POGODA

Reklama


Wydarzenia

iswinoujscie.pl • Czwartek [24.09.2015, 09:28:59] • Świnoujście

Dołącz do Drużyny SuperW – Świnoujście wciąż poszukuję wolontariuszy do projektu Szlachetna PACZKA

Dołącz do Drużyny SuperW – Świnoujście wciąż poszukuję wolontariuszy do projektu Szlachetna PACZKA

fot. Organizator

Co roku do SZLACHETNEJ PACZKI zgłaszają się osoby zainspirowane ideą mądrej pomocy – bohaterowie zmiany społecznej. Tworzą Drużynę SuperW, łączą biednych i bogatych.

W tym roku walczymy z biedą ze zdwojoną siłą – zapraszamy Cię do zostania wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI i zmieniaj świat na lepsze jako SuperW Paczki przekażesz impuls do zmiany potrzebującej rodzinie.

Aplikuj, jeśli:

masz w sobie chęć niesienia pomocy
chcesz się rozwijać i brać udział w szkoleniach
lubisz pracę na wysokich obrotach i kochasz wyzwania
chcesz dołączyć do prestiżowej Drużyny SuperW
masz ukończone 18 lat

Zadania wolontariusza Paczki:

spotkania z potrzebującymi rodzinami oraz pomoc tym, dla których jest ona realną szansą na zmianę
współpraca z darczyńcami
działania w drużynie wolontariuszy w celu poszukiwania darczyńców, organizacji magazynu i transportu paczek itp.

Co możesz zyskać:

realny wpływ na otaczającą Cię rzeczywistość
radość z niesienia pomocy
szansę na sprawdzenie się w działaniu
rozwój cenionych kompetencji takich jak: komunikacja, praca w zespole, budowanie relacji, organizacja własnego czasu
udział w szkoleniach
nową paczkę przyjaciół i znajomych

Tylko w 2014 roku SZLACHETNA PACZKA pomogła 19 580 rodzinom żyjącym w niezawinionej biedzie, a AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI 1800 dzieciom.

Leć walczyć z biedą! Zgłoś się na: www.superw.pl

Na zgłoszenia czekamy do 30 września.

Kontakt:
Jarosław Czerniak
Barbara Bedzyk
paczka.jcz@gmail.com
785-988-410


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@iswinoujscie.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344
■ Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Świnoujściu informuje, że w związku z budową sieci wodociągowej w ulicy Sienkiewicza nastąpi przerwa w dostawie wody w dniu 22.07.2025 r. przy ulicy Sienkiewicza na odcinku od ulicy Prusa do ulicy Małachowskiego oraz przy ulicy Ujejskiego na odcinku od ulicy Sienkiewicza do ulicy Konopnickiej. Przewidywany czas przerwy w dostawie wody: 22.07.2025r. w godz.: 09.00 - 14.00 ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski. Czasowe kontrole graniczne zostały wprowadzone na 30 dni, z możliwością ich przedłużenia ■