas


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Piątek [27.02.2015, 21:47:37] • [IP: 213.158.222.***]

oho nowość

Gość • Piątek [20.02.2015, 09:06:39] • [IP: 77.253.131.**]

Zacofana żegluga.Na staTKACH ZAGRANICZNYCH INTERNET DZIAŁA OD WIELU LAT.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Nasze dziewczęta ze Świnoujścia i ich opiekun i choreograf Izabela Gromek - Świątek zdobyły pierwsze miejsce w 27 FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO . TEATR TAŃCA GOTHIKA PO RAZ DRUGI Z RZĘDU ZOSTAŁ LAUREATEM 27. FESTIWALU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ WOJSKA POLSKIEGO ORAZ NAGRODY SPECJALNEJ POLSKIEJ GRUPY ZBROJENIOWEJ. TEATR TAŃCA GOTHIKA 🥇🏆 Liliana Ośmialowska, Nadia Guzik, Wiktoria Mokrzycka, Zofia Tałanda, Hanna Puźniak, Łucja Drachal, Luiza Kradyna, Ida Świątek, Zuzanna Wlczak, Julia Tarnowska. Tytuł widowiska tanecznego: "JESZCZE POLSKA NIE ZGINEŁA, KIEDY MY ŻYJEMY" 🇵🇱 ■